Report this app

Description

PC için PicsArt Windows, fotoğraflarınızı en büyütücü bir tarzda düzenlemek için harika bir Photoshop aracıdır. Fotoğraflarınızı farklı numaralarla düzenlemenizi sağlayan ve fotoğraflarınızda bir değişiklik sağlayan ücretsiz bir araçtır. Araç, amaç için çeşitli ekipmanlar sunar; maskeleri, kolajları, çerçeveleri, kenarları kullanabileceğiniz gibi çıkartmaları da kullanabilir ve rengi ustaca ayarlayabilirsiniz. Olağanüstü özellikleri bir sürü ile, uygulama sizi şaşırtacak.

PicsArt  ,  kullanıcılarının cep telefonlarında oluşturdukları resimlerden faydalanmalarını, stilleri düzenlemelerini ve arşivleme, işbirliği için hazır olmalarını sağlamaya odaklanan, aerodinamik ve  kullanımı kolay bir fotoğraf editörü  ve  ücretsiz kolaj oluşturucusudur. ve sosyal ağlarda paylaşım. Güçlü görüntü filtreleri, görüntü düzenleme araçları ve hem resim düzenleme dünyasındaki eksiksiz acemiler tarafından kolayca kullanılabilen, hem de en popüler olanlardan bazılarına hızlı erişim isteyen meraklılar tarafından kolayca kullanılabilen eksiksiz bir pakete sahiptir. filtreler ve fotoğraf düzenleme araçları. PC için PicsArt’ın 

ana odağı kullanıcıların fotoğrafları hızlı bir şekilde kişiselleştirmelerini sağlıyor ve sadece birkaç tıklamayla onları arkadaşlarıyla paylaşıyor. Bu program, sıradan bir fotoğrafı göz alıcı görsel içeriğe dönüştürebilen en geniş fotoğraf filtreleri ve düzenleme araçları dizisini önemli ölçüde sağlayarak önemli bir popülerlik buldu. PicsArt for Desktop’a yüklenebilecek görüntüler  yerel depolama alanınızdan, cep telefonunuzdan veya doğrudan Facebook’tan alınabilir. Ve sadece birkaç tıklama sürdürebilen veya benzersiz hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca fotoğraf düzenleme işleminden sonra, paylaşım içe aktarma kadar basittir. Birkaç tıklama ve uzakta olacak ve çevrimiçi yayınlanacaktır.

KURULUM VE KULLANIM

Aracı Windows 10 PC’nize almak için tek yapmanız gereken Windows Mağazasını ziyaret etmek ve geliştirme ekibi PicsArt Inc tarafından yapılan “ PicsArt Photo Studio : Collage Maker ve Pic Editor”  adlı uygulamayı bulmak . Al düğmesine tıkladıktan sonra, uygulama otomatik olarak yüklenecek ve kullanıma hazırlanacaktır.

Başladıktan sonra, birkaç önemli alanda ayrılan basit ama etkili bir arayüzle karşılanacaksınız – en soldaki filtre ve araç seçici, en sağdaki filtre seçenekleri, alt çubuktaki ek araç ayarları ve büyük yüklenen fotoğrafınıza ayrılmış merkezi tuval alanı. Filtre ve araç seçici bölümleri, göz atmak kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, temel görüntü düzenleme, yeni kolajlar oluşturma, özel çıkartmalar uygulama, ücretsiz kitaplıklardan küçük resim ekleme, çizim araçlarını kullanma  , çift pozlama efektleri uygulama ve düzinelerce göz alıcı filtre .

Uygulama, 3D ve çok boyutlu nesneleri taklit etme, katmanlı filtreler, benzer görünümlü remikslerin daha kolay oluşturulması için şablonlar, hashtag etiketlerini ve benzer sosyal ağ tanıtım işaretlerini uygulamak için entegre bir araç gibi gelişmiş filtre efektlerini bile destekler.

Uygulamayı sosyal ağ varlıkları için görsel içerik oluşturmak için ana araç olarak kullanmak isteyen ciddi kullanıcılar için, bu uygulama aynı zamanda çoklu görüntü yüklemelerini ve düzenli aralıklarla genişletilen yerleşik bir eğitim bölümünü de destekler.

PC IÇIN PICSART ÖZELLIKLERI

ÇIKARTMA KULLANIMI

PicsArt, bunları fotoğraflarınıza eklemek veya diğer görüntülerle yeniden karıştırmak için kullanmak gibi farklı tarzlarda kullanabileceğiniz çok çeşitli çıkartmalar sunar. Bu etiketleri kaydedin ve başkalarıyla kolayca paylaşın.

KOLAJ YAPICI

Uygulama, fırçaları, maskeleri ve diğer bu tür araçları özelleştirme konusunda çok şey sunuyor. Bunları kullanabilir ve fotoğraflarınıza sanatsal bir görünüm verebilirsiniz. Buna ek olarak, kamerası animasyonlu efektlerle fotoğraf çekmenizi sağlar.

RESIM DÜZENLEME

Uygulama, kendi fotoğrafınızı düzenlemek için ücretsiz olarak kullanılabilecek başka bir görüntüye yeniden karıştırma şansı verir. Kendi dokunuşunuzu vererek düzenleyebilir ve tüm kişilerinizle güvenle paylaşabilirsiniz.

SOHBETI YENIDEN YAP

PicsArt, fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla yeniden karıştırmanıza yardımcı olan yeni bir Remix Chat aracı sunar. Araç, bir-bir-bir veya hatta bir gruplamada kullanmanızı sağlar.

YARATICILIK YARIŞMASI

Uygulama, aralarında yaratıcılık yarışmaları düzenleyerek kullanıcılarının becerilerini artırır. Binlerce kullanıcı, kolaj oluşturma ve düzenleme becerilerini göstermek için fotoğraf yükler.

ÜCRETSIZ İÇERIK

Uygulamanın kolaj yapıcısı günlük birçok ücretsiz şablon sunar. Ve arka plan olarak kullanmak için PicsArt tarafından sunulan çok sayıda taze görüntü. Bu uygulama aynı zamanda farklı bir kolaj stili oluşturmanızı sağlar.

FILTRELERIN KULLANIMI

Uygulama, çok çeşitli filtrelerle zenginleştirilmiştir. Bu filtreler, bazı filtreler düzeltilebileceğinden fotoğraflarınıza harika bir stil sunmanıza yardımcı olur.

TÜM AĞLARDA PAYLAŞ

PicsArt’ta düzenlediğiniz fotoğraflar herhangi bir sosyal medya ağında paylaşılabilir.

PICSART ALTIN

PicsArt Gold özel bir özelliktir. Bunun için ödeme yapmak zorundasınız. Bu olağanüstü araç, çıkartmalar, çerçeveler, yazı tipleri, maskeler ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli araçlar sunar. Bunları fotoğraflarınızın düzenlenmesi ve yeniden karıştırılmasında kullanabilirsiniz.

ANA ÖZELLIKLER

  • En iyi düzenleme aracı
  • Ücretsiz araç
  • Kamera ile kolaj yapıcı
  • Çıkartma kullanımı
  • Tüm ağlarda paylaş
  • Filtre kullanımı
  •  Şablonların ücretsiz teslimi
  •  Sohbet arkadaşlarınızla remix
  • Yaratıcılık yarışmaları

Leave a Reply

Your email address will not be published.