PicsArt Mod Apk 16.5.3’ü indirin (Tamamen Kilitli Değil)

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

resimlerini düzenleyebilecekleri ve hatta mükemmel kolajlar oluşturabilecekleri. Uygulama, kullanıcı tarafından modaya uygun ve havalı kolajlar ve fotoğraflar yapmak için kullanılabilecek birçok harika düzenleme aracına ev sahipliği yapıyor.

PicsArt Mod Apk 16.5.3'ü indirin (Tamamen Kilitli Değil)

Android cihazlarımızda bir fotoğrafı tıkladığımızda, en az bir mükemmel fotoğrafımız olduğundan emin olmak için her zaman birden fazla fotoğrafı tıklarız. PicsArt ile birden fazla fotoğrafa sahip olma ihtiyacı ortadan kalkacak. Platform, kullanıcıya başka herhangi bir platform tarafından sunulmayan mükemmel fotoğraf düzenleme araçları sunar. Ayrıca, iki veya daha fazla fotoğrafı tek bir fotoğrafta birleştirerek kolaj oluşturma ve düzenleme yolları sunar. PicsArt, android kullanıcısının tüm fotoğraf düzenleme ihtiyaçları için tek noktadan bir çözümdür. Makale, PicsArt Mod Apk’nin özellikleri ve kullanımıyla ilgili bilgilere erişimi paylaşacak.

PicsArt Mod Apk Özellikleri:

  • Platform, herhangi bir fotoğraf düzenleme platformundan bekleyebileceğiniz tüm temel düzenleme özelliklerini sunar. Kullanıcı, fotoğraflarını gerekli fotoğraf boyutuna uyacak şekilde kırpabilir. Bu özellik, belirli bir amaç için ve belirli bir formatta bir fotoğrafa ihtiyaç duyduğumuzda da işe yarar. Kullanıcı ayrıca önceden ayarlanmış fotoğraf düzenleme oranları arasından seçim yapabilecektir. Özellikleri kullanmalarına ve fotoğrafı çok hızlı bir şekilde düzenlemelerine olanak tanır.
  • Fotoğraf düzenlemedeki son trend, fotoğraf filtrelerinin girilmesidir. Hepimiz, bir noktada fotoğraflarımızı düzenlemek ve düzenlenen fotoğrafları indirmek için Instagram veya Snapchat’taki filtreleri kullandık. Ancak PicsArt fotoğraf editörü ile kullanıcı, büyük bir hazır fotoğraf filtresi koleksiyonu elde edebilir. Tüm fotoğraf filtreleri, tamamen ücretsiz olarak android kullanıcısına sunulur.
  • Android cihazınızda çektiğiniz ve kaydettiğiniz videoları düzenlemek için ayrı bir uygulamaya ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız, artık yanlış olamazsınız. Yapımcılar, tüm düzenleme ihtiyaçları için tek elden bir çözüm yaratma sözü verdi ve teslim etti. Yapımcılar, uygulamayı, videoları son derece kolaylıkla düzenlemelerine olanak tanıyan, benzersiz video düzenleme özelliklerinden biri ile oluşturdu.
  • Modern uygulamalar, kullanıcının uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanmak için belirli bir düzeyde teknik bilgiye sahip olmasını gerektiren karmaşık özellikler ve kontrollerle tasarlandığında, kullanıcı arayüzü fikri gelişti. Bu nedenle, yapımcılar platformu, uygulamayı en kolay şekilde kullanmalarına izin verecek en iyi kullanıcı arayüzüyle tasarladılar.

PicsArt Mod Apk Dosyası Bilgileri:

Uygulama ismi PicsArt Mod Apk
APK Boyutu 40 MB
Sürüm 16.5.3
Desteklendiği Android 5.0 ve Üstü
Son güncelleme 11 Şubat 2021

PicsArt Mod Apk’ta daha neler var?

Mod apks, android kullanıcısı için işleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. PicsArt fotoğraf düzenleyicisinin hileli modu, kullanıcıya ilk aşamalarda tüm platformun kilidini açma avantajını sunar. Bütün bunlar karşılığında tek bir kuruş bile ödemeden. Bu, kullanıcının tüm gelişmiş fotoğraf düzenleme özelliklerini en kolay şekilde kullanmasına izin verecektir. Fotoğraflar, dikkate değer sonuçlar sağlayacak en iyi fotoğraf düzenleme araçları kullanılarak düzenlenecektir.

PicsArt Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

  • Aşağıdaki kullanıcıyla paylaşılan indirme bağlantısına tıklayın.
  •  İndirme işlemini hemen başlatmak için Tamam’a tıklayın  .=
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra hileli mod apk’nın kurulum sayfası otomatik olarak açılacaktır.
  •  Android cihazın kurulum sürecini tamamlamasına izin vermek için Kur’a tıklayın  .

Nihai Karar:

Uygulama, android kullanıcısının tüm fotoğraf düzenleme ihtiyaçları için tek elden çözüm olarak karşımıza çıkacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulama, kırpma ve fotoğraf filtreleri gibi tüm temel özellikleri sunar. Uygulama aynı zamanda kullanıcıya aynı uygulamada video düzenleme araçları alma seçeneği sunar. Uygulamanın değiştirilmiş versiyonu, kullanıcıya başlangıç ​​aşamalarında tüm platformun kilidi açılmış olarak sunar. Android kullanıcısına tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Mod apk, oradaki her android kullanıcısı için mantıklı bir seçim haline gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.