Raft Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Raft Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Senin görevin tehlikeli bir deniz boyunca destansı bir okyanus macera hayatta kalmak için! Hayatta kalmak için enkazı toplayın, salınızı genişletin ve okyanusun tehlikelerine karşı dikkatli olun! Eski plastikten yapılmış bir kancadan başka bir şey olmayan küçük bir salda sıkışan oyuncular, tamamen yalnız ve görüş alanı olmayan geniş, mavi okyanuslarda uyanırlar! Kuru bir boğaz ve aç karnına sahip olmak, hayatta kalmak kolay olmayacak! Raft, hayatta kalmak, kaynakları toplamak ve kendinizi hayatta kalmaya layık yüzen bir ev inşa etmek amacıyla sizi büyük açık denizde destansı bir maceraya atar. Kaynaklar denizde gelmek zordur: Oyuncular, güvenilir kancalarını kullanarak yüzen her türlü kalıntıyı yakaladığından emin olmalı ve mümkünse, yukarıdaki dalgaların ve adaların altındaki resifleri temizlemelidir. Ancak,

Raft Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Radye bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Raft.Incl.Update.11.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Raft klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sal Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Raft Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

RAFT (11 GÜNCELLEME DAHİL)
BOYUT: 1.13 GB

Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 or later
 • İşlemci:  2.6 GHz Çift Çekirdekli veya benzeri
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 500 series or similar
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan

Dealer’s Life Indir

The Long Dark Indir

Sniper Elite 3 Indir

Mortal Kombat 9 Indir

Call of Duty Black Ops 2 Indir

Papers Please Indir

Getting Over It Indir

Farming Simulator 15 Indir

Ben Ve Ed Indir

Cuphead Indir

GTA 5 Pc İndir

Efendisi Oyunu indir

Swat 4 Full Türkçe İndir

NBA 2k14 Indir

Battlefield 4 İndir 

Rome Total War İndir

My Friend Pedro İndir

Stronghold Crusader HD İndir

Microsoft Office 2010 Pro Plus SP2 VL Full Türkçe İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published.