Pou (Mod, Unlimited Coins) Uygulamasını Indirin

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Pou Açıklaması

Kendi uzaylı evcil hayvanınıza bakmak için gerekenlere sahip misiniz ?! Eşsiz zevkinizi tatmin etmek için farklı duvar kağıtlarının ve kıyafetlerin seviyesini yükseltirken ve kilidini açarken onu besleyin, temizleyin, onunla oynayın ve büyümesini izleyin. Pou’nuzu nasıl özelleştireceksiniz?

Pou (Mod, Unlimited Coins) Uygulamasını Indirin

Pou’yu besleyin ve ona iyi bakın ve büyümesini izleyin! Oyun Odasında Oyun oynayın ve Jeton toplayın! Laboratuarda İksirlerle Deney Yapın! Pou’nun görünümünü özelleştirin! Yeni Kıyafetleri, Şapkaları ve Gözlükleri deneyin! Her odanın duvar kağıdını özelleştirin! Başarıların ve Özel öğelerin kilidini açın! Ziyaret edin ve arkadaşlarınızla oynayın! Pou ile konuş ve beni dinle!

Pou 1.4.79 Güncelleme

2019/12/06
(Hata Düzeltmeleri)
Yeni Ayakkabılar! ^ _ ^
Polis Kıyafeti ve Şapka! ^ _ ^
Daha Ucuz Kıyafetler ve Şapkalar! ^ _ ^
Hayalet Cadılar Bayramı Kıyafeti! ^ _ ^
Cadı Giydirme Kıyafeti! ^ _ ^
Cadı Şapka Renkleri! ^ _ ^
Yeni Yiyecek! ^ _ ^
Oyun: 2’yi bağlayın! ^ _ ^
Pou & Pet: Mask! ^ _ ^
Kıyafet: Süper Kahraman! ^ _ ^
Oyun: Plaj Voleybolu + PvP! ^ _ ^
Şapkalar: Baş Yaylar ve Taçlar! ^ _ ^
Pou: Saç bantları! ^ _ ^
Ayarlar: Dil! ^ _ ^
Kıyafetler: Futbol Formaları! ^ _ ^
Son güncellemeler için üzgünüz, HALA BÜYÜK bir şey üzerinde çalışıyoruz! ^ _ ^ http://help.pou.me
Bu uygulama hakkında

Pou apk içerik derecelendirmesi Herkes’dir ve 14 api ve üzerini destekleyen android cihazlara indirilebilir ve yüklenebilir.

Kendi uzaylı evcil hayvanınıza bakmak için gerekenlere sahip misiniz ?! Eşsiz zevkinizi tatmin etmek için farklı duvar kağıtlarının ve kıyafetlerin seviyesini yükseltirken ve kilidini açarken onu besleyin, temizleyin, onunla oynayın ve büyümesini izleyin. Pou’nuzu nasıl özelleştireceksiniz?

Pou’yu besleyin ve ona iyi bakın ve büyümesini izleyin! Oyun Odasında Oyun oynayın ve Jeton toplayın! Laboratuarda İksirlerle Deney Yapın! Pou’nun görünümünü özelleştirin! Yeni Kıyafetleri, Şapkaları ve Gözlükleri deneyin! Her odanın duvar kağıdını özelleştirin! Başarıların Kilidini Açın.

Pou incelemesi

Bu oyuna bakarsanız, oyunun ana konusu, uzaylıyı rutin olarak beslemeniz gerektiğidir. Eğer onu düzenli olarak çok iyi korur ve sürdürürseniz, karakter büyür. Eğer sürdürürseniz karakter büyüyecek. Bu fikirde, küçük evcil hayvanınız için bir şapka, kıyafetler, gözlük ve oyununuzun arka planı dahil olmak üzere çeşitli türlerde bir verilecek. Diğer bir deyişle, bu oyunun ana karakterini sürdürürseniz teşvikler alacaksınız. Ayrıca internete bağlanırsanız Pou ile de iletişim kurabilirsiniz. Üstelik Pou’nun Arkadaşına da gelebilirsin ve içinde pek çok hediye alırsın.

Oyun aynı zamanda oyunu oynayan oyuncuyu tatmin edecek ve keyif alacak etkileyici özelliklere sahiptir. Oyun, bu oyunda size gerçek bir deneyim yaşatacak güzel ses efektine sahip. Ayrıca oyundaki başarı ve özel eşyaların kilidini de çok iyi açabilirsiniz.

Oyunla çok iyi iletişim kurabilmeniz için Pou ile konuşmak ve dinlemek oyunda mevcuttur. Oyun, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca ve benzeri çeşitli dillerde mevcuttur.

Ayrıca, oyunun bilmeniz gereken bazı artıları ve eksileri de var. Her ikisi de size oyunu oynarken avantajlar sağlayacaktır. İşte oyundaki bazı artılar ve eksiler;

Artıları:

  • Oyunda çok eğlenceli oyun var
  • Oyunu alması ve oynaması basit
  • İyi müzik ve eğlenceli ses efektine sahiptir
  • Komik sesle söylediğini tekrar et

Eksileri:

  • Oyun bir süre sonra sıkıcı olacak
  • Ham grafiklere sahip

Nasıl oynanır

Android için Pou’yu daha iyi oynamak ve oyunda daha çok ödül almak istiyorsanız, işte oynayabileceğiniz bazı ipuçları ve püf noktaları. Oyundaki göstergeyi kullanmak, evcil hayvanın ihtiyacını gözden kaçırmamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca oyundaki Pou’yu mutlu etmek için kontrol edin. Bu oyunu oynarken sabırlı olun çünkü bu oyunda bazı zorluklarla karşılaşacaksınız, ancak zorluk genellikle basittir, böylece herhangi bir zorluk yaşamadan yüzleşebilirsiniz.

Download links

Indir

How to install Pou (Mod, Unlimited Coins) Uygulamasını Indirin APK?

1. Tap the downloaded Pou (Mod, Unlimited Coins) Uygulamasını Indirin APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.