Report this app

Description

Nero Indir- Güncellendi 2022

Nero Free,   tam Nero paketinin sunduğu birçok gelişmiş araç ve yan uygulama ile etkileşim kurmaya gerek kalmadan verilerini disklerdeki yerel depolamadan hızlı ve zahmetsizce aktarmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir CD veya DVD yazma yardımcı programıdır. En son teknolojilere, aerodinamik arayüze ve kullanım kolaylığına odaklanan  Nero Free sürümü  , veri, ses veya video dosyalarınızı CD veya DVD’ye aktarmanın mükemmel bir yoludur.

Nero disk yazma yazılımının bu özel sürümünün ev kullanıcıları tarafından sınırsız kullanım için% 100 ücretsiz olmasına rağmen, geliştirme ekibine gelir sağlamak için uygulama içi reklamlardan yararlandığını belirtmek önemlidir. Uygulama, çeşitli RSS kaynaklarından gelen Haber Beslemelerini gösterebilir ve kullanıcı bu kaynaklara manuel olarak abone olabilir veya bu kaynaklardan aboneliği iptal edebilir.

Yükleme ve Kullanım

Nero  , modern Windows işletim sisteminin (XP, Vista, 7,8 ve Windows 10) tüm sürümlerine yüklenebilen küçük bir yükleme paketinde gelir. Ancak, varsayılan olarak Nero Free sürümü için kurulum kurulum prosedürünün tümüne dikkat etmeniz gerekir.  birkaç üçüncü taraf ürünü kurmanızı önerir. Yükleme tamamlandıktan sonra, PC’nizde şu anda bağlı olan tüm CD veya DVD yazıcılarını hemen algılayacak olan uygulamayı çalıştırma yeteneği kazanacaksınız.

Uygulamanın Kullanıcı Arayüzü, yıllar boyunca yayınlanan bu uygulamanın diğer birçok sürümüne çok benzer. Uygulamanın ücretsiz sürümü, iki çalışma modu ( Veri Yazma ve Disk Kopyalama ) ve görevi daha ayrıntılı olarak ayarlamak için beş yapılandırma sekmesi içeren tek bir ekrana odaklanmıştır . Buradan yeniden yazılabilir sürücüleri de yönetebilirsiniz (başka bir veri oturumunu silme veya ekleme).

Roma kentini yaktığı iddia edilen bir Roma imparatorunun adını taşıyan Nero, mütevazi başlangıçlardan başladı, ancak piyasadaki en popüler disk yazma yardımcı programlarından biri haline gelmesi uzun sürmedi. Bugün, onu eksiksiz bir multimedya paketi haline getiren çok çeşitli araçlar içeriyor. CD, DVD ve Blu-ray diskleri kopyalamak, film DVD’leri oluşturmak, medya dosyalarını yönetmek, dönüştürmek ve akışını yapmak, verileri yedeklemek ve çok daha fazlasını yapmak için çeşitli Nero yardımcı programlarını kullanabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen araçlardan bir veya daha fazlasını ayrı ayrı satın alabilir veya neredeyse tüm yardımcı programları içeren Nero 12’yi satın alabilirsiniz. Nero 12’yi indirip yüklemek birkaç dakika sürer. Kurulum paketi 311 MB ağırlığındadır ve sihirbaz MS VC Redist, çeşitli Doğrudan 3D uzantılar ve diğerleri gibi bir dizi araç yükleyip konfigüre edene kadar beklemeniz gerekir.

Nero 12’nin yardımcı programları, farklı yürütülebilir dosyalar ile ayrı olarak başlatılabilir, ancak bunları bir kullanıcı arayüzünden de çalıştırabilirsiniz. Nero’nun ana yeteneklerini vurgulayan bu arayüzde bir video oynatabilirsiniz. Yüklenen yardımcı programlar arayüzün sağ tarafında listelenir. Kısa açıklamaları ve Başlat düğmelerini ortaya çıkarmak için girişlerini genişletebilirsiniz. Her araç, farklı seçenekler ve yeteneklerle farklı bir arayüz sunar.

Nero Burning ROM veya Nero Express araçlarının tanıtılması gerekmez. Blu-ray disk yazma yetenekleri ve diğer kullanışlı özellikler ile güncel tutulan iyi bilinen disk yazıcılarıdır. Nero BackItUp, önemli verileri yedeklemek, klasörleri senkronize etmek veya tüm sürücüleri yedeklemek ve bunları yerel veya ağ sürücüsünde saklamak için yapılandırılabilir. Tam, artımlı veya diferansiyel yedeklemeler yapacak veya yedeklenmiş verileri güncelleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Klasörleri senkronize etme söz konusu olduğunda, program verileri bir veya her iki yönde de kopyalayabilir, kısmi bir senkronizasyon veya yansıtma işlemi oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilir. Ayrıca yedekleme işlerini zamanlayabilir veya canlı yedekleme özelliğini etkinleştirebilirsiniz.

Nero Video, kamera veya TV yayınlarını yakalamak ve kaydetmek, video montajları veya slayt gösterileri oluşturmak, video DVD’ler oluşturmak ve daha pek çok özellik içerir. Bir video DVD oluştururken, çeşitli menü şablonları arasından seçim yapabilirsiniz. Desteklenmeyen bir biçim nedeniyle projenize belirli bir video ekleyemiyorsanız, dönüştürmek için Nero Recode Yardımcı Programı’nı kullanabilirsiniz.

Nero Kwik Media başka bir özellikli uygulamadır. Müzik, video ve resimleri düzenlemek, Ses CD’lerini çalmak ve daha fazlasını yapmak için kullanılabilir. Müziğinizi bir veya daha fazla çalma listesine ekleyebilir veya e-posta veya başka yollarla paylaşabilirsiniz. Fotoğraflar düzenlenebilir ve bunları fotoğraf kitapları, albümler, slayt gösterileri, takvimler veya kartlar oluşturmak için kullanabilirsiniz. Diğer araçlar arasında 3D özellikli modern ve zarif bir Blu-ray oynatıcı ve akıllı bir veri kurtarma programı bulunmaktadır.

Artıları:

Nero 12, çok çeşitli multimedya yardımcı programlarıyla birlikte gelir. Bunları CD, DVD ve Blu-ray diskleri yazmak veya kopyalamak, verileri yedeklemek, kayıp dosyaları kurtarmak ve daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz. Uygulamalar, tanıtım videosu, açıklamalar ve diğer bilgileri gösteren bir kullanıcı arayüzünde listelenir.

Eksileri:

Gömülü fotoğraf editörü oldukça basit. Bunun yanı sıra, paketi satın alana kadar çoğu aracın işlevleri kısıtlanmıştır.

Nero’nun yetenekleri optik diskleri yakmanın ötesine geçer. Medya dosyalarını içeren herhangi bir işlem için kullanılabilen eksiksiz bir pakettir.

Nero’nun ücretsiz sürümünün sınırlamalarından biri, istediğiniz yazma hızını manuel olarak seçememenizdir. İstediğiniz yazma hızını seçmek yerine, disk sürücünüzün özelliklerine bağlı olarak yazma hızını optimize etmeye çalışacak önceden hazırlanmış dört ön ayar (Minimum, Güvenli mod, Otomatik ve Maksimum) arasından seçim yapabilirsiniz. NRG görüntü sürücülerinin diske yazılması, “Diski Kopyala” bölümünün içindeki seçenekler ekranından erişilebilir

Özellikler ve Öne Çıkanlar

 • Yeni CD ve DVD disklerini çeşitli hızlarda yazın – Veri yazma hızını değiştirmek için 4 temel ön ayar arasından seçim yapın.

 • Verilerin temel kopyalanması ve yazılması – Bazen en temel araçlar çok şey başarmak için yeterlidir. Nero Free, basitlik ve güvenilirliğe odaklanır.

 • Her disk yazma işini yönetmek için basit araç seti – Her diski yazmadan önce temel parametreleri ayarlayın.

 • Disklerinizin yerel veri kopyalarını (görüntüleri) oluşturun – En önemli disklerinizin yedek kopyalarını oluşturmak için mükemmeldir.

 • Veri doğrulama – Biten her diskin veri bütünlüğünü doğrulayın.

 • Yeniden yazılabilir diskleri yönetme – Yeniden yazılabilir diskleri kolaylıkla silin.

 • Nero RSS yayınları desteği

 • Pencerelerin tüm modern sürümlerinde mevcuttur

 • % 100 Kullanım için Ücretsiz

Daha fazla bilgisayar yazılımı görmek için buraya tıklayın:

 • Windows 7 Ultimate sağlam indir
 • Excel Indir
 • Photoshop Indir
 • Youtube Mp3 Dönüştürücü
 • Winrar Indir
 • Daemon Tools indir
 • VPN indir
 • BlueStacks indir
 • Hamachi indir
 • Camtasia Studio 8 indir
 • Bandicam indir
 • Driver Booster indir
 • CCleaner indir
 • Realtek HD Audio indir
 • iTunes indir
 • Photoshop indir
 • Movie Maker indir
 • PUBG Mobile on PC with Bluestacks indir

Photoscape Indir

Directx Indir 

Combofix Indir

Video Indir

GOM Player Indir

Excel Indir

Utorrent Indir

Youtube Video Indir

Internet Download Manager Indir

IDM Indir 

Word Indir 

Microsoft Office Indir

Tencent Gaming Buddy Indir

Teamviewer Indir

IFS Indir

PUBG Mobile on PC With Bluestacks Indir

Movie Maker Indir

Photoshop Indir

iTunes Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.