My Summer Car Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

My Summer Car Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

BENİM YAZ ARABA sahip olmak, bina, sabitleme, ayarlama, bakım ve ömür boyu hayatta kalma simülatörü nihai araba. Oyuna yüzlerce gevşek parça ile başlıyorsunuz ve hem araba hem de motor monte ediyorsunuz. Sadece arabanızı değil, kendinizi de korumanız gerekir. Sosis, bira ve uyku gayet iyi olacak. Her şey yolunda giderse, 1990’ların çeşitli Fin kırsal yaz etkinlikleri için kullanabileceğiniz bir çalışma aracınız var. Temelde alkolün etkisi altında aptalca şeyler yapmak.

Çeşitli rastgele işlerden ekstra para topladıktan sonra, salyangoz postasıyla sipariş edilen parçalarla arabayı ayarlamaya ve yükseltmeye başlayabilirsiniz. Arabayı iğrenç bir bas-boom disko makinesine dönüştürebilirsiniz…. ya da ralli yarışmalarına katılmak için bir ralli aracına … ya da sadece mükemmel fabrika durumuna getirin. Tabii ki arabanın da muayeneyi geçmesi gerekiyor ya da polisle başınız belaya girebilir. Sadece bir arabaya değil, kullanabileceğiniz diğer bazı arabalara ve araçlara da erişebilirsiniz. (Çoğunlukla yiyecek almak ve proje arabasını tekrar bir hendekten çekmek için yararlıdır).

Yaz Arabamı İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Benim Yaz Araç bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “My.Summer.Car.v05.17.2020.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. My Summer Car klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Benim Yaz Araba Bedava İndir

My Summer Car Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

YAZ ARABAM (V05.17.2020)
BOYUT: 388.96 MB

 Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7, Windows 8, Windows 10’un 64bit sürümleri
 • İşlemci:  +3 GHZ çift çekirdekli işlemci
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Nvidia GTX 650 TI or AMD eşdeğeri
 • DirectX:  Sürüm 9.0
 • Depolama:  1 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu Ses Kartı

Hello Neighbo Indir

Sniper Ghost Warrior 2 Indir

SimCity Indir

Football Manager 2018 Indir

Spintires Indir

Age of Civilizations II Indir

Gang Beasts Indir

Border Officer Indir

Supraland Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *