Report this app

Description

Palco MP3, her tür, stil ve türdeki Brezilyalı grupların ve şarkıcıların büyük bir şarkı kataloğunu keşfetmenizi sağlayan bir Android uygulamasıdır.

Son yıllarda Spotify, Deezer veya Apple Music gibi pek çok müzik akışı uygulamasıyla MP3 formatında ücretsiz müzik indirmeyi neredeyse unuttuk. Temel olarak, basit bir aramayla keşfedebileceğimiz milyonlarca albüm ve şarkıya sahip olmak, genellikle reklamlarla dolu ve temelde YouTube videolarından ses çıkaran müzik indirmelerini indirmekten çok daha iyi geliyor.  Ancak herkes Android için  Palco MP3’ü bilseydi, pek çok bağımsız grup, şarkıcı ve müzisyen bulabileceğiniz yer olsaydı muhtemelen bu olmazdı .
Palco MP3 Android İndir

Binlerce sanatçı ve bir milyondan fazla şarkı

Palco’nun ana özelliği, Brezilya müziğine adanmış bir uygulama olmasıdır. 200 milyonu aşan nüfusuyla Güney Amerika ülkesinin çok büyük bir müzik kültürüne sahip bir ülke olduğunu unutmamalısınız. Ve kanıtı , on binlerce müzisyenin ve grubun eserlerini yasal olarak keşfetmemize ve  parçalarını MP3 formatında indirmemize izin veren bu uygulamada bulunabilir  .

Burada rock, gospel, funk veya reggaeton gibi popüler stillerin yanı sıra pop, Latin müziği ve Bossa Nova gibi farklı stilleri bir araya getiren sertanejo, samba veya MPB gibi tipik Brezilya türlerini bulacaksınız  . Bu Güney Amerika ülkesinden kendilerini tanıtmak için bir platforma ihtiyaç duyan gruplar ve müzisyenler tarafından kullanılan çevrimiçi bir hizmettir.

En iyi Brezilya müziğini keşfetmek istiyorsanız mükemmel uygulama.

Ana Özellikler

Burada kesinlikle en son Foo Fighters albümünü, orijinal Despacito versiyonunu, 2017’nin en büyük hitini veya Justin Bieber’ın en son hitini bulamayacaksınız. Ancak MC Lan, Aviões do Forró, Anderson Freire, Os Coleguinhas veya Amado Batista gibi Brezilyalı sanatçıları dinleyebilirsiniz. Ve tüm bunlar, aşağıdaki işlevlere ve özelliklere sahip basit bir arayüzden:

 • Müzik kataloğu ağırlıklı olarak Brezilyalı müzisyenler ve sanatçılara odaklandı.
 • Müzik kitaplığında yerleşik müzik çalar.
 • Şarkıları MP3 formatında indirme imkanı .
 • Yeni sanatçılar ve müzikler keşfedin.
 • Şarkı sözleri ile görüntüleyici.
 • Çalma listeleri oluşturma imkanı .
 • Birçok farklı tarzdaki radyo istasyonlarını içerir.
 • Farklı müzik türlerinde sınıflandırılan müzik: rock, sertanejo, MPB, hip-hop ve rap, axé, blues…

Gerçek şu ki, gördüğümüz bazı uygulamaları göz önünde bulundurarak, bu APK’yı indirmek, mobil cihazımızda ücretsiz olarak müzik indirmek ve dinlemek istiyorsak bulabileceğimiz en iyi seçeneklerden biridir.

Ek gereksinimler ve bilgiler:
 • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 4.1.

Brezilya’nın her yerinden bağımsız sanatçılara ait 1 milyon şarkı arasından seçim yapın

Brezilya müziğini seviyorsanız ve yeni sanatçılar ve gruplar keşfetmek istiyorsanız, bu uygulama bunu pratik ve ücretsiz bir şekilde yapmak için iyi bir fırsat.

Palco MP3, kaliteli müziği düzenli ve erişilebilir bir platformda sunan bu oynatıcıya çok daha fazla avantaj getiren büyük bir güncelleme aldı.

Benzer türler ve sanatçılar için arama yaparak zevkinize göre müzik dinleyebilirsiniz – katalogda 1 milyondan fazla şarkı var. Palco MP3’te çevrimiçi olarak bulunan tüm gruplar ve şarkıcılar Brezilyalıdır, ancak çalma listeleri oluşturmak için cep telefonunuzun ses kitaplığını ekleyebilirsiniz.

Yani hem stream hem de local player olarak çalışan bu player’a şarkılarınızı import etmeniz mümkün. Çalma listelerinde stilleri ve milliyetleri karıştırın ve Palco MP3’ü varsayılan müzik dinleme uygulamanız yapın! Bu hizmetin kataloğundaki şarkılar entegre şarkı sözleri içerir, böylece en sevdiğiniz sanatçılarla birlikte şarkı söyleyebilirsiniz.

MP3 Sahnesi Hakkındaki Görüşümüz

Brezilya müziğinin hayranıysanız ve ülkedeki en popüler bağımsız gruplara göz atmak istiyorsanız, Palco MP3 şüphesiz Google Play’de ücretsiz olarak bulabileceğiniz en eksiksiz ve istikrarlı hizmetlerden biridir.

Görsel yenilendi

Uygulamanın arayüzü, özellikle bu oynatıcıyı daha da modern ve kullanımı daha kolay hale getiren en son güncelleme ile çok güzel ve iyi organize edilmiştir. Hızlı gezinme için bir yan menüsü vardır ve arayüzde grupların ve sanatçıların avatarlarındaki dairesel simgeler gibi çok ilginç ayrıntılara sahiptir.

Bu yenilenmiş görünüm, bu uygulamaya yeni bir deneyim getiriyor, çünkü bu şekilde kullanımı giderek daha fazla uyarlanıyor ve örneğin Google Play Müzik ve Deezer gibi en ünlü akış uygulamalarına benziyor. Uygulamayı daha önce denediyseniz ve bu noktada tökezlediyseniz, ona ikinci bir şans vermeye değer.

Ulusal ve ücretsiz katalog

Tüm albümleri dinlemek, grup ve sanatçıların şarkı listelerine herhangi bir sınırlama olmaksızın göz atmak mümkündür. Palco MP3, bağımsız şarkıcılardan ve yeni gruplardan haberler getirerek yeni müzikler keşfetmek ve aynı şeylerden kurtulmak için iyi bir fırsat.

Tüm şarkıların kategorilere göre iyi bir şekilde düzenlenmesi, favori türlerinizi çok kolay bir şekilde bulabileceğiniz için uygulamaya da birçok puan katıyor. Buna ek olarak, yeni gruplar ve şarkılar sıklıkla kaydediliyor ve bu da bağımsız müziğin büyük repertuarını artırıyor – şu anda 1 milyondan fazla parçaya sahip.

Yerel akış ve oynatma

Testlerimiz sırasında herhangi bir sınırlama olmaksızın birkaç dosya indirebildik. Denediğimiz çevrimiçi radyolar da akış sırasında herhangi bir gecikme veya kesinti olmadan kusursuz çalıştı. Bununla birlikte, iyi bir internet bağlantınız olmalıdır, aksi takdirde doğrudan içerik akışıyla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Palco MP3’ün ilginç bir noktası, cep telefonunuzdaki müzikleri gruplandırması ve bu içeriği çevrimiçi gruplarla karıştırarak çalma listeleri oluşturmanıza izin vermesidir. Yani, Google Play Müzik’in yaptığı gibi eksiksiz bir oynatıcı olarak çalışır.

Artılar ve eksiler

profesyoneller

 • İşlevsel akış

 • hızlı indirmeler

 • iyi tanımlanmış kategoriler

 • 1 milyondan fazla parça

 • Görsel yenilendi

 • ücretsiz servis

 • Telefon dosyaları için yerel oynatıcı

Eksileri

 • Katalogda sadece bağımsız sanatçılar

Download links

Indir

How to install Palco MP3 Android Indir APK?

1. Tap the downloaded Palco MP3 Android Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.