Racing Limits (Mod, Unlimited Money) Uygulamasını Indirin

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Racing Limits Açıklaması

Racing Limits, sonsuz arcade tipi yarış oyunlarının mobil standartlarını tanımlar. Hem şehir hem de otoyol trafiğinde yarış ve sollama araçlarına dayanan bu oyunda 5 eğlenceli yarış modu bulunur: taşıyıcı modu, sonsuz mod, zamana karşı mod, serbest mod ve çok oyunculu mod. Tek yönlü ve iki yönlü trafik arasında seçim yapabilir ve günün üç saati, yani “Sabah”, “Gün batımı” ve “Gece” arasından seçim yapabilirsiniz.

Yarış Limitlerinde sınır yoktur, sadece yarış becerileriniz vardır! Bu yüzden olabildiğince hızlı sürün, keskin geçişler yapın, gerçek hayatta yapamayacaklarınızı yapın ve sonunda sınırlarınıza kadar yarışın ..

ÖZELLİKLER:

-GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından diğer ortak yarışçılarla rekabet edebilirsiniz. Bu oyun, mobil cihazlarda en iyi gerçek zamanlı çok oyunculu yarışı uygular.

-ÇOKLU KAMERA AÇISI: 4 kamera açısı vardır. Helikopter, sırt, kaput ve kokpit. Sürmeyi tercih edebileceğiniz tüm araçlar, mümkün olan en iyi kokpit kamera deneyimini sunmak için yüksek kaliteli iç mekanlara sahiptir.

-ÇOK HASSAS VE KOLAY KONTROLLER: Racing Limits, bundan büyük keyif almanız için çok kolay ve hassas oyun kontrollerine sahiptir.

-SÜRÜŞ FİZİĞİ: Yarış Limitleri’ndeki tüm arabalar gerçekçi güç, tork ve vites oranlarına sahiptir. Hızlanma süreci ve en yüksek hızlar tam bir simülasyona dayanmaktadır. Araç gövde ağırlığı, dişli oranları, motor gücü ve tork oranları hesaba katılır.

-ÇOK YÜKSEK DETAYLI ARAÇLAR: Yüksek seviyede grafik detaylara sahip birçok araç sizi sürmek için bekliyor! Racing Limits’te bulunan arabaların grafik detayları, kategorisinin en iyileridir.

– AYARLAR VE YÜKSELTMELER: Vites oranlarını, sürüş yüksekliklerini ve tekerlek kamber açılarını değiştirerek arabanızı kişiselleştirebilirsiniz. Daha iyi performans için motorunuzu, frenlerinizi ve yol tutuşunuzu yükseltebilirsiniz. Seçebileceğiniz çeşitli gövde ve jant renkleri de mevcuttur.

– GERÇEKÇİ GRAFİKLER: Yarış Sınırları, çok yüksek ayrıntı ve gerçekçi grafikler üzerinde birçok optimizasyon içerir.

-ÇOK YARIŞ ETKİNLİĞİ: Yarış Limitleri oynarken asla sıkılmayacaksınız. Çok sayıda taşıyıcı modu seviyesi, 3 yarış pisti, 3 saat periyodu ve 5 farklı oyun modu vardır.

-DİLLER: Şu anda Yarış Limitlerinde altı dil destekleniyor ve daha pek çoğu gelecek sürümde henüz gelmeyecek

hakkında

Racing Limits, sonsuz arcade tipi yarış oyunlarının mobil standartlarını tanımlar. Hem şehir hem de otoyol trafiğinde yarış ve sollama araçlarına dayanan bu oyunda 5 eğlenceli yarış modu bulunur: taşıyıcı modu, sonsuz mod, zamana karşı mod, serbest mod ve çok oyunculu mod. Tek yönlü ve iki yönlü trafik arasında seçim yapabilir ve günün üç saati, yani “Sabah”, “Gün batımı” ve “Gece” arasından seçim yapabilirsiniz.
Yarış Limitlerinde sınır yoktur, sadece yarış becerileriniz vardır! Bu yüzden olabildiğince hızlı sürün, keskin geçişler yapın, gerçek hayatta yapamadığınız şeyleri yapın ve sonunda sınırlarınıza kadar yarışın.

Racing Limits oyunu sizi doğrudan, sıkışık şehir trafiğinde yarışmanız gereken ve kendinizi zafere götüren bir şehrin gerçek caddesi olan, karıştırılmaması gereken bir yarış pistine götürür. Oyunun öne çıkmasına yardımcı olan şey, kullanıcının bir veya iki yönlü trafik arasında seçim yaparak oyun deneyimini özelleştirme seçeneğine sahip olması veya trafik seviyelerini doğrudan etkileyen çeşitli zaman çizelgeleri arasında, yani sabah, öğleden sonra ve akşam arasında sürüş yapmayı seçmesidir. . Yaklaşık beş yarış modu ile Racing Limits, yarış rüyasını yaşamanıza yardımcı olur.

Bu yazımızda Racing Limits Mod Apk’ın temel özelliklerini ve oynanışını sizlerle paylaşacağız. Ardından mod apk’yı indirmek için temel gereksinimlerden bahsedeceğiz. Nihayetinde, kullanıcıya Racing Limits Mod Apk’nin en son çalışan sürümüne erişim sağlayan indirme bağlantısını kullanıcıyla paylaşmak.

Racing Limits Mod Apk Özellikleri:

  • Oyun, müşteri memnuniyetini doğrudan bir adım daha artıran çok oyunculu bir oyun biçiminde gelen oyun dünyasındaki en son trendi deneyimlemenizi sağlar. Bu mod, kullanıcının arkadaşlarınızla veya dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet etmesini sağlar ve bu da en iyi oyuncu olmanıza yardımcı olur. Oyun, oyuncuya kesinlikle ücretsiz olarak gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyun deneyimi sunar.
  • Yarış oyunları hakkında konuştuğumuzda aklımıza gelen tek şey, bize heyecan veren harika yarış çekimleri ve çekimleridir. İşte tam da bu yüzden yapımcılar, oyun deneyiminizi geliştirecek dört artı kamera açısı elde etme konseptini tanıttı. Helikopter, sırt, kaput ve kokpit görünümü olarak adlandırılan dört mod, arabaların mükemmel iç mekanla tasarlandığı ve böylece kullanıcıya en kaliteli kokpit görünümü sağlandı. Tüm bunlar deneyimi daha da gerçekçi kılıyor.
  • Herhangi bir oyun uygulamasının başarılı olmasına en çok katkıda bulunan ana faktör, uygulamayı kullanmanın kolaylığı ve rahatlığı anlamına gelen kullanıcı arayüzü biçimindedir. Yapımcıların faydalandığı şey buydu, çünkü oyunu en çok dokunmaya duyarlı ve kullanımı kolay kontrollerle yaptılar, bu da oyunun teknik bilgi ne olursa olsun her tür kullanıcı için çekici olmasını sağlıyor.
  • Android kullanıcıları arasında, tekrarlanan içerik nedeniyle onları her oyun uygulamasından sıkan artan bir eğilim var. Yapımcılar bunun Racing Limits Mod Apk için geçerli olmadığından emin oldular çünkü oyun sadece arabalara değil, en büyük araba koleksiyonundan birine sahip, iyi tasarlanmış ve her biri benzersiz yeteneklere sahip yüksek grafik ayrıntılara sahip arabalara sahip. Kullanıcı nakit parayı kullanabilir ve mevcut en iyi arabayı mağazadan satın alabilir.
  • Oyun uygulamasını kullanmanın rahatlığına ek olarak, yapımcılar uygulamayı kullanıcı memnuniyetini artıracak altı dille uyumlu olacak şekilde tasarladılar ve gelecekteki güncellemelerde tanıtılacak daha birçok dil var. Oyun, beş farklı yarış modu, üç tür yarış pisti ve oyunu günün üç zaman diliminde oynama seçeneği ile mevcuttur. Oyun aynı zamanda yarış dünyasının en gerçekçi fiziğine dayanıyor.

Racing Limits Mod Apk’ı indirmeye hala ikna olmadıysanız, hileli modun sağladığı avantajla ilgilenen bir sonraki bölüm sizi kesinlikle oyunun hayranı yapacak.

Racing Rivals Mod Apk  &  Drag Racing Mod Apk’ı da beğenebilirsiniz  .

Racing Limits Mod Apk’ta daha neler var?

Racing Limits Mod Apk, sınırsız para kazanmanın ek faydasıyla birlikte gelir ve bu da sonuçta öğenin maliyetini bir kez bile düşünmeden sonsuz alışveriş deneyimine sahip olmakla sonuçlanır. Bu, oyuncunun oyuna en iyi yönünü göstermesini sağlar. Hiç bitmeyen nakit ile, en iyi ekipmanı satın alabilir, bu da hileli modun normal uygulamadan daha iyi bir seçim olmasını sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.