Report this app

Description

Proxifier Indir - Güncellendi 2022

Proxifier  , proxy sunucular  üzerinden çalışmayı desteklemeyen ağ uygulamalarının bir SOCKS veya HTTPS proxy ve zincirleri aracılığıyla çalışmasına izin verir  . Özellikler arasında bir proxy aracılığıyla herhangi bir İnternet istemcisi ile çalışma,  ağ performansını iyileştirme  veya gizlilik sağlama, canlı verilerle kolay ancak güçlü kullanıcı arabirimi ve yeni teknolojilerle güncelleştirme bulunur.

Diğer özellikler arasında  Proxifier tüm giden TCP bağlantılarını, tam IPv6 desteğini, IPv6 proxy üzerinden tünel IPv4 bağlantılarını ve bunun tersini, Kullanıcı Kimliği kimlik doğrulamalı SOCKS 4 ve SOCKS 4A (ana bilgisayar adları desteği), Temel ve NTLM kimlik doğrulamalı HTTPS, proxy hatası istemci uygulaması için şeffaftır artıklık etkinleştirilirse, zincirdeki seçili proxy’ler etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir, sürükle ve bırak ile zincir oluşturma ve yeniden sıralama, sistem DNS ve DNS üzerinden proxy modları, otomatik DNS modu algılama ve saflaştırma kuralları temel alınabilir. uygulama adları, IP adresleri, ana bilgisayar adları ve bağlantı noktası numaraları.

Birçok şirket İnternet’e bağlanmak için proxy kullanır. Organizasyona giren ve çıkan verileri yönetmenin daha iyi bir yolu. Ayrıca bu, bilgisayar korsanlarının saldırılarını sınırlamaya ve böylece kritik verileri güvende tutmaya yardımcı olabilir. Proxy’lerle ilgili sorun, İnternet bağlantısını kullanan her uygulamanın proxy’yi kullanacak şekilde manuel olarak ayarlanması gerektiğidir. Bazı programlar, doğrudan İnternet’e bağlandıklarından proxy sunucularla çalışmayı desteklemez. Bu Proxifier elden geliyordu. Her uygulamanın bir proxy kullanarak İnternet’e bağlanmasına izin veren bir yazılımdır. Bu, artık kısıtlama ve arıza olmayacağı anlamına gelir. Yazılım, doğrudan İnternet’e bağlıymış gibi çalışacaktır.

Proxifier hızlı bir şekilde kurulur, çok az sabit disk alanı kaplar ve XP’den başlayarak Microsoft Windows’un her sürümünde çalışabilir.

Arayüz göze hitap etmiyor, ancak tüm seçenekler doğru yerde olduğu için pratik ve kullanımı kolay. Program klasik menünün kullanılmasına izin verir, aynı zamanda çoğu eylemi tamamlamak için grafiksel araç çubuğunu da kullanır. Programın işini yapmaya başlaması için, kullanıcının yeni bir profil oluşturması, bir proxy sunucusu veya daha fazlasını eklemesi gerekir ve işte bu kadar. Bu noktada Proxifier, İnternet’e bağlanan her bir uygulamayı izlemeye başlayacak ve onu engelleyerek programda tanımlanan proxy’yi kullanmaya zorlayacaktır. Hemen hemen her yazılım Proxifier tarafından desteklenir, hatta çok oyunculu oyunlar bile.

Arayüz, İnternet bağlantısını kullanan her uygulamanın adını gerçek zamanlı olarak görüntüler ve kırmızı rengi kullanarak kullanımıyla ilgili bazı bilgileri ve ayrıca olası hataları gösterir. Yazılım, İnternet bağlantısını kullanan her uygulama ile neredeyse uyumludur.

Proxifier, SOCKS veya HTTP gibi herhangi bir proxy türü eklemeyi destekler. Yalnızca SOCKS bağlantısını destekleyen programlar bir HTTP proxy kullanarak çalıştırılamayacağından, kullanıcının özellikle yeni başlayanlar için proxy ayarlamasına dikkat etmesi gerekir.

Bir proxy sunucusuna ve onun aracılığıyla bağlanan uygulamalara ilişkin tüm ayrıntılar, daha sonra analiz ve sorun giderme için bir günlük dosyası olarak kaydedilebilir.

Proxifier, proxy sunucular üzerinden çalışmayı desteklemeyen ağ uygulamalarının bir HTTP veya SOCKS proxy sunucusu veya bir proxy sunucu zinciri aracılığıyla çalışmasını sağlayan bir programdır.
Proxy sunucular üzerinden çalışmayı desteklemeyen ve bu nedenle LAN’dan veya güvenlik duvarlarıyla kullanılamayan birçok ağ uygulaması vardır. Bunlar kurumsal gizliliği tehlikeye atabilir ve sizi başka birçok kısıtlamaya yönlendirebilir. Proxifier tüm bu sorunları çözer ve size herhangi bir kısıtlama olmaksızın en sevdiğiniz yazılımla çalışma fırsatı verir. Ayrıca, ağ güvenliği üzerinde ekstra kontrol elde etmenizi ve ağ işlevselliğine daha fazla güç eklemenizi sağlar.

İnternette gezinirken bölgesel veya diğer kısıtlamaları atlayın. Tüm veri taleplerini yeniden yönlendirin ve verileri veritabanından seçilen bir proxy sunucusu aracılığıyla aktarın. Program, SOCKS veya HTTPS platformuna dayalıdır ve proxy özelleştirme seçenekleri sunar.

Proxifier  3.42.0.1 yazılım kütüphanemizden ücretsiz olarak indirilebilir. En son kurulum paketi diskte 4 MB yer kaplar. Bu yazılım, Initex Software’in fikri mülkiyetidir. Proxifier’ın en son sürümü, Windows 2000 / XP / Vista / 7/8/10, 32-bit çalıştıran bilgisayarlarda desteklenir.

Proxifier.exe, ProxyChecker.exe, 6661313.exe, Pro.exe ve prox.exe, bu programın yükleyicisi için en yaygın dosya adlarıdır. Bu indirme, yerleşik antivirüsümüz tarafından tarandı ve kötü amaçlı yazılım içermez olarak derecelendirildi. Program İnternet ve Ağ Araçlarına dahildir. “.prx”, bu bilgisayar yazılımının işleyebileceği uzantıdır. Aşağıdaki sürümler: 3.21, 3.2 ve 3.15, program kullanıcıları tarafından en sık indirilenlerdir. Proxifier bazen “Proxifier sürümü” gibi farklı adlar altında dağıtılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.