Report this app

Description

Pokémon GO hakkında daha fazla bilgi

Pokemon Go, video oyunları, kart oyunları ve Pokemon çizgi filmlerinin Pokémon franchise’ına dayanmaktadır. Gerçek hayattaki bir Pokemon eğitmeni olacaksınız ve çevrenizdeki her türlü Pokemon’u yakalayabilirsiniz. Telefonunuzdaki harita simgeleri, vahşi Pokémon’u nerede yakalayabileceğinizi, kaynakları toplayabileceğinizi ve spor salonlarını ziyaret edebileceğinizi gösterecektir.

Pokémon Go Apk İndir

Yeni ve geliştirilmiş Pokemon Go, kullanıcılarına özel ve ticaret özelliğini sunar. Bununla, Eğitmenler artık arkadaşlarıyla kolayca bağlantı kurabilir ve Hediye gönderebilir. Ayrıca, birçok heyecan verici bonusa ev sahipliği yapan yeni Arkadaşlık Seviyesi sistemine katılın.

Oynanış

Pokémon’u keşfeden dünyanın her yerinden Eğitmenlere katılın. Pokémon GO, 1 milyardan fazla kez indirilen ve Game Developers Choice Ödülleri tarafından “En İyi Mobil Oyun” ve TechCrunch tarafından “Yılın En İyi Uygulaması” olarak adlandırılan küresel oyun hissidir.

Benzer şekilde, genellikle müzeler, sanat galerileri ve tarihi yerler gibi ilginç yerlerde bulunan PokeStops’u her ziyaret ettiğinizde yeni eşyalar kazanabilirsiniz. Burada, rakip bir antrenörle karşılaşmadan önce pokeballs satın alabileceğiniz ve stoklarınızı yenileyebileceğiniz bu PokeStops’ta. Pokemon GO, Android’de keşfetmek için mükemmel bir RPG’dir. Kelimenin her anlamıyla harika. Oyun iyi optimize edilmiş, zarif bir arayüze ve harika grafiklere sahip.

Pokemon Go’da Ticaret

Eğer büyük bir Pokemon hayranıysanız, bu artırılmış gerçeklik oyunu tam size göre. Eğitmenler ayrıca Pokémon’ları yakındaki diğer eğitmenlerle takas edebilir ve bir Candy Bonusu kazanabilir. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca Pokémon kullanıcısından oluşan bir topluluğa katılın. Oyunu oynamak için GPS erişimi ile birlikte çalışan bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Telefonunuzla ne kadar çok hareket ederseniz, yeni Pokemon yakalama şansınız o kadar artar.

Bu oyunun geliştiricisi Niantic Inc, artırılmış gerçeklik ile Pokemon’u bir araya getirmenin mükemmel fikrini kullandı. Bu, Pokemon hayranlarının fantezilerine yol açtı. Akıllı telefonu olan herkes, bu küçük canavarların efendisi olma potansiyeline sahiptir.

Bir akıllı telefon kamerası ve GPS sinyali kullanan oyun, vahşi Pokémon’un gerçek dünyanın sokaklarında kırpılıyor gibi görünmesini sağlıyor. Etrafta dolaşırken ve keşfederken, oyuncular bir Pokémon’un varlığını işaret eden hışırtılı otlarla karşılanır. Daha yakın yürümek onların görünmesini tetikleyecek ve üzerlerine dokunmak bir Pokébattle’ı başlatacaktır. İskambil oyununu seviyorsanız, Pokemon TCG’yi çevrimiçi oynayabilirsiniz  .

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve diğer birçok Pokémon orada keşfedilmeyi bekliyor. Sadece zaferinizde dolaşın ve bilememiz yeni bir Pokémon gördüğünde titrer. Dahası, onu yakalamak için nişan alın ve Pokéball’u atın. Bu bir tavsiyedir, eğer uyanık olmazsanız, kaçarlar.

Pokémons ve öğeleri arayın:

Bazı Pokémon türleri normal ortamlarında görünür. Örneğin bir su türünü yakalamak için onu bir gölün veya okyanusun yakınında bulun. Pokéball’ları ve diğer yararlı öğeleri stoklamak için aşağıdaki yerleri ziyaret edin.

  • Müzeler
  • Sanat enstalasyonu
  • Tarihi yerler
  • Anıtlar

Yakala, yumurtadan çıkar ve geliştir:

Seviye atlayarak, Pokédex’inizi tamamlamak için yeni ve daha güçlü Pokémonları yakalayabileceksiniz. Ayrıca, önemli bir mesafe yürüdükten sonra Poke yumurtalarını yumurtadan çıkararak Pokédex’inize Pokémon ekleyebilirsiniz. Pokémon, aynı türden birçok kişiyi yakalayarak hızlı bir şekilde gelişebilir. Ödüller kazanmak için yolculuğunuzda bir Pokémon arkadaşınız olsun. Candy, Pokémon’unuzu güçlendirmenize yardımcı olacaktır.

Heyecan verici Spor Salonu Savaşlarına katılın:

Hızlı Savaş modu, son derece güçlü Pokemon’u yenmek için diğer 20 Eğitmen ile takım kurmanıza yardımcı olacaktır. Bu güçlü Pokémonlara Raid Boss denir. Onu yenerek kendinize son derece güçlü bir Pokémon kazanma şansınız olacak.

Pokemon Go’da Vahşi Bir Pokemon Yakalamak:

Envanterinizdeki tüm Pokemonların önce yakalanması gerekir ve hepsi vahşi doğadan yakalanır. Yakalama için vahşi Pokémon’la savaşmak, oyuncuların ekrandaki Pokéball’ları Pokémon’a doğru kaydırmak için parmaklarını kullanmaları gereken hızlı mini oyunlar içerir. Renkli halkalar nabzı atıp etraflarına odaklandıkça. Yeşil bir halka, kolayca yakalanan bir Pokémon’u, A BIT için zor olan sarı ve sert bir yakalama için kırmızı olabilir. Pokemon’u eğitmek için Spor Salonu savaşlarında yarışabilirsiniz. Pokemon’unuz ne kadar çok savaşırsanız o kadar güçlü olur.

Yeni Pokeball’lar ve iksirler almak için oyunda bir PokeStop’u ziyaret etmeniz gerekecek. Pokéstops parklarda, anıtlarda ve evinizin yakınındaki herhangi bir yerde bulunabilir. Sonuçta Pokemon hayranı olan herkes için eğlenceli bir açık hava oyunu. Ancak oyunu oynarken bir kazadan kaçınmak için dikkatli olun ve çevrenize dikkat edin.

Download links

Indir

How to install Pokémon Go Apk Indir APK?

1. Tap the downloaded Pokémon Go Apk Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.