Report this app

Description

Puffin Browser Indir - Güncellendi 2022

Windows PC’ler için Puffin Tarayıcısı, istemcilere çok yönlü biçimde kutlanan aynı kötü hızlı hızı ve güvenliği sunar. Puffin programı, hızını müşterinin gadget’ından hazırlamanın çoğunluğu ve bulut üzerinden ulaşan yoğun uzak sunucu çiftliklerine taşıyor. Bulutu kullanarak Puffin, PC’nin RAM, CPU ve pil ömrüne benzer hazırlık ve bellek varlıklarından daha azını gerektirir. Windows’ta Puffin, Windows 7/10 ile iyidir.

PC için Puffin Web Browser’ın Özellikleri

Nasıl çalıştığı aşağıda açıklanmıştır: Bir istemci Puffin programı aracılığıyla bir bağlantıyı tıklattığında, talep başlangıçta Puffin uzak sunucularına gönderilir. Bu sunucu, verileri milisaniye olarak karşılamak, maddenin büyük bölümünü önceden yüklemek ve daha sonra müşterinin gadget’ındaki sonraki site sayfasını yansıtmak için verileri toplar.

Bu bilgilerin hiçbiri müşterinin gerçek araçlarıyla paylaşılmadığından, Puffin en güvenli perusing bilgisini verebilir. Gerçek şu ki, Puffin Web Tarayıcısı hiçbir zaman bilgi yırtılmamıştı, çünkü uzak sunucular bile bilgi veya bellek depolamıyor, bu da programcıların çok fazla olduğu bir şey.

Windows için Puffin, taşınabilir Puffin istemcilerinin sevdiği tüm önemli olayları içerir. Sayfa yükleme ve oluşturma hızı boyunca, Windows’daki deniz kuşağı müşterilere Adobe Flash’ın kolaylaştırmasını, buluta indirilmesini (her arşiv için 1G’ye kadar), en hızlı JavaScript motorunu açık, inceleme için maske modunda sağlayabilir ve o zamandan itibaren bir şey yapılabilir .

Puffin Browser  , iş yükünü kaynak sınırlı cihazlardan bulut sunuculara kaydırarak İnternette gezinmeyi  hızlandırır  ve kaynak gerektiren web sayfaları cihazlarınızda çok hızlı çalışabilir. Çoğu tarayıcı, web sayfalarını oluşturmak için sınırlı yerel bilgi işlem gücüne bağlı olsa da,  Puffin Internet Tarayıcısı  her şeyi daha iyi ve daha hızlı yapmak için sınırsız bulut bilgi işlem gücünden yararlanabilir. Aşağıdaki videoda Puffin  ve yerleşik  Edge tarayıcısının  bir emtia bilgisayarında nasıl performans gösterdiğini göreceksiniz  .

Devrim niteliğindeki JavaScript motoru ve bulut bilişim teknolojisi ile Web Tarayıcı, web sayfalarını önişlemek ve sıkıştırmak için sunucuları kullanır. Dahili gizli mod ile istediğiniz yerde gezinebilir ve iz bırakmadan gidebilirsiniz. Uygulamaya gözatmadan sunucuya giden tüm trafik şifrelenir. Herkese açık güvenli olmayan WiFi’yi kullanmak güvenlidir.

Cihazlarınızı
koruyun Sıfır günlük bir saldırı olduğunda, program dışında tarayıcı çalıştıran tüm cihazlar siber saldırılara karşı savunmasızdır. Göz atma oturumlarınız bulutta olduğundan, cihazlarınız sıfır gün saldırılarından etkilenmez.

Siber güvenlik tehditlerinden kaçının
Bir tarama oturumu sona erdiğinde, sunuculardaki her şey temizlenir ve yok edilir. Her zaman temiz bir durumdasınız ve web’deki potansiyel tehditlerden uzak duruyorsunuz.

Bulut işleme motoruyla performansı artırın
Cihaz özelliklerinizden bağımsız olarak, araç sunuculardaki bulut bilgi işlem kaynaklarını kullanır ve tarama performansını güçlendirir.

SSS:

Gizli modda tarama nasıl çalışır?
Gizli modda göz attığınızda,  web tarayıcısı  tarama geçmişinizi veya formlara girilen bilgileri kaydetmez. Gizli moddan çıktığınızda çerezler ve site verileri silinir. Gizli modun yalnızca Cloud Server açıldığında kullanılabileceğini lütfen unutmayın.

Yanlış Coğrafi konum
Uygulama, kullanıcının web tarama deneyimini geliştirmek için ABD ve Singapur’daki sunuculardan yararlanır ‘. Yan etki, web sitelerinin mevcut cihazınızın IP’si yerine sunucunun IP’sini almasıdır. Web tarayıcısı IP’nizi X-Forwarded-For aracılığıyla web sitelerine iletse de, bazı web siteleri bu standardı desteklemez ve bölgenizi doğru bir şekilde algılayamaz.

Flash oyun veya Flash video içeriğine nasıl erişilir?
Tarayıcı artık varsayılan olarak mobil web sayfalarını açıyor. Ancak, çoğu web sitesi mobil sayfalarında Flash içeriği göstermez. Flash içeriğine erişmek için lütfen sağ üstteki ana menüyü tıklayın ve ‘Masaüstü sitesi iste’ seçeneğini seçin. Daha sonra masaüstü modunda aynı sayfayı yeniden açar.

Puffin Browser Free’de Flash içeriğini görüntülerken neden reklamları görüyorum?  Bulut sunucularında Flash’ı
korumanın işletme maliyetlerini karşılamak için  , Flash içeriğini görüntülerken veya programın ücretsiz sürümünde Flash oyunları oynarken zaman zaman reklamlar görünebilir. Not : Gereklidir  . NET Framework . Puffin Secure Browser, yeni müşteriler için ücretsiz bir aylık hizmet sunmaktadır. Ücretsiz deneme süresi içinde tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.