Nova Launcher Prime 6.2.13 Android Için Final Apk Mod

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Nova Launcher Prime APK  – Android, üreticilerin ve kullanıcıların varsayılan kullanıcı arayüzünü tercihlerine göre özelleştirmelerine olanak tanıyan, Google tarafından geliştirilen açık bir işletim sistemidir. Bu, diğer mobil işletim sistemlerine kıyasla Android’in güçlü noktalarından biridir. Bunun yerine iOS, kullanıcının cihazın varsayılan görünümünü değiştirmesine ve özelleştirmesine izin vermez, ancak Android farklıdır. Üçüncü taraf başlatıcı uygulamalarıyla simgeler, arka plan resimleri, efektler, yazı tipi boyutu gibi her şeyi özelleştirebilirsiniz.

Nova Launcher Prime 6.2.13 Android Için Final Apk Mod

Android’deki en iyi Başlatıcı

Başlatıcı, ana ekran, simge, uygulama çekmecesi ve ana ekrandaki widget’lar dahil olmak üzere tüm kullanıcı arayüzünü ifade eden Android’de benzersiz bir konsepttir.  Android cihazınızın UI Stokundan sıkıldıysanız  , çoğu Android cihaz basit, ağır ve çok özelleştirilemez bir varsayılan arayüze sahiptir. Kullanıcı için daha iyi olacak daha pürüzsüz ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmasını ister misiniz? Bu, başlatıcı sayesinde mümkün.  Binlerce sonuç almak için Play Store’da “Başlatıcı” kelimesini yazabilirsiniz  . Artık pek çok üçüncü taraf başlatıcısı var, ancak doğru başlatıcıyı seçmek daha önemli. Hafif ve kullanımı kolay olmalıdır.

Hızlı, hafif ve sorunsuz bir başlatıcı mı arıyorsunuz? Nova Launcher Prime’ı öneriyoruz!

Bu yazıda sizleri Android işletim sisteminin ilk yıllarında geliştirilen Nova Launcher adlı en iyi Android rampalarından biriyle tanıştırıyoruz. Nova Launcher Prime  , Android’in en son sürümüyle eşleşecek şekilde her zaman yeni özellikleri güncelliyor. Ayrıca çoğu üst düzey ila orta sınıf cihazlarda ve düşük profilli cihazlarda iyi çalışabilir. Bu yazıda, bu başlatıcının ücretli sürümü olan Nova Launcher Prime’ı indirip kurmanız için talimatlar verdik  . Hangi özelliklere sahipsiniz? Hemen aşağıda keşfedelim.

Nova Launcher Prime hakkında

Nova Launcher, TeslaCoil Software tarafından geliştirilen ve kullanıcıların kullandıkları varsayılan Başlatıcıyı özelleştirmelerine olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu uygulama Play Store’da Ücretsiz ve Ücretli olmak üzere iki sürümde mevcuttur. Basit bir insansanız, temel özelliklerini kullanmak için ücretli bir sürümü seçebilirsiniz. Daha fazla özelliğe sahip olmak istiyorsanız,  Nova Launcher Prime  ihtiyacınız olan şeydir. Nova Launcher Prime’ı Play Store’dan indirmek için 0,99 $ ödemeniz gerekiyor. Ayrıca,  Nova Launcher Premium apk  dosyasını ücretsiz olarak indirip yükleyebilmeniz için sağlıyoruz.

Bazı temel özellikler 

İşte, Ücretsiz sürümde kilitli olan tüm özellikleri kullanmanıza izin veren uygulamanın Premium sürümü. Bu uygulama Play Store’da 100 milyondan fazla indirme ve milyonlarca 5 yıldızlı yorum aldı. Cihazın görünümünü özelleştirmek istediğinizde kullanmanız gereken en iyi rampalardan birini bulmanız yeterli. Nova Launcher bunun için mükemmel bir Başlatıcıdır. Birçok cihazla uyumlu olmasının yanı sıra kullanımı gerçekten çok kolay ve diğer rampalarda görmeyeceğiniz birçok heyecan verici özelliği beraberinde getiriyor. İşte bazı temel özellikleri:

Hızlı, Güvenli ve Güvenli

Kullanıcıların çoğu hızlı, sorunsuz ve güvenli bir başlatıcı bulmak ister; Nova Launcher böyle bir başlatıcıdır. Nova Launcher’ı varsayılan başlatıcı olarak yükleyip uyguladığınızda, en hızlı ve en kararlı başlatıcılardan birini, yumuşak kaydırma, dokunma veya sürükleme deneyimini yaşayacaksınız. Nova Launcher ayrıca tamamen güvenlidir, cihazınız için kötü olan zararlı kod veya gereksiz uygulamaları içermez.

Çok sayıda simge ve tema

Birçok kişi, mobil arayüzü daha çekici hale getirmek için simge paketini bulup uygulamayı sever. Stock Launcher kullanıyorsanız, bu sınırlı olacaktır. Bazı geliştiriciler ayrıca cihazları için özel temalar ve simge paketleri sunar, ancak bu simge paketleri genellikle ağırdır ve çok sayıda seçeneğe sahip değildir. Nova Launcher ile App Store’daki milyonlarca temaya ve simge paketine erişmek ve bunları indirmek daha kolay. Play Store’dan indirilen simge paketini kullanırsanız, Nova Launcher ile de uyumlu olacaktır. Nova Launcher ile Android’de arayüzü özelleştirmek eğlenceli ve kolaydır.

Reklamlara veda edin

Nova Launcher Prime , reklamları ortadan kaldırarak kullanıcıya en küçük ve en rahat deneyimi getirdi. Çok sayıda farklı Android rampası kullandım. Bazıları iyi. Ancak, reklamlar gibi yapılacak bazı kötü şeyler var. Başlatıcılardaki reklamlar birkaç şekilde görünür. Bazen, telefonunuzun kilidini açtığınızda rastgele görünen bir açılır pencere veya başlıktır. Ayrıca, diğerleri gerçekten sinir bozucu çünkü kullanıcıları reklamı yapılan oyunları veya reklamları yüklemeye zorluyorlar… Nova Launcher Prime farklıdır, bu tamamen reklam dışıdır. Kullanım süreniz boyunca herhangi bir reklam görmeyeceksiniz. Her şey pürüzsüz ve rahat. Popüler olmasının sebeplerinden biri de bu.

Gelişmiş özellikler

Nova Launcher’dan keşfedebileceğiniz birçok ilginç, benzersiz özellik var. Bir mobil başlatıcının temel özelliklerine ek olarak, Prime sürümünde, bu uygulama aşağıda listelediğimiz bazı diğer benzersiz özellikleri sağlar:

  • Hareketler:  Önceden tanımlanmış bir işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için Hareketler ekleyin. Favori uygulamalarınızı açmak için ekranınızda kaydırabilir, dokunabilir veya iki kez hafifçe vurabilirsiniz.
  • Uygulamaları Gizle:  Birçok Android cihaza başlangıçta geliştiricilerin uygulamaları yüklenmiştir, çoğu aşmaktadır. Artık kullanmadığınız veya hassas olan uygulamaları gizleyebilirsiniz.
  • Simge Kaydırmaları:  Bir uygulama simgesini kaydırırken eylemler ekleyin
  • Okunmamış Sayımlar:  Bu özellik, okunmamış bildirimlerin sayısını, hızlı kontrol desteği ve daha fazla uygulama bilgisini saymanıza olanak tanır
  • Daha Fazla Kaydırma Efekti:  Draw Uygulamalarında gezinirken özel efektler ekleyin
  • Özel Çekmece Grupları:  Çekmece uygulamasında klasörler oluşturarak Çekmece Gruplarını kolayca özelleştirin

Nova Launcher kullanıyorsanız ve gelişmiş özellikleri deneyimlemek istiyorsanız,  aşağıdaki bağlantıdan verdiğimiz  Nova Launcher Prime APK Son Sürümünü indirmekten çekinmeyin .

Tüm cihazlarla uyumlu

Nova Launcher Prime, Android cihazların çoğu ile uyumlu olan hafif ve sorunsuz bir uygulamadır. Nova Launcher Prime APK’sini  zayıf yapılandırmaya sahip bir cihaza yükleyebilirsiniz  , yine de sorunsuz çalışabilir, pek çok Launcher bunu yapamaz. Tabii ki, Nova Launcher’ı yüklemek için, cihazınız yine de uygulamanın 1Gb Ram, Android 4.0 veya üstü ve 20M boş bellek ile gerekli yapılandırmasını sağlamalıdır.

Android’de Nova Launcher Prime Nasıl İndirilir ve Kurulur

Kurulum Talimatı

Yukarıdaki özellikleri inceledikten sonra, bu uygulamayı Android cihazınıza yüklemeye hazır olmanızı öneririz. Öncelikle cihazınız en az Android 4.0 ve 1Gb RAM çalıştırmalıdır. Gerekli konfigürasyonun sağlanması, uygulamayı daha sorunsuz ve daha kararlı hale getirir. Nova Launcher Prime’ın nasıl indirilip kurulacağına ilişkin talimatlar.

Nova Launcher Prime Patched’i yükleyin

# 1: Öncelikle, cihazınız Nova Launcher’ı zaten yüklediyse, onu kaldırmanız gerekir. Şimdi, Nova Launcher Prime APK dosyasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

# 2: İndirmek için bir PC kullanıyorsanız, dosyayı cihazınızın belleğine aktarmak için lütfen PC’nizi Akıllı Telefona bağlayın. Size her zaman hatırlatmamız önemlidir, Bilinmeyen Kaynaklardan uygulama yüklemenize izin veren özelliği açmayı unutmayın.

Nova Launcher, güçlü, özelleştirilebilir ve çok yönlü bir ana ekran değişimidir. Nova, ana ekranlarınızı geliştirmek için gelişmiş özellikler sunar, ancak yine de herkes için harika ve kullanıcı dostu bir seçim olmaya devam etmektedir. Ana ekranlarınızı tamamen elden geçirmek veya daha temiz, daha hızlı bir ev başlatıcısı arıyorsanız, cevap Nova.
•  En Yeni Özellikler : Nova, en yeni Android başlatıcı özelliklerini diğer tüm telefonlara getiriyor.
•  Özel Simge Temaları:  Nova, Play Store’da bulunan binlerce simge temasını destekler.
•  Gece Modu ve Koyu Tema:  Gece modunun belirli bir saatte otomatik olarak açılmasını sağlayın veya karanlık bir tema için açık bırakın.
•  Özelleştirilebilir Uygulama Çekmecesi: Dikey veya yatay kaydırma, sayfa efektleri ve kart veya sürükleyici seçenekler, uygulama çekmecesi için bulabileceğiniz şeylerden sadece birkaçıdır.
•  Alt Şebeke Konumlandırma:  Simgeleri ve widget’ları ızgara hücreleri arasına yerleştirme yeteneği sayesinde, Nova ile diğer birçok başlatıcıda imkansız olan bir şekilde hassas bir his ve düzen elde etmek kolaydır.
•  Yedekleme ve Geri Yükleme:  Telefondan telefona geçmek veya yeni ana ekran kurulumlarını denemek, Nova’nın yedekleme ve geri yükleme özelliği sayesinde çok kolaydır. Yedeklemeler yerel olarak depolanabilir veya kolay aktarımlar için buluta kaydedilebilir.
•  Hız:Nova, daha eski telefonlara bile hızlı ve akıcı bir his verecek yumuşak ve hızlı animasyonlarla son derece optimize edilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.