Overcooked Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Overcooked Indir - Güncellendi 2022

Yemek yapmalısın, hizmet etmelisin! Overcooked PC edition Haziran 2020 için Epic Store’da ücretsiz olarak indirilebilir. Kuralları ihlal etmeden ücretsiz pc oyunlarını indirmek için sabırsızlanıyorsanız, bu en iyi zamandır. Epic Store her ay iki ücretsiz oyun sunuyor ve bu sefer ilk ücretsiz pc oyunu Overcooked. Doğrudan geliştiriciden resmi bir kopya. Torrent gerekmez.

Epic Store’a gidin ve ücretsiz bir hesap oluşturun. Mağazadan daha önce oyun satın aldıysanız, Windows PC’nizde yüklü bir Epic oyun başlatıcısı olacak. Bunu başlatın ve Serbest Oyun bölümüne gidin. Overcooked’a ve Get’e tıklayın. Hiç bir şey ödemek zorunda olmadığınız siparişi tamamlayın.

Bu işbirliği hem çevrimdışı modda hem de çevrimiçi modda olabilir. İlk aşamada yeni başlayan bir aşçısınız. Yani, yemek pişirmek hakkında bir şeyler bilmek için biraz eğitime ihtiyacınız var. Çok zor değil. Eğitim bölümünde sadece birkaç dakika dikkat ederseniz, ana seviyeleri girebilirsiniz. Overcooked’de zamanı yönetmek çok önemlidir. Belirtildiği gibi, müşterilerin siparişleri onları memnun etmek için çok hızlı hazır olmalıdır. Bu durumda, onlar size tam fiyat ödeyecek.

Eğer emirlerini doğru zamanda hazırlamazsanız, gidebilirler. Yoksa geç kaldıkları için daha az ücret ödeyecekler. İlk başta restoranınızın yerini seçemezsiniz. Çünkü hiç para kazanmadın. Biraz paranız olduğunda, mağazada yeni seçenekler mevcut olacak. Oraya gidip daha iyi bir yerde yeni bir restoran kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız daha büyük yer, daha fazla müşteri gelir.

Sadece restoranın büyüklüğü ile ilgili değil  . Müşteriler hizmet vermekte büyük kalite istiyorlar. Onlar restoranında bir şey sipariş zaman yemek keyfini istiyorum. İyi kalitede bir şey pişirmezseniz, bu yüzden restoran bile yaşayabilirler.

Gördüğünüz gibi anlaşma devam ediyor ve oyunun ücretsiz bir kopyasını alabilirsiniz. Bu bağlantıyı tıklayın –  PC Free için Overcooked indirin . Bir kopyasını alabileceğiniz Epic Store’a yönlendirileceksiniz. Oyun Kitaplığınıza eklenecek, daha sonra ücretsiz oyunu indirdikten sonra oynayabilirsiniz. Overcooked Windows PC için ücretsiz kopyasını talep ettikten sonra sonsuza kadar saklayabilirsiniz. İşte oyun, oynanışı ve neden görmezden gelmemek için en iyi anlaşma hakkında daha fazla ayrıntı.

Overcooked indirmek 312MB civarında, hafif bir oyundur. Mutfağına koşan sevimli karakterleri kontrol edeceksiniz, açlığa yiyecek servisi yapacaksınız. Zorluklar, görevler ve keşfedilecek birçok yeni şey var. Kesinlikle oynamaktan keyif alacağınız son derece ilginç bir pişirme simülasyon oyunu.

Overcooked bir ila dört oyuncu için kaotik bir kanepe kooperatif yemek oyunu. Takım olarak çalışan siz ve şefleriniz, bay müşterilerin bir huff’da fırtına yapmadan önce çeşitli lezzetli siparişler hazırlamalı, pişirmeli ve hizmet etmelisiniz. Bıçaklarınızı keskinleştirin ve şefinizin beyazlarını tozlayın, hata için mantar yoktur ve biftekler bu çılgın mutfaklarda yüksektir!

Soğan Krallığı tehlikede ve sadece en iyi pişirme onu kurtarabilir! Overcooked’de oyuncular, araziyi rahatsız eden eski bir yenilebilir kötülüğü fethedebilecek usta şefler olma arayışında çeşitli zalim ve olağandışı mutfaklarda yolculuk etmelidir.

Yalnız oynayın veya hem kooperatif hem de rekabetçi meydan okuma modlarında dört oyuncuya kadar klasik, kaotik kanepe iş birliğine katılın. En etkili ve en iyi takım olmak için bir dizi farklı yemek pişirmeniz ve birlikte çalışmanız gerekecek!

Soğan Krallığı, fethetmeniz için acımasız ve sıradışı mutfaklarla dolu zengin bir dünyadır. Destansı bir yolculuğa katılın ve işbirliği ve koordinasyon becerilerinizi sınırlara kadar zorlayacak, giderek daha zorlu ve tuhaf bir mutfak davasının üstesinden gelin. Her seviye, bir korsan gemisinde kayarken, hız kamyonları arasında hareket ederken, bir buz kütlesinde yemek pişirirken veya ateşli bir yeraltı dünyasının bağırsaklarında yiyecek servis edip etmediğiniz konusunda sizin ve ekibinizin üstesinden gelmek için yeni bir zorluk getiriyor. en cesur şeflerden bile.

BASİT KONTROLLER / DERİN MEYDAN OKUMA

Aşırı pişmiş, herkesin eğlenceye katılabileceği kadar kolaydır, ancak pizza fana çarptığında eylemlerini iletişim kurabilen ve koordine edebilen bir takım bulmak, o zaman sadece çok yağlı bir süper şef ekibi çıkacak üstte!

FARKLI OYNAMAK YOLLARI

Kızartılmış yerel kooperatif veya sote tek oyuncuyla kendinizi şımartın, oyun boyunca oynadıkça yeni seviyelerin, yeni şef karakterlerinin ve hatta iki kişilik takımların sert haşlanmış kafa kafaya girmelerine izin veren rekabetçi zorluk seviyelerinin kilidini açacaksınız. mutfakta.

OVERCOOKED PC SISTEM GEREKSINIMLERI:

Aşağıda, bir Windows platformunda Overcooked oynamak için minimum pc sistem gereksinimleri bulunmaktadır. Bunun üstünde donanım veya işletim sisteminiz varsa çok fazla sorun olmadan oynayabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit)
  • İşlemci: Çift Çekirdekli 2.4Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 veya üstü
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 750 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı
  • Ek Notlar: Oyun Kumandaları Önerili

Pixark Indir

Tower Unite Indir

Bluestacks 3 Indir

Goat Simulator Indir

Stonehearth Indir

Banished Indir

The Witcher 1 Indir

Sea Of Thieves Indir

Bus Driver Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *