PES 2017 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

PES 2017 Indir - Güncellendi 2022

PES 2017: gerçeklikten daha gerçekçi mi?

Kontrol Gerçekliği, PES 2017’nin en yeni özelliğidir – ancak FIFA’yı bir kez ve herkes için yenmek yeterli mi?

Büyük değişiklikler yolda

PES 2017’de seleflerine göre en büyük değişiklik Control Reality adlı bir özellik  . Kontrol Gerçekliği, futbolcuları daha iyi yönetmenizi sağlayan yeni kontrol sisteminin gösterişli adıdır (topa sahip olsun ya da olmasın). Bu yeni uygulama, Pro Evolution Soccer’ı mükemmel bir futbol simülatörü olarak güçlendiriyor  ve FIFA’nın şovmenlik tacını almasını sağlıyor.

Artık sahada çok daha doğal ve gerçekçi hareket ettiği için topun fiziği de iyileştirildi. Elinizde olduğunda, her zamankinden daha fazla kontrole sahip olacaksınız. Bu iyileştirme, topu koruma ve savunmadan gelen saldırılardan kaçınma şeklinizde büyük bir etkiye sahip olacak ve aynı zamanda oldukça etkileyici bazı hedeflere teşebbüs edecek.

Mücadele her zamankinden daha şiddetli ve daha kirli hale geldiğinden, PES 2017 önceki sürümlerinden çok daha fiziksel . Adil oyunu unutabilirsiniz – kendinizi takılmaya ve hafif kapmaya hazırlayın. Kaleciler ayrıca Yapay Zeka kullanımıyla da gelişti, yani çok nadiren hata yapıyorlar ve gol alanını çok iyi biliyor gibi görünüyorlar, bu da gol atmayı biraz daha zor hale getiriyor.

Bu anlamda Yapay Zeka genel olarak kendisini maça adapte etmiştir ve savunma, eylemlerinize göre taktik değiştirmektedir. Yapay zeka da sonunda bir oyuncu olarak nasıl olduğunuzu öğrenecek ve ona göre hareket edecektir.

Sadece zorlu oyuncular için

Oyuncuların daha fazla kontrolü, daha gerçekçi top hareketi, oyun desteği ve daha gelişmiş bir AI ile  Pro Evolution Soccer  , gerçekçilik söz konusu olduğunda en güçlü ve en saf oyun olmayı vaat ediyor . Her şey, PES 2017’nin özellikle oyundaki şovmenlikten endişe duymayan veya düzinelerce lisansa sahip olan oyuncuları hedefleyen bir oyun olacağını gösteriyor. Sen onlardan biri misin?

Futbol spor oyunu

Pro Evolution Soccer (PES) 2017, Konami’nin futbol simülatörlerinin uzun çizgisinden biridir. İster bilgisayarınızdan ister Android’den indirin, ünlü futbolcuların kramponlarını giyin ve futbol dünyasındaki diğer büyük isimlerle maçlarda oynayın.

Oynanış

Bu oyunun grafikleri oldukça iyi. Oyuncular, özellikle en iyi takım olan Liverpool ile neredeyse gerçek görünüyor. Bununla birlikte, oyunun FIFA 2017’ye karşı bile rekabet üstünlüğüne sahip olduğu yer mekaniktir. Öğrenmek zor ama hepsi çok ödüllendirici.

Puan almak ve geçmek zordur, ancak yüksek yanıt hızı becerileri edinmeye değer kılar. Ne yazık ki, ses efektleri ve sesler en iyisi değil ve tekrar ve sıradanlıktan muzdarip.

Men of War Assault Squad 2 Indir

Hearts Of Iron 4 Indir

HALF-LIFE 2 BEDAVA İNDIR

BATTLEFIELD 1 BEDAVA İNDIR

Cities Skylines Indir

BULLY Indir

Camtasia Studio 8 Full Indir

Crysis1 Indir

Counter Strike 2.5 Indir

Assetto Corsa Indir

Forza Horizon 4 Indir

FIFA 2007 Indir

FIFA 19 Indir 

PES 2016 Indir

PES 2020 Indir 

Football Manager 2020 Indir

Call of Duty 4 Modern Warfare Indir 

NSF Underground 2 Indir

Counter-Strike Source Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.