Prototype1 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Prototype Indir - Güncellendi 2022

Prototip, Alex Mercer, harikası olmayan şekil değiştirme yetenekleri ile donanmış, sizi yaratan komplonun kalbine giden yolu arayan bir adamsınız; sorumlu ödeme yapmak.

Oyun özellikleri:

 • Hızlı ve Ölümcül Şekil Değiştiren Savaş:  Vücudunuzu eldeki duruma göre yeniden yapılandırın. Pençelerden Bıçaklara, Çekiçlere ve Kamçılara, durum için doğru silahı seçin. Savunma için bir kalkan veya zırhla değiştirin veya düşmanlarınızı takip etmek için gelişmiş duyusal güçler (termal görme, enfekte görme) kullanın
 • En Üstün Hareket ve Çeviklik:  Binadan binaya sorunsuz bir şekilde ve akıcı bir şekilde bağlanır, duvarlar açılır, arabalar ve yolunuzdaki her şey zıplar. Uyarlanabilir parkour, New York City’nin açık dünya ortamlarında özgürce hareket etmenizi sağlar.
 • Eşsiz Gizleme Yetenekleri:  İstediğin zaman herkesi tüket , görünüşlerini al ve anılarını ve özel yeteneklerini üstlen.
 • Derin, Komplo Güdümlü Hikaye:  Geçmişin hatırası olmadan uyanın… sadece gizemli güçler ve Idaho’daki bir kasabaya bağlantı. Kökeninizin gizemlerini, gücünüzün gerçek doğasını ve 40 yıllık bir komplondaki rolünüzü araştırın.

Prototip Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Prototip bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Prototype.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Prototip klasörünün içini çift tıklatın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Prototip Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Prototip Ücretsiz İndirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


PROTOTİP
BOYUTU: 5.33 GB

:

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP (Service Pack 3 ile) veya Windows Vista®
 • İşlemci:  Intel® Core ™ 2 Duo 2.6 GHz veya AMD Athlon ™ 64 X2 4000+ veya daha iyisi
 • Bellek:  Vista 2 GB RAM / XP 1 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Tüm NVIDIA® GeForce® 7800 GT 256 MB ve daha iyi yonga setleri. Tüm ATI Radeon ™ X1800 256 MB ve daha iyi yonga setleri
 • DirectX®:  Microsoft DirectX 9.0c
 • Sabit Sürücü:  8GB boş sabit disk alanı
 • Ses:  DirectX® 9.0c uyumlu ses kartı

Call of Duty 1 Indir 

The Forest Indir

Photoshop Indir

Excel Indir

Sword With Sauce Indir 

Windows 7 Ultimate Sağlam Indir

Paint The Town Red Indir

FIFA 18 Indir 

Red Alert 2 Indir 

Download links

Indir

How to install Prototype1 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Prototype1 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.