NBA 2k14 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

NBA 2k14 indir - Güncellendi 2022

Tıpkı FIFA serisinin  konsollarımıza ve masaüstlerimize hakim olması  gibi,  NBA serisi  de futbol oyununa alışkın olmayan oyuncular için dünyamıza hakim oldu  . Oyun bir kez daha bizi oyunda tasvir edilen gerçekliği takdir etmemize yardımcı olan bir sanal gerçeklik komaya sokuyor. Sanki basketbol sahasına alınır ve oyun üzerinde kontrol sahibi olursunuz.

Diğer herhangi bir dizi sürümünde beklendiği gibi, PC sürümünü satın almanızı veya indirmenizi değerli hale getirecek oyunda keyif alabileceğiniz iyileştirmeler var. Arkanıza yaslanın ve neden NBA 2K14’ün oyun depolama alanınızdaki alana layık olduğunu anlayın.

NBA 2K16’daki Yenilikler Neler?

NBA franchise, franchise altında birçok seri oluşturdu ve serinin hevesli bir takipçisi ve toplayıcısı değilseniz ne alacağınız kafa karıştırıcı olabilir. Peki, en son sürüme gitmek olduğunu varsaymak kolaydır, ancak mantıklı soru neden 2K14 sürümünü 2K14 üzerinden almıyorsunuz?

Katılıyorum, çoğu insan NBA 2K14’ü sevdi,  ancak NBA 2K14 günü taşıyor çünkü iyileştirmeler yüzünüzü taramayı ve oyuna entegre olmayı içeriyordu, bu da oyun olmanın harika bir yolu. Bu gurur duygusu ve en sevdiğiniz NBA ekibine dahil olmanın korkunçluğu, James Harden veya ünlü Stephen Curry ile yan yana oynamanızı sağladı. Değilse, becerilerinizi onlara karşı sergilemeye devam edersiniz.

Oyuna Yeni Çıkıyor.

NBA 2K14’ün arka planından gelen oyuncular, özellikle oyunun grafiklerindeki değişikliklere alışkınlar. NBA 2K16, selefine göre aynı grafikleri sunuyor. Grafikler aynı olabilir, ancak oyuncunun fiziği NBA 2K14’e kıyasla oyuncularda daha fazla ayrıntı ortaya çıkarmak için daha iyi tarandı.

Bu sürümde oyuncuların davranışsal karakterleri de yakalandı ve en sevdiğiniz NBA yıldızıyla bağlantı kurma gerçekliğine daha da derinlemesine dalmanıza yardımcı oldu. Örneğin, Stephen Curry’in serbest atış çizgisi üzerinde durma ve ağızlığı üzerinde çiğneme tutumu NBA 2K14’te açıkça görülmektedir.

Hayranların beklediği daha fazla değişiklik oyunda hala belirgindir. Yapay Zeka (AI), saldırı taktikleriniz sırasında size daha iyi bir yanıt vermek için iyi bir şekilde geliştirilmiştir. On iki yeni takım da eklenmiş olup, aralarından seçim yapabileceğiniz daha geniş seçenekler sunar. Kontroller ayrıca alıştığımız geçiş ve bazı alışkanlıklardan dolayı bazı değişiklikler geçirdi, alışmanız gereken bir şey olduğu için oyun sırasında sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Topraklı Görüşüm

Önceki sürümlerle karşılaştırıldığında, oyun simülasyonundaki değişikliklerle ortadan kaldırıldım   . AI savunucularını atlamak kolay olduğundan, gelişmiş AI nedeniyle mevcut savunucuları atlamak artık mümkün değil.

Lehte ve aleyhte olanlar

Artıları:

  • Yeteneklerinize meydan okumak için daha iyi yapay zeka
  • Geliştirilmiş oynanış
  • Kolaylaştırılmış kontroller

Eksileri:

  • MyCareer modu bazen gecikebilir

Dealer’s Life Indir

The Long Dark Indir

Sniper Elite 3 Indir

Raft Indir

Mortal Kombat 9 Indir

Call of Duty Black Ops 2 Indir

Papers Please Indir

Getting Over It Indir

Farming Simulator 15 Indir

Ben Ve Ed Indir

Cuphead Indir

GTA 5 Pc İndir

Efendisi Oyunu indir

Swat 4 Full Türkçe İndir

Battlefield 4 İndir 

Rome Total War İndir

My Friend Pedro İndir

Stronghold Crusader HD İndir

Microsoft Office 2010 Pro Plus SP2 VL Full Türkçe İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *