Report this app

Description

Rad, çift ince yapımlar tarafından geliştirilen bir video oyunundan başka bir şey değildir ve yayıncı Bandai Namco Entertainment’dır. Platform Xbox one, Play station 4, Nintendo switch ve Microsoft pencereleri olacak. Bu oyunu sadece tek bir oyuncu oynayabilir. Çoklu oyuncular hala tartışılıyor ve bu oyun herkes arasında iyi bir erişime sahip olduğunda uygulanacak. 20 Ağustos 2019’da piyasaya sürülmesi planlandı. Bu zamana kadar piyasaya sürüldü ve rad  oyunu oynayalım  . Oyunu oynamadan önce, oyun hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmalısınız. Onları aşağıdaki paragraflarda görelim.RAD PC Tam Sürüm Bedava İndir

Rad hakkında oyunu

Rad  , roguelike bir türe sahip bir video oyunudur. İzometrik bir bakış açısından. Oyuncular, solunum alanı olarak bilinen effigies için boş bir araziyi araştıran bir genci kontrol edecekler. Bu iş, prosedürel olarak bu genç tarafından yapılıyor. Böylece oyuncular onu bu işi yaparken kontrol edecekler. Bu oyunun ana sloganı bu. Oyuncular onu kontrol ettikçe, ek güçler kazanacaklar ve puanlar eklenecek. Her mutasyon için ayrı bir karakter ortaya çıkacaktır. Amacımız, işi keşfeden bu karakteri durdurmaktır. Oyuncu karakteri ölürse, yenisi ile değiştirilir.

Resmi olarak  rad  oyunu Mart 2019’da açıklandı. Duyuru günü boyunca iyi görünüyor. Bu oyun insanlar arasında iyi bir erişim olacak umuyoruz. Herkes, Kişisel bilgisayar veya dizüstü bilgisayar yerine Play istasyonunda video oyunları oynamayı sever. Play istasyonunda oynarsak farklı bir his verecektir. Bu oyun konsolları nominal maliyetlidir ve içinde çok fazla gelişmiş özellik vardı. Yukarıda belirtilen dört oyun konsolu, 2019 yılı için en iyi oyun konsolları olarak kabul edilir. Ve hepsi tek modlu oyuncu ile kullanılabilir.

Petty – Rad Direktörü oyunu

Lee Petty, Rad oyununun yönetmenidir. O sadece Rad oyununun yönetmeni değil, aynı zamanda baş düşürücünün de yönetmeni. Gençliğinde, özellikle bu tür roguelike video oyunlarından çok sayıda video oyunundan ilham aldı. 1980’lerin başlarında estetiği severdi ve sevgisi onu bu oyunu geliştirir. Tüm bu tür oyunlarda, yetenekler her koşu sırasında rastgele kazanılır. Petty, bu oyunun yaratılmasının, oyuncunun her mutasyon sırasında güçlü ve zayıf yanlarını keşfetmesini sağlayacağını düşündü.

Sonuç

Oyunlar, genel olarak, stresimizi ve gerginliğimizi azaltacaktır. Sadece gençler değil, yaşlılık da video oyunları oynamayı sever. Günümüzde kimse sınırlı arkadaş çevresi nedeniyle açık hava oyunları oynamayı sevmiyor ve ayrıca dışarıda oynamak için zaman bulamıyorlar. Video oyunlarını sınırlı süreleri ile oynamak daha kolaydır. Hangi oyunu oynarsanız oynayın, oyunu kaybederseniz çok ciddiye almayın. Oyun sadece eğlence ve eğlence için oynamak içindir. Rad  oynamak için harika bir oyun. Yani, RAD oyunu oynamaktan zevk ve stresten kurtulun.

 RAD  TAM SÜRÜM PC OYUN İNDIR

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1 or Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci:  Intel Core i5-2400, 3.10 GHz / AMD FX-8350, 4.00 GHz
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : Nvidia GTX 780, 3 GB / AMD RX 470, 4 GB
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı:  DirectX uyumlu ses kartı veya yerleşik yonga seti

ÖNERİLEN:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci:  Intel Core i5-4570, 3.20 GHz / AMD Ryzen 5 1400, 3.20 GHz
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı : GeForce GTX 980, 4 GB / Radeon RX Vega 64, 8 GB
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı:  DirectX uyumlu ses kartı veya yerleşik yonga seti

NASIL KURULUR?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. İndir  ”  RAD “  Yükleyici (Destekler devam ettirilebilir İndirme).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve oynamaktan keyif alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.