Report this app

Description

RaidCall Indir - Güncellendi 2022

RaidCall, hem oyunda hem de oyunda çok oyunculu oyunlar sırasında arkadaşlarınızla ve kişilerinizle aynı anda sohbet etmek için kullanışlı bir araçtır.

Programın arama işlevini kullanarak veya oyunun sohbet odasında kişilerinizi arayabilirsiniz. Buna şifre kısıtlamalı özel sohbet odaları dahildir.

Uygulama, seçim için iki mod ile normal bir konferans görüşmesi gibi çalışır. Telsiz modu, iletişim kurmak için bir düğmeye basarak çalışır, diğer mod ise sadece açık bir konuşma ayarıdır ve oyuncuların her şeyi kesintisiz olarak duymasını sağlar.

RaidCall, çevrimiçi oyun deneyiminizi arkadaşlarınızla düzenlemek ve oyunun yeni bir şekilde tadını çıkarmak için mükemmel bir uygulamadır. Takımınızla kesintisiz işbirliği yapın ve oyun yönetin.

Sesli iletişim, profesyonel e-sporlardan World of Warcraft’taki guildlere, akşamları atıcı veya strateji oyunları oynayan arkadaşlara kadar çok oyunculu oyunların önemli bir parçası haline geldi. PC oyuncuları temel olarak üç farklı türde sesli iletişim uygulaması arasında seçim yapabilir.

Önce doğrudan bir oyunda uygulananlar, daha sonra istemci ve sunucu iletişimini kullanan üçüncü taraf yazılımlar ve son olarak sadece bir istemci gerektiren yazılımlar.

RaidCall üçüncü gruba aittir, çünkü kullanıcılar sesli iletişim yazılımını kullanmak için sadece istemci yazılımını yüklemelidir. Bu, her ikisi de kullanılmadan önce sunucu yazılımını çalıştıran bir sunucu gerektiren Teamspeak veya Ventrilo gibi karşılaştırılabilir çözümlerden farklıdır.

RaidCall istemcileri, verileri bağlı istemcilere aktaran bir ana sunucuyla doğrudan iletişim kurar. Bu nedenle, kanal başına 1000 istemciyi destekler. Ancak sunucu başına istemci sayısı şu anda 30 ile sınırlıdır. Yeni kullanıcılar davet edilerek artırılabilir. Her yeni kullanıcı sınırı bir arttırır.

Kullanıcılar hemen sohbete başlamak için anonim olarak oturum açabilir veya ücretsiz bir Raidcall sunucusu oluşturmak için gerekli olan ücretsiz bir hesap oluşturabilir ve temel sosyal ağ özellikleri için arkadaş listesini kullanabilirler.

Raidcall’ın ilginç bir özelliği, gerektiğinde bir bindirme kontrol penceresi görüntüleme yeteneğidir. Raidcall, test sunucumuza yüklediğimiz diğer tek sesli iletişim yazılımı Teamspeak’ten daha az kaynak kullanıyor. Yazılım, 64 bit test sisteminde çalışırken 40 Megabayt Teamspeak ile karşılaştırıldığında yaklaşık 27 Megabayt RAM kullandı.

Ses kalitesi iyiydi. Teamspeak ile karşılaştırıldığında olumsuz bir yönü, ses kodekini değiştirme, daha düşük veya daha yüksek bant genişliği gruplarına uyum sağlamak için eksik seçenekti.

RaidCall, gruplar halinde iletişim kurmak için kiralanmış veya barındırılan bir sunucu gerektirmediği düşünüldüğünde ilginç bir alternatiftir. Sesli iletişim yazılımı  mevcut  geliştirici sitesinden indirilebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.