My Friend Pedro Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

My Friend Pedro Indir - Güncellendi 2022

Arkadaşım Pedro, oyuncuların kızartma tavalarından kurşunları stratejik olarak zıplattığı ve ağır çekimde pencerelerden atladığı dostluk ve hayal gücü hakkında şiddetli bir bale. Şu anda geliştirilme aşamasında olduğundan, daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.Arkadaşım Pedro: Kan Mermileri Muz, Max Payne gibi oyunlardan ve Matrix gibi filmlerden ilham alan, oldukça akrobatik unsurlara sahip aksiyon dolu bir 2D platform oyunudur. Oyunun tutkusu, oyuncularının sürekli olarak havalı animasyonları tetiklediğinizi hissetmek yerine, gerçekten yetenekli hissetmeleri. Oh, ayrıca Pedro adında konuşan bir muz da var.

Arkadaşım Pedro, dostluk, hayal gücü ve bir adamın duygusal bir muzun sırtında yolundaki herkesi yok etme mücadelesi hakkında şiddetli bir bale. Bölünmüş hedefleme, yavaş hareket ve ol’un şık pencere ihlali stratejik kullanımı, şiddetli yeraltı dünyasında patlayıcı bir savaşta birbiri ardına sansasyonel bir eylem dizisi yaratır.

Tam Gaz Tabancası Balesi: Hem silahlarınız hem de vücudunuz üzerinde inanılmaz bir kontrol seviyesi ile yıkımı serbest bırakın. İki elinizi de başlık tehditlerine yönlendirirken çevirin ve çevirin.

Karıştırın: Heyecanlı bir motosiklet kovalamaca gibi dinamik dizilerle yüksek oktanlı koşu ve silahla parçalayın veya hepsini yavaşlatın ve bir dizi akıllı (ve ölümcül) fizik tabanlı bulmacaları düşünün.

Ağır Çekim Braggadocio: Aksiyon çılgınlığa yükseldiğinde, sinirleri yatıştırmak ve amacı sabitlemek için yavaş harekete geçerek her şeyi odaklayın. Sosyal medya üzerinden en üst dizilerinizin kliplerini kolayca paylaşmak için oyunun otomatik gif jeneratörünü kullanın.

Arkadaşım Pedro, dostluk, hayal gücü ve bir adamın duygusal bir muzun sırtında yolundaki herkesi yok etme mücadelesi hakkında şiddetli bir bale. Bölünmüş nişan almanın, yavaş hareketin ve ol’un şık pencere ihlallerinin stratejik kullanımı, şiddetli yeraltı dünyasında patlayıcı bir savaşta birbiri ardına sansasyonel bir eylem dizisi yaratır.

SISTEM GEREKSINIMLERI

Leave a Reply

Your email address will not be published.