One Piece Pirate Warriors 3 Pc Oyunu İndir Ücretsiz Tam Sürüm

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Arzunuz binlerce düşmanı stratosfere uçurmaksa, One Piece – Pirate Warriors 3 neredeyse bir hayalidir. En başından beri, oyun One Piece hayranlarının anılarının en hassas dizelerine dokunmaya özellikle eğilimli olduğunu kanıtlıyor. Aslında, tüm ana iplikçik, Zorro ile toplantıdan Dressrosa krallığına varışına kadar, anime’nin en sembolik pasajlarından bir dizi olarak önerildi.

GENEL BAKIŞ

Luffy’nin ve korsanların mürettebatının ilk maceralarını hafızasından çıkarmaya yardımcı olan bir dizi öfkeli morselleri inceliyorsunuz, ancak az ya da hiçbir şey bilenler tarafından bile takdir edilemeyecek kadar ayrıntılı veya sürükleyici bir gezi kalıyor. yaklaşık bir parça. İyi bir musou, One Piece: Pirate Warriors 3, tarihin parçalarını keser ve onları oyun savaşlarına, çizgi romandaki alıntılardan oluşan bir kolaj gibi uygular, sadece savaşacak karakterlerin varlığıyla bağlanır.

SONUÇ

Hikaye, konuşma oyundaki içerik açısından değişir, bu da şimdiye kadar Korsan Savaşçılarının önceki bölümlerinde görülenlerin neredeyse mükemmel bir sentezine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bu Deluxe versiyonunda tüm içeriğin mevcut olmasına izin verir zaman içinde yayınlanan ek yayınlar. Oynanabilir karakter, Going Merry’nin ekibinin ötesine geçer ve hem Deniz kaptanlarını hem de diğer korsan gemilerini ekler.

PC GEREKSINIMLERI

CPU: Core 2 Duo 2.4GHz.
Rastgele erişimli hafıza: 512 MB.
İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1.
VİDEO KARTI: 512 MB Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870.
ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 20 GB.

ONE PIECE PIRATE WARRIORS 3 TAM SÜRÜM PC OYUNU

NASIL KURULUR?

  1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
  2. İndir  “One Piece Korsan Warriors 3”  Yükleyici (Destekler devam ettirilebilir İndirme).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
  5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.