Outlast 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Outlast 2 Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Outlast 2, beğenilen hayatta kalma korku oyunu Outlast’ın devamıdır. İlk oyunla aynı evrende yer alır, ancak farklı karakterler ve farklı bir ortamla Outlast 2, insan zihninin derinliklerine ve karanlık sırlarına bükülmüş yeni bir yolculuktur. Outlast 2, vahşi dünyamızı, vahşi doğanın derinliklerinde ve medeniyetten gizlenmiş bir kasaba olan Temple Gate’i doğurmak için geride bırakan Sullivan Knoth ve takipçilerini tanıtıyor. Knoth ve sürüsü, zamanın sonundaki sıkıntılara hazırlanıyor ve tam onun kalınlığındasınız.

Sen Blake Langermann, karýn Lynn ile çalýţan bir kameraman. İkiniz risk almak ve kimsenin dokunmaya cesaret edemeyeceği hikayeleri ortaya çıkarmak için derinlemesine araştırmak isteyen araştırmacı gazetecilersiniz. Sadece Jane Doe olarak bilinen hamile bir kadının imkansız görünen cinayeti ile başlayan ipuçlarını takip ediyorsunuz. Soruşturma sizi kilometrelerce Arizona çölüne, kimsenin üzerine ışık tutamayacak kadar karanlık bir karanlığa götürdü ve delirecek kadar derin bir yolsuzluk tek akılcı şey olabilir.

Outlast 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Outlast 2 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Outlast 2.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Outlast 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Outlast 2 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Outlast 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

OUTLAST 2
BOYUTU: 22.80 GB

 Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista / 7/8/10, 64-bit
 • İşlemci:  Intel Core i3-530
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 1GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  30 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu
 • Ek Notlar:  30 fps’de 720p hedefleme

Far Cry 1 Indir 

Detroit Become Human PC Oyun Indir

PAYDAY 2 Indir

Battlefield 2 Indir 

Dying Light The Following Enhanced Edition İndir

Wallpaper Engine Indir

Wallpaper Engine Indir

Astroneer Indir 

Serious Sam 2 Indir

Download links

Indir

How to install Outlast 2 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Outlast 2 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.