Report this app

Description

Android’de NTV Hava + APK’sını indirin ve yükleyin

Diğerlerinde sorunsuz bir deneyim yaşamak için, APk veya Apk MOD dosyasını cihazınıza indirdikten sonra nasıl kullanılacağını bilmek önemlidir. APK dosyaları, .exe uygulamasının Windows için olduğu gibi bir Android uygulamasının ham dosyalarıdır. APK, Android Paket Kiti (kısaca APK) anlamına gelir. Mobil uygulamaların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya biçimidir. <br> 4 Basit Adımda, indirmeyi tamamladıktan sonra NTV Hava + .apk cihazını nasıl kullanacağınızı göstereceğim.

Android Için Ntv Hava - Apk'yı Indir

Adım 1: Cihazınıza NTV Hava + .apk dosyasını indirin

Aşağıdaki indirme aynalarımızdan herhangi birini kullanarak bunu hemen yapabilirsiniz. Onun % 99 işe garantili . APK’yı bir bilgisayara indirirseniz, android cihazınıza taşıdığınızdan emin olun.

2. Adım: Cihazınızda Üçüncü Taraf uygulamalarına izin verin.

NTV Hava + .apk uygulamasını kurmak için üçüncü taraf uygulamaların şu anda bir yükleme kaynağı olarak etkinleştirildiğinden emin olmalısınız. Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yüklemesine izin vermek için Menü> Ayarlar> Güvenlik> bölümüne gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretlemeniz yeterlidir.
Android 8.0 Oreo’da, bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin vermek için genel bir ayarı kontrol etmek yerine, ilk kez denediğinizde tarayıcınızın veya dosya yöneticinizin APK’ları yüklemesine izin vermeniz istenir.

3. Adım: Dosya yöneticinize veya tarayıcı konumunuza gidin

Şimdi indirdiğiniz NTV Hava + .apk dosyasını bulmanız gerekecek.
İsterseniz , Android cihazınızdaki dosyaları kolayca bulabilmek için buradan bir dosya yöneticisi uygulaması da indirebilirsiniz .
NTV Hava + .apk dosyasını bulduktan sonra, normal kurulum işlemini başlatır. Herhangi bir şey istendiğinde “Evet” e dokunun . Ancak, tüm ekran komutlarını okuduğunuzdan emin olun.

4. Adım: Keyfini Çıkarın

NTV Hava + artık cihazınıza yüklendi. Zevk almak!

APK Dosyaları Güvenli mi?

Aksini söyleyen herhangi bir söylenti veya siteyi dikkate almayın. APK dosyaları genellikle bir .exe windows pc dosyası kadar güvenlidir, bu nedenle dikkat edilmesi gereken en önemli şey, her zaman güvenilir sitelerden indirmeniz gerektiğidir. Aşağıdaki Apk indirme aynalarımızda en güvenli sitelerden bazılarını sağladığımız için genellikle endişelenecek bir şeyiniz yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published.