Poly Bridge Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Poly Bridge Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Tüm ziller ve ıslıklarla ilgi çekici ve yeni bir köprü oluşturma simülatörü ile mühendislik yaratıcılığınızı serbest bırakın. Kampanya’da saatlerce fizik tabanlı bulmaca çözmenin tadını çıkarın ve ardından kendi köprü tasarımlarınızı ve bulmacalarınızı oluşturmak için Sandbox’a atlayın. Bulmacalarınızı çözmek ve diğer oyuncular tarafından gönderilen daha fazla seviyeyi indirmek için arkadaşlarınıza ve Steam Atölyesi topluluğunun geri kalanına meydan okuyun. Eşit derecede harika bir Sandbox olmadan harika bir köprü oluşturucu oyunu ne olurdu? Vahşileşin ve dünyanın gördüğü en karmaşık köprüyü ya da oyunun mekaniğini yeni bir yöne iten saçma bir yaratım yaratın ve eğer tasarımınızı çevrimiçi olarak Atölye’de bir bulmaca seviyesi olarak yayınlayın herkesin denemesi ve çözmesi için!

Poly Bridge Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Poly Köprüsü bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Poly.Bridge.v1.0.5.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Poly Bridge klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Poly Bridge Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Poly Bridge Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın. POLİ KÖPRÜ (V1.0.5)
BOYUT: 121.66 MB

 Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  1GHz
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 512Mb
 • DirectX:  Sürüm 9.0
 • Depolama:  150 MB kullanılabilir alan

Assassin’s Creed Unity Indir

Subnautica Indir

Tomb Raider Indir

Rust Indir

Spider Man Indir

Euro Truck Simulator 1 Indir

Rise Of Nations Indir

Age of Empires Definitive Edition Indir

Microsoft Office 2007 Indir 

W2K15 Indir 

The Amazing SpiderMan Indir 

Cat Goes Fishing Indir

PC Building Simulator Indir

Far Cry 5 Indir 

Spore Collection Indir

Driver San Francisco Indir

Total War Rome II Indir

Just Cause 3 Indir

Farming Simulator 2013 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.