Report this app

Description

Re: Legend temelde balıkçılık, tarım, işçiliği, çok oyunculu, köy binası ve çok daha fazlası gibi özelliklere sahip JRPG’yi yükselten canavardır. Oyun arkadaşlarınızla tadını çıkarabileceğiniz birçok faktör var. Hatırlamalarınızı kurtarmak için Vokka Adası’nın yaşayacağı Ethia arazisi etrafındaki macera, ancak dünya riskli Magnus ve zahmetli zorluklarla dolu olduğu için bu basit bir süreç değildir.

En eşsiz oyun yöntemi:

Re: Efsane  Magnus’u yetiştirmek ve evcilleştirmek etrafında dönecek. Refakatçilere sahip olmak ilerlemeyi temelde artıracaktır. Dünyada birçoğu var ve her birinin savaşta size yardımcı olabilecek özel kapasiteleri var. Oyundaki özelliklerin sayısı çok oyunculu olarak çalışılır, böylece oyun boyunca arkadaşınızın konuşmasını takdir etmeye hazır olursunuz.

Re: Legend PC Tam Sürüm Ücretsiz İndir

Tüm Magnus mal üretirken, bazıları çiftlikte çok yardımcı olduğunu gösteriyor. Vokka Adası’nın olgun zemini karada veya su altında olmak üzere verim gelişimi için idealdir. Onları yanınızda bulundurmak, deneyiminizde inanılmaz bir yardımcı olabilir. Magnus yetiştirmek oyunun temel odak noktası olmakla birlikte, çiftçilik de muazzam bir iş çıkarıyor. Önümüzdeki her mevsimde geliştirilecek çeşitli bitki türleri ile yıl boyunca birçok verim ekebilirsiniz. Birkaç arsaya sahip olabilirsiniz ve bunlar tüm mevsimlerde ekinler geliştirmek için kullanılabilir.

Birinci sınıf etkiler:

Her hasat altın için satılabilir veya oyundaki hareketinizi geliştirmek için kullanılabilir. Vokka Adası’nın dünyası verim geliştirmenize ve büyüleyici balıkları suya batırmanıza izin verdiği için çiftçilik sadece topraklarla sınırlı değildir. Mahsullere yakın bir şekilde, çiftliğinizde dünyayı aldığınız balıkları koruyabilir ve üretebilirsiniz. Mükemmel berrak suya atlayın ve istediğiniz kadar tarım yapın. Çiftlikte kayıtsız şartsız yüzmek için bir şans verebilirsiniz.

Bir şeyleri sarmak için, dünya çapında Vokka Adası’nın genişlemesine acil olan birçok köy insanı var. Mümkün olduğunca sık pratik yaparken temel yetenekler kazanırsınız. Daha sonra onlarla tatmin edici bir şekilde iletişim kurarak onlarla arkadaş olabilirsiniz, örneğin sevdikleri şeyleri vermek gibi. Süreçleri tamamladıkça gizlice seviye atlarlar, bu yüzden olabildiğince as üretme yeteneğini prova etmek çok önemlidir. Aynı şekilde, düşünmenize göre gelişecek ve ilerleyeceklerdir, bu nedenle her birinin özel ilerleme koşulları vardır.

 RE: LEGEND  TAM SÜRÜM PC OYUN İNDIR

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi:  Windows 10 64 bit
  • İşlemci:  Intel i5 İşlemci
  • Bellek:  6 GB RAM
  • Ekran  Kartı : Nvidia Geforce GTX 760 2GB
  • Depolama:  7 GB kullanılabilir alan

 

NASIL KURULUR?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. Download  ”  Re: Legend “  Yükleyici (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve oynamaktan keyif alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.