Prototype 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Prototype 2 Indir - Güncellendi 2022

Prototip için mükemmel bir evrim

Prototip 2  umduğumuzdan çok daha iyi. Güçlü bir hikayesi ve empati kurabileceğiniz bir kahramanı var, ancak bundan daha fazlası, oyun her yönden gelişti ve bu belki de mevcut en sağlam sanal alan oyunu haline geldi. Prototype 2 harika bir oyun.

Şekil değiştirme güçlerine sahip bir asker olan Sgt James Heller’ı oynuyorsunuz. Ölümcül bir virüs New York’u süpürdü, ailenizi öldürdü ve ölümünden sorumlu tuttuğunuz adamı – ilk Prototip’in kahramanı Alex Mercer’i öldürmek dışında yaşayacağınız hiçbir şey bırakmadı.

Prototip 2’nin New York Zero’su, viral enfeksiyon düzeyine bağlı olarak alanlara ayrılmıştır. Yeşil, güvenli olması gereken, sarı, fakir ve virüsün bulunabileceği gecekondu kasabalarıyla dolu ve virüsün yaygın olduğu yerde kırmızı var. Alex Mercer ile yüzleşmek için tüm bu alanlarda görevler yapacaksınız. Çavuş James Heller diğer insanları tüketerek onların kimliklerini üstlenebilir ve anılarını okuyabilir.

Heller’in güçleri Prototip 2’yi bu kadar eğlenceli kılan şeydir – şehirde sıçramak, tırmanmak ve uçmak mükemmeldir ve savaş çeşitlidir ve asla sıkıcı olmaz. Zorluk arttıkça, karşılaşacağınız düşmanların ve patronların üstesinden gelmek için daha iyi taktiklere ve daha fazla çeşitliliğe ihtiyacınız olacak. Başkalarının gözünden farklı insanları tüketmeye ve onların görüntüsünü almaya çalıştığınız için düşman bileşiklerine sızmak da keyiflidir. Siz ilerledikçe mevcut seçenekleriniz artar, örneğin bir askeri biyolojik bombaya dönüştürmek gibi … Prototip 2’nin 18 reytingli bir oyun olduğunu bir nedenle unutmayın!

Heller, oyun boyunca bazı mükemmel ve genellikle komik konuşmalarla ilgi çekici bir karakterdir. Prototip 2’nin sesi genel olarak mükemmel, bazı oldukça ürkütücü ses efektleri ile birlikte. Bazı güzel grafik dokunuşlar da var. New York gerçekten güzel görünüyor ve yaşam ve ayrıntılarla dolu, bu da onu gezinmek için ikna edici bir ortam haline getiriyor. Prototip 2’deki helikopterler ve tanklar, özellikle onları parçalara ayırırken harika görünüyor!

Genel olarak, Prototip 2, eğlenceli orijinalden daha büyük bir gelişmedir. Bazı görevlerde ara sıra monotonluk anları yaşanıyor, ancak genel olarak geliştirici Radical Entertainment hatalarından ders aldı. Son yılların en eğlenceli sanal alanlarından biri, ilgi çekici bir hikaye, karizmatik karakterler ve gerçekten etkileyici bazı grafiklerle ortaya çıktı. Kaçırılmaması gereken.

Artıları

  • Prototipten her zaman daha iyi
  • İyi geliştirilmiş hikaye
  • Daha iyi organize edilmiş yetkiler
  • Oyunda yapılacak çok şey var

Download links

Indir

How to install Prototype 2 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Prototype 2 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.