Piano Tiles 2 (Mod Unlimite Money) Uygulamasını Indirin

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Piano Tiles 2 ™ hakkında daha fazla bilgi (Don’t Tap 2)

Dünyanın en iyi 3 ücretsiz müzik oyunu! Ritmi ve müziği birleştiren, zorlu bir ücretsiz müzik mobil oyunu olan dünyada 1,1 milyar oyuncu tarafından sevilen!

Piano Tiles 2 (Mod Unlimite Money) Uygulamasını Indirin

Piano Tiles 2, Android’inizin ekranında bir piyano klavyesi kullanarak dünyadaki en popüler şarkılardan bazılarını çalmaya çalışmanız gereken bir ritim oyunudur. Zorluk piyano tuşlarının çok yüksek hızda hareket etmesinden kaynaklanıyor. Beethoven, Chopin veya Mozart gibi profesyonel bir piyanist olmayı hiç hayal ettiniz mi? Little Star, Canon veya Jingle Bells gibi klasik şarkıları piyanoda çalmayı hiç hayal ettiniz mi? Piano Tiles 2’de dans edin ve pop şarkılar çalın. Artık hayaliniz Piano Magic Tiles 2 ile gerçek olabilir. Kural basit. Müziği çalmak için piyano siyahı döşemelerine sürekli dokunun. Beyaz karolara dikkat edin ve her şarkıyı tamamlamak için piyano siyahı döşemelerini asla kaçırmayın.

Piano Tiles 2 ™ Açıklaması

Dünyanın en iyi 3 ücretsiz müzik oyunu!
Ritmi ve müziği birleştiren, zorlu bir ücretsiz müzik mobil oyunu olan dünyada 1,1 milyar oyuncu tarafından sevilen! Oyun özelliği:
1. Basit grafikler, oynaması kolay ve herkes piyano çalar! 2. Nefes alma ritmi, el hızı sınırınıza meydan okuyacaktır!
3. En iyi meydan okuma modu size heyecan ve risk verir!
4. Farklı zevkleri tatmin etmek için çok sayıda şarkı, orijinal, klasik, patlama ve tüm stillerin güncellenmesi.
5. Rekorunuzu arkadaşlarınızla paylaşın ve sıralama listesindeki dünya çapındaki oyuncularla karşılaştırın!
6. Yüksek kaliteli ses, kendinizi bir konserde gibi hissettirir.
7. Facebook hesabınız aracılığıyla ilerlemenizi kaydedin ve ilerlemeyi farklı cihazlarda paylaşın.
8. Daha fazla meydan okuma, daha fazla bonus ve daha iyi bir benlik.Oyun modu:
Beyaz karolara dokunmayın! Melodiye göre siyah karolara dokunun ve hiçbir döşemeyi kaçırmayın! Kendinize konsantre olun ve tepkinizi en üst düzeye çıkarın! Destek:
Sorun mu yaşıyorsunuz? [email protected] adresine e-posta gönderin veya oyunda Ayarlar> SSS ve Destek’e giderek bizimle iletişime geçin. İş İşbirliği:
Cheetah Mobile artık karşılıklı başarıya ulaşmak için dünya çapındaki tüm harika mobil oyun geliştiricilerini içtenlikle davet ediyor! harika oyunları dört gözle bekliyoruz! Bize ulaşın: [email protected]

Piano Tiles 2, oldukça popüler olan Piano Tiles oyununun devamı niteliğindedir (Beyaz Karoya Dokunmayın). Yeni oyun, birinci sınıf ses kalitesi ve küresel rekabet modu, parmaklarınıza piyano çalmanın zarafeti ile hızlı tempolu bir heyecan verir!

Piano Tiles 2 hayranlarını işe alıyoruz, lütfen Google Hangouts’umuzu ekleyin: [email protected]

· Piano Tiles 2’deki yenilikler (White Tile 2’ye Dokunma):
Oyun verilerinin senkronizasyonunu ve arkadaşlarla rekabeti etkinleştirmek için oturum açma özelliği eklendi;
Yepyeni oyun;
Dünyanın her yerinden oyuncularla yarışın;
Yeni renk düzeni, siyah beyaz yerine çok renkli;
Harika yeni müzik, profesyonel bir piyanistin zevkini hissedin;
Sevdiklerinizle piyano performansınızı paylaşın;

· Nasıl Oynanır:
Kurallar açık: sadece müziğe siyah karolara dokunun ve başka bir yere dokunmaktan kaçının.
Deneyin, piyano müziğinin keyfini çıkarın, daha hızlı olmak için parmaklarınızı eğitin ve arkadaşlarınızı yenip yenemeyeceğinizi görün!

· Bize Ulaşın:
Önerilerinizi ve yorumlarınızı duymak isteriz! Daha fazla iyileştirme ve yeni özellik geliyor, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Mega Mod:

All Unlocked
Mod Gems
Mod Diamonds
Mod Lives
Max Score

Piyano Müzik Fayansları 2

Hızlı dokunun, müzik oyununun keyfini çıkarın ve vuruş hızınıza meydan okuyun! ÜCRETSİZ  200’den fazla piyano şarkısı ve çılgın müzik enstrümanı seslerini
deneyin  . Piano Music Tiles 2, oynanmayı bekleyen en iyi müzik oyunlarından biridir! Nasıl Oynanır: • Piano Music Tiles 2 çalması çok kolay ve basittir. Piyano karolarına dokunun, en sıcak piyano şarkılarının keyfini çıkarmak için beyaz karolara dokunmayın. Piyano fayanslarını kaçırırsanız veya beyaz fayanslara dokunursanız oyun duracaktır. Dikkatli ol! Oyun Özellikleri: 🎵 05+ enstrüman: Ev Piyano, Kuyruklu Piyano, Arp, Vibrafon, Celesta, Nilon Gitar, Hamornica ile şarkı çalabilirsiniz. 🎵 20’den fazla güzel tema: Piano Music Tiles 2, 2018’in en güzel piyanosu.

🎵 Mükemmel zamanlama karolarına sahip her dokunuşta güzel piyano müziği melodilerini hayal gücünün ötesinde hissetmek için en sıcak 200’den fazla piyano şarkısı.
🎵 Çevrimdışı modu oynayabilirsiniz! İnternet kesintisi olmadan kendi başınıza müzik parçalarının tadını çıkarın! Dahası, oyuna tüm yeni ve harika şarkıları içeren yeni bir paket de eklendi.
🎵 Piano Music Tiles 2, aile ve arkadaşlar için en iyi piyano fayans oyunudur. En sevdiğiniz piyano şarkılarını çalın ve piyano müziğinizin hızı ve yeteneğinizle tüm arkadaşlarınızı etkileyin.
🎵 Yeni piyano fayans oyunları 2018 için harika oyun tasarımı ve grafikler. Ritmi herhangi bir piyano müziği aşığı için mükemmel olan pahalı maun ile yapılmış gerçek bir büyülü klasik piyano çalıyormuş gibi hissedeceksiniz.
🎵 Sorunsuz oyun deneyimi, oynaması kolay ve kurulumu hafif.
Şimdi bu oyunu deneyin ve kendi tepki hızınıza ve becerilerinize meydan okuyun! Bu hız dokunarak piyano fayans oyunları 2019, hayal edebileceğinizden daha rahatlatıcı.
İzin: Optimize edilmiş deneyimi sağlamak için, bu piyano müzik oyununu indirdiğinizde “Depolama” izni isteriz.

Download links

Indir

How to install Piano Tiles 2 (Mod Unlimite Money) Uygulamasını Indirin APK?

1. Tap the downloaded Piano Tiles 2 (Mod Unlimite Money) Uygulamasını Indirin APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.