Point Blank Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Point Blank Indir - Güncellendi 2022

Oyun İncelemesi

En sevdiğimiz arcade atıcılarımızdan biri ev konsollarına geçiş yapmak. Point Blank, ateş etme-kötü-adam-ateş etme-iyi-adam-geleneksel formülünden kaynaklanan hafif bir silah nişancı oyunudur. Oyun bir dizi aşamadan geçiyor, her biri diğerinden farklı. Hedefleriniz boğa gözünden pop-up karton hedeflerine ve hayvanlara kadar değişir. Her seviye, hedeflerini benzersiz bir şekilde sunarak türünün diğerlerinden daha fazla tekrar değeri verir. İki oyunculu modlar rakiplerinizi alt etmek için yarışıyor. oyun türünün diğerlerinden daha fazla tekrar değeri. İki oyunculu modlar rakiplerinizi alt etmek için yarışıyor.

İşte bu: Hayatım boyunca oynadığım en iyi hafif silah oyunu. Bu, özellikle Virtua Cop 2  veya  Time Crisis gibi harika oyunlarımız olduğunda yapmak için hafif bir açıklama değildir  . Point Blank’ı diğerlerinden ayıran şey, geniş çeşitliliği ve basit sadeliği. Bu olması gibi  Duck Hunt Lethal uygulatıcılar Vahşi Silahşörler’inve diğer tüm klasik atış oyunlarını tek bir diskte. Her mini oyun bir sonrakinden çok farklı. Örneğin, bir aşama size bir kişinin kafasından bir elma atmak için bir mermi verirken, bir diğeri ekran klavyesinde tuşları vurarak kelimeleri yazmak için sınırsız cephane verebilir.

Bu mükemmel çeviri, tam tavsiyem için fazlasıyla yeterli. Ancak Namco, düz bir arcade-home portundan asla memnun değildir. Tipik bir Namco hamlesinde, programcılar PS versiyonuna çok daha fazlasını ekledi. Harika bir sekiz oyunculu Parti Modu elde ediyoruz. Yeni bir Görev Modu alıyoruz. Ekstra ev dışı aşamalar elde ediyoruz. Benim gibi PB hayranı için, neredeyse çok fazla. Bu oyunun ne kadar eğlenceli olduğunu söyleyerek kulaklarınızı konuşabilirim, ancak oturup birkaç arkadaşınızla oynayana kadar gerçekten takdir etmeyeceksiniz. O’ oyuncular ve nongame gibi emecek bu tür oyunlardan biri. Eğer şimdiye kadar bir fikriniz yoksa, Point Blank!

Silah oyunları bundan daha iyi olamaz. En eğlenceli, bağımlılık yapıcı, uzun ömürlü bir veya iki oyunculu oyunlardan biri. Eğer çarşıda hiç Point Blank oynamadıysanız, hemen satın alın. Çeşitliliği ve çok sayıda aşaması, aylarca aptal sprite çekmenizi sağlayacaktır. Ve arcade oyununu ölümüne oynasanız bile, yine de satın alın. Her zamanki gibi, Namco ev versiyonunu ekstralar ile yükledi.

GunCon ile Tirae Krizi’ni seçenler için listenize başka bir “mutlaka satın alın” ifadesi ekleyin. Point Blank, oyun kütüphanenizde saçmalamak istemediğiniz oyunlardan biridir: Eğlenceli Tek Oyunculu Modlar (normal arcade oyunu ve özellikle eklenen Görev Modu) için değilse, harika iki oyunculu ve Turnuva Modları. BTW, Eğer GunCon’a sahip değilseniz, sadece Point Blank için satın almaya değer.

Tanrıya şükür. Bu oyuna zaten çok fazla para harcadım. Point Blank benim en sevdiğim hafif silah oyunu. Çok eğlenceli ve sizi haftalarca eğlendirecek kadar çok çeşitlilik var. Bu birkaç ev özel modunu ekleyin (kesinlikle tuhaf Görev Moduna göz atın) ve akla gelebilecek en keyifli, çok yönlü hafif silah oyununa sahipsiniz. Bir arkadaşınıza karşı oynamak mutlak bir patlamadır. İyi oyun.

Point Blank, EGM editörleri ile uzun zamandır bir arcade favorisi oldu ve şimdi bitmemiş ABD PlayStation demosunu oynama şansına sahip olduğumuza göre, boğuluyoruz.

Nokta Noktası Japonya’da GunBullet olarak bilinir (sayı 100’de önizlenmiştir). Günümüzün çokgen yoğun silah oyunlarının yanında son derece çocukça ve basit görünen hafif bir silah oyunudur. Bir ekrana çeşitli sprite çekmekten başka bir şey içermez.

Ancak Point Blank’i diğerlerinden ayıran teslimat. Sahneden sonra sahneye çıkmak yerine, kötü adamları (ve iyiyi değil) vurmak yerine, Point Blank hız, koordinasyon ve doğruluk gerektiren bir dizi küçük zorluğa ulaşmanızı sağlar.

Örneğin, bir helikopteri yok etmek için 15 saniyeniz veya bir raftan bira şişeleri çekmek için 30 saniyeniz olabilir. Ya da, oyun sadece bir zavallı schmuck’ın kafasından bir elma vurmak için bir mermi verebilir. Point Blank, sayıları sırayla 16 ile çekmeniz veya TV ekranında daktilo tuşları ile kelimeleri yazmanız gereken seviyelere sahiptir. Bazı oyunlar size bir süre sınırı, bazıları ise bir cephane sınırı verir. Ancak sahne benzersiz ve daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak kadar farklı.

Buna ek olarak, Point Blank’ın ev versiyonunda Sekiz Oyunculu Turnuva Modları (partiler için mükemmel), ekstra eğitim görevleri (daha önce hiç görülmemiş zorluklarla) ve RPG tipi Görev Modu (düşmanları yenip deneyim puanı kazandığınız yer) birkaç mini oyundan ateş ederek).

Bu bir veya iki oyunculu oyun sadece Namco’nun kendi Guncon’unu destekleyecek (biri Point Blank ile dolu olacak, ancak iki oyunculu oyunlar için bir başkasına ihtiyacınız olacak).

GunCon gunslingers için yardım geliyor. Point Blank, GunCon uyumlu bir atıcıdır; ancak, bu büyük Zaman Krizi’nden tamamen farklıdır. Nokta bir çizgi film 1980’lerde GunBullet adlı Japon arcade silah oyunu yeniden. Elmaları kafadan patlatmaktan tank taburlarına kadar uzanan hedef atışlarla PB’nin cazibesi çok çeşitli olacak. İki kişilik bir parti donattığınız ve karakterleri sorguladığınız RPG benzeri bir hikaye modu var. Evet, kontrolör olarak GunCon kullanıyorsunuz!

Gore olmadan silahı ister misin? Point Blank, atıcıların çoğunun korkunç öğelerini eski moda eğlenceyle değiştirir.

Guguklu saat kuşları gibi hedeflerin sahneden sonraki aşamasıyla Point Blank, söylemeye cesaret edebilir miyiz? – bir çekim oyunu kadar sevimli olabilir. Bu doğrulukla ilgili, kan dökmüyor. Yeni başlayanları hayal kırıklığına uğratmak için sinir bozucu bir yükleme yok ve sürekli değişen yarışmalar sıkılmayı zorlaştırıyor.

Basit 2D grafikler hedef çekim için harika çalışıyor ve silah sesleri iyi ses veriyor. Cun-Con denetleyicisi dahildir ve PlayStation’ın video jakına takılır ve bu da son derece hassas çekimler sağlar.

Tüm bu unsurlar, sizi şaşırtıcı derecede uzun bir süre eğlendirecek hafif yürekli bir atıcı yapmak için birleşiyor.

Delta Force Black Hawk Down Indir

Payday The Heist Indir

Genrales Indir

Genrales Indir

Football Manager 2017 Indir

Generals Zero Hour Indir

Five Night at Freddy’s1 Indir

The Witcher 2 Indir

Roblox Indir

FORZA HORIZON 3 Indir

MAX PAYNE 2 Indir

Geopolitical Simulator 4 Indir

8 Bit Armies Indir

The Elder Scrolls IV Indir

FINAL FANTASY XV Indir 

Portal Knights Indir 

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Indir

MotoGP 2 Indir

LEGO Star Wars Indir 

Download links

Indir

How to install Point Blank Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Point Blank Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.