Real Racing 3 (Mod, Para / Altın) Ücretsiz Indirin

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Real Racing 3 hakkında daha fazla bilgi

Real Racing 3, Android’deki bir mobil oyunda gerçek dünya araba yarışı deneyimi sunuyor. Porsche, Lamborghini ve Bugatti gibi gerçek üreticilerin yer aldığı arabalar sanat eseridir. Grafikler mükemmel ve oyun sürükleyici. Devreler ve arabalarda çok fazla ayrıntı var.

Real Racing 3 (Mod, Para / Altın) Ücretsiz Indirin

Araba modelleri ve dokularından gerçekçi fiziğe kadar, gerçek dünyadaki pistlerde hızlanırken her şey sizi yarış deneyimine tamamen kaptırır.

Kontroller ve Oynanış

Oyuncular, yönlendirmek için cihazınızı eğmek veya ekrandaki direksiyon simidini kullanmak dahil olmak üzere bir dizi farklı kontrol seçeneğine sahiptir. Sürücü Asistanları, dönüşlerde direksiyon, çekiş ve frenlemede size yardımcı olur. Arabaların gerçek hissini elde etmek için kapatabilirsiniz. Real Racing 3’te farklı arabaların ticari marka kullanım özellikleri vardır. Bu, oyuncuları yeni arabaların kilidini açmak ve kullanımlarını test etmek için daha bağımlı hale getirir.

Bir yarış kazandığınızda veya ilk üçe girdiğinizde, daha fazla araba satın almak ve garajınızı yükseltmek için yarış parası kazanırsınız. Her seviye atlamak için yeni seviyelerin kilidini açmak veya özel arabalar satın almak için altın para kazanırsınız. Ayrıca oyunculara, belirli bir yarışı kazanamazlarsa performansı en üst düzeye çıkarmak için araba parçalarını yükseltme fırsatı verir.

Araç teslimi, onarımları ve yükseltmeleri zaman alır. Arabanızı yükselttiğiniz an, parçaların takılması için genellikle 20 dakikadan fazla bir süre beklenir. Aracın anında yükseltilmesi veya teslimi için sizden paralarınızı harcamanızı ister ve eğer biterseniz, o zaman kartınızla satın almanız gerekir.

Adı Gerçek Yarış olduğu için her yarışa gerçekmiş gibi davranmalı ve Yarış Arabalarınıza iyi bakmalısınız. Çünkü rakipleri vurmak da arabanıza zarar verecek ve zamanlamayı etkileyecektir. Bu yüzden bir yarış arabası sürücüsü gibi düşünmeli ve çeşitli kontrol seçeneklerini kullanarak kazanmak için biri gibi sürmelisiniz. Need for Speed’i de deneyebilirsiniz  .

Yarışlar ve Turnuvalar

İlk arabanızla, Pure Stock Challenge ve Road Car International için kalifiye olacaksınız. Her ikisinin de bir dizi ırkı var. Kupalar, eleme turları, kafa kafaya mücadeleler ve hatta drag yarışları dahil olmak üzere yarışabilirsiniz. İlerledikçe kazanmak bir meydan okuma haline gelir. Arabalarınızı yükseltmek her seferinde size bir avantaj sağlayacaktır. Her biri size bir sonraki yarışınızda üstünlük sağlayacak Motor, Aktarma Organları, Frenler ve Lastik yükseltmelerinden birini seçin.

Time Shifted Multiplayer, gerçek oyunculara karşı yarışmanıza izin verir. Bu yarışları daha ilginç kılıyor. Bu modda, yarıştığınız arabalar AI kontrollü botlar değildir. Aksine, onlar sizden önce yarışı tamamlamış gerçek insanlardır. Zamanları kaydedildi ve sizinle birlikte yarışa eklenecekler, siz onları eşleştirmeye çalışırken daha önce olduğu gibi parkuru tamamlayacaklar.

Kötü bir liman

Real Racing 3  , mikro işlem mekaniğindeki en kötü ile birleştirilmiş birincil platform olarak iOS ile geliştirilen bir oyunun mükemmel bir örneğidir. Android, oyunun iOS kadar iyi görünmesi için en yeni cihazlara dayanan kötü bir şekilde taşınmış bir sürümünü alıyor

Özellikleri

Real Racing 3’teki oynanış çok cilalı. Performansı artırmak için satın aldığınız ve yükselttiğiniz gerçek hayat lisanslı pistlere ve arabalara  sahip  bir  yarış oyunudur .

Yarışların her biri diğer Real Racing 3 oyuncuları ile  bağlantılıdır ve Facebook’a bağlanmak  , oyunu oynayan arkadaşlarınızı içe aktarabilir. Farklı pistlerde kafa kafaya, kupa veya eleme gibi birçok farklı yarış türü vardır.

Kontroller birçok seçenekle çeşitlidir. Varsayılan olarak sadece cihazı eğiyorsunuz ve oyun hızlanmayı ve frenlemeyi kontrol edecek. Ayrıca, her şeyi kontrol ettiğiniz çok uygulamalı bir kontrol şeması veya dokunmatik bir direksiyon sistemi de seçebilirsiniz.

Kullanılabilirlik

Oyuna girmek kolaydır. Real Racing 3’ün başlangıcından itibaren, bir araba satın almaktan ve farklı yarış modlarında yarışmaktan sorumlusunuz. Otomobili yükseltmek veya en iyi performansa geri döndürmek için servis yapmak için kullanılan puan ve para kazanırsınız. Arkadaşlarınız oynamadığında bile çok oyunculu düşünülerek tasarlanmıştır.

Kalite

Görsel olarak Real Racing 3 güzel bir oyun olabilir. Desteklenen eski donanımlarda oyun korkunç görünüyor. Birincil odak noktası, ortam seyrek ve çorak görünürken kullandığınız arabadır. Real Racing 3, en yeni donanım ve öncelikle bir iOS geliştirmesi içindi, bu nedenle Android sürümü orijinal varlıkların zayıf bağlantı noktasını gösteriyor.

Oyunun başarısız olduğu yer aynı zamanda  mikro işlemlere doğru itme . Ödeme duvarına çok erken çarpmayacak olsanız da, arabanızı yükseltmek için para ve puan satın alma veya öğütme seçeneğiniz olduğu ortaya çıkıyor. Yükseltmeler ve onarımlar paraya mal olurken, oyun içi puanların zamanlayıcı geri sayımını atlamak için bakım masrafları olur  veya belirli bir süre beklemeniz gerekir. Bu, daha kısa oyun seanslarına sahip olmanıza izin verir, ancak yükseltmeler yarıştan önce sunulur.

Çoğu mikro işlem oyununda olduğu gibi, ücretsiz ve ödenmiş arasındaki bakiye tedirgin. Ödemeniz gerekmeden önce iyi bir süre oynayabilirsiniz, ancak oyuna daldığınızda ve hızlı bir yükseltmeye ihtiyaç duyduğunuzda, muhtemelen bunun bedelini ödeyeceksiniz.

Sonuç

Real Racing 3, ortalamanın altında grafiklere, iyi kontrollere ve geçilmesi gereken çok sayıda yarışa sahip harika bir yarış oyunudur. Mikro işlem mekaniği çok zorlanır ve oyunu dengesizleştirir çünkü yükseltme için birkaç dakika beklemek kolaydır, ancak ne kadar uzun oynarsanız, o kadar uzun beklersiniz.

Kurulum

Real Racing 3 büyük bir kurulum, ancak EA, cihazda en az 1,7 GB boş alan olması gerektiğini söylüyor.
Test cihazımızda Real Racing 3, 1.57GB veri içeriyor.
Google Play’den yükleme küçük bir yükleyicidir ve oyunun büyük kısmı ilk başlangıçta indirilir.

EKSİLERİ

  • Zayıf grafik performansı
  • Mikro işlemler her yerde

Leave a Reply

Your email address will not be published.