Need For Speed Rivals Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Need For Speed Rivals Indir - Güncellendi 2022

İki ekranda aksiyon dolu yarış

Need for Speed ​​Rivals’da sadece iki tür yarışçı var: avcı ve avlanan. Yasanın her iki tarafında, oyuncu harika bir kariyer yapabilir.

Oyuncular, egzotik yarış makinelerinde yarışıyor, yasadışı sokak yarışlarında birbirlerine karşı yarışıyor, zamana karşı yarışıyor veya kalıcı polis devriyelerinden kaçıyor. Her oynadığınızda açık oyun dünyasındaki bir yarışa diğer sürücülere meydan okuyabilirsiniz. Bu, herkese açık oturumlardaki diğer arkadaşlar veya arkadaşlar arasındaki özel yarışlar için de geçerlidir. Speed ​​Rivals’ın çevrimiçi ve çevrimdışı modlarına olan ihtiyaç sorunsuz bir şekilde akıyor.

Yarışçılar tam eğimli!

Need for Speed ​​Rivals’daki oyun içi ödüller, Speed ​​Points (SP) şeklindedir. Kazanan çizginize ne kadar uzun süre devam ederseniz, Çarpan o kadar yüksek ve daha fazla puan toplanır. Puanlarınızı zamanında güven altına almazsanız, onları sonsuza kadar kaybedebilirsiniz.

Bir yarışı kaybederseniz eve boş ellerle gidiyorsunuz. Aynı şey polisler tarafından yakalanmanıza izin verirseniz veya araç imha edilirse de olur. Bir insan oyuncuya karşı kaybederseniz, kazanan puan alır. Bu nedenle oyuncular, yüksek bir çarpan elde etmek için bir yarış riskini almak istiyorlarsa veya puanlarını yatırmak daha iyi olacaksa dikkatlice düşünmelidirler.

Kazanan yarış sayısı ile yeni araçların kilidi yarışçıların kilidini açabilir. Araç daha sonra Hız Noktaları kullanılarak satın alınmalıdır. Aynı noktalar, yol tutuşunu iyileştirmek veya çizgiler, yarış boyası veya çıkartmalar gibi görsel vurgular oluşturmak için motoru ayarlamak için kullanılmalıdır.

Polisler bir tur için meyilli koç alır

Speed ​​Rivals Need for yarışçıları avcılık polisler kesinlikle zararsız değildir. Ayrıca filo devriye arabalarına da erişebilirler. Yarışçıların aksine, yeni araba satın almak zorunda değiller. İstenilen rütbeye ulaşılır ulaşılmaz hemen kullanılabilirler. Ancak, bu arabalar ayarlanamaz.

Polisler, başarılı kovalamacalarla Hız Puanları kazanır. Alternatif olarak, zamana karşı hedefe doğru yarışmak zorundadırlar ve yol sınırına dokunamazlar veya diğer araçlara çarpamazlar. Aksi takdirde, bir zaman cezası vardır.

Avcılar ve avlananlar teknolojiye güveniyor

Sokak haydutlarına karşı etkili bir şekilde savaşmak için polislerin pinstripleri, sıkışmaları, barikatları ve helikopterleri var. Yarışçıların bunlara tepkisi bir sürü saldırı silahı ya da turboyu ateşleyip polisleri toz içinde bırakabilir. Her iki tarafta da kısıtlamalar vardır: her araç için yeni teknik oyuncaklar satın almanız gerekir ve bir seferde ikiden fazla sığamazsınız. Speed ​​Rivals İhtiyacı sırasında ekipman güçlenir ve cephanelik diğer cihazlara genişler.

İkinci ekran

Ücretsiz bir uygulama ile iPhone, iPod veya iPad’de Need for Speed ​​Rivals haritasını takip edebilir, ara noktalar ayarlayabilir, arkadaşları izleyebilir ve yarışlarda onlara meydan okuyabilirsiniz. Veya uygulamada daha küçük mini oyun zorluklarıyla başlayabilirsiniz. Tüm bu iyi noktalara rağmen, ikinci ekran yükleme sırasında gözle görülür bir gecikme nedeniyle puan kaybeder.

İyi Arcade tarzı direksiyon

Kontrol açısından, Need for Speed ​​Rivals, Most Wanted ve Hot Pursuit’e kıyasla sadece küçük değişiklikler yapar. Arcade Racer, simülasyonun gerçekçiliğinden çok eğlenceye daha fazla önem veriyor. Saç tokası lastikleri, saç tokası kıvrımlarından geçerken çığlık atıyor ve gerekli freni yana çekmek için el frenini kullanıyor.

Gerekirse, hepsini klavyeyle yönetebilirsiniz, ancak varsayılan tuş atamalarını değiştirmeniz gerekir. Yine de Need for Speed ​​Rivals’ı gamepad ile oynamak çok daha iyi, bu da ince direksiyon hareketlerini çok daha düzgün yansıtıyor.

Yapay olarak yönlendirilen sürücüler, en azından oyunun ilk aşamasında, biraz gevşedi ve oyuncuların (birkaç kazadan sonra bile) yetişmesine izin verdi. Tersine, deneyimli bir sanal sürücü bu kadar hızlı yakalanamaz.

Güzel grafikler ve canlı müzik, ancak çok oyunculu çok oyunculu

Görsel olarak, Hız Rakiplerine İhtiyaç kesinlikle çıplak çıkarılmaz. Arabalar çarpışmalara girene kadar parlak broşürlerden çıkar. Hasar modeli vücuda ciddi yaralanmalar gösterir. Ancak bir aracı kalıcı olarak yok etmek biraz çaba gerektirir.

Manzara da iyi sundu. Redview County dağlık bölümler, şehir, orman ve çöl benzeri alanların iyi bir karışımını getiriyor. Yağmur, buz ve düşen yapraklar ile gündüz ve gece arasındaki değişim mükemmel görsel çeşitlilik sağlar.

Speed ​​Rivals’ın müziğine duyulan ihtiyaç ve sağlam ses efektleri iki mükemmel dokunuş. Profesyonel ses sanatçıları iyi konuşulan diyaloglardan sorumludur.

Bununla birlikte, daha az ikna edici olan, çevrimiçi sunucunun performansıdır. Gecikmeler, diğer oyuncuların araçlarından gelen vahşi sıçramalara neden olur, bazen hiçbir yerden çıkmaz ve pist boyunca dolaşır.

Sonuç: Saf yarış aksiyonu!

Speed ​​Rivals’a olan ihtiyaç önceki iki versiyona çok benziyor (Hot Pursuit ve Most Wanted 2). Bazıları bunun biraz sıkıcı olduğunu söyleyebilir – ama gerçekten öyle değil. Rakipler oyunları heyecan verici yarış aksiyonunun özüne, iyi eşleştirilmiş çarşı kullanımı, kusursuz grafikler ve korkak bir film müziğine sıkıştırır.

Buna, Need for Speed ​​Rivals’ın çevrimdışı ve çevrimiçi içeriği arasındaki farkı bulanıklaştıran mükemmel bir çevrimiçi sistem eklenmiştir. Buna karşılık, çok oyunculu oyunlardaki can sıkıcı gecikmeler iyi görüntüyü bir şekilde karartır ve oyuncuların daha güçlü sunucular için arzusunu besler.

Kişisel olarak, Burnout Paradise’da olduğu gibi arkadaşlar arasında hala mükemmel bir oyun yaratacak zorlukları görmek istiyorum.

Hitman Indir

Warcraft 3 Indir

Adobe Photoshop CS4 Indir 

Assassin’s Creed Origins Indir

Prison Architect Indir

Total Video Converter Indir

Lego Marvel Super Heroes Indir

FlatOut 2 Indir 

Metro 2033 Redux Indir 

Download links

Indir

How to install Need For Speed Rivals Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Need For Speed Rivals Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.