Report this app

Description

Realtek HD Audio Manager  , kullanıcılara anakartlarındaki araç ses yongalarını en doğru ses kalitesiyle, yerleşik donanımın tüm özelliklerine erişmeyi, olabilecek uyumluluk sorunlarını çözmeyi amaçlayan en yaygın ses kartı sürücüsü uygulamalarından biridir. temel Windows sürücüleri ile birlikte  sunulur, ürünün kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek çeşitli hataları düzeltir ve yeni işletim sistemleri için destek ekler.

Realtek HD Audio Indir - Güncellendi 2022

Bu sürücü paketi, tüm büyük ses codec bileşenlerini destekler, PC’nize ses işlemek, multimedya oynatmak,  ses kaydetmek , hoparlörleri yönetmek ve daha fazlası için destek verir. Windows 10’da Realtek HD Ses Yöneticisi nasıl yeniden yüklenir? Şimdi göz atın!

Kurulum ve Kullanım

Realtek HD Audio Manager, yalnızca ekrandaki talimatları izleyerek desteklenen herhangi bir Windows işletim sistemine (Windows XP, 7, Vista, 8, 8.1 ve 10) kolayca kurulabilen tek bir kurulum paketinde gelir.

Otomatik yüklemeye ek olarak, Realtek ses sürücüsünü  Aygıt Yöneticisi’nde bulunan Sürücü Yazılımını Güncelle özelliği ile de yükleyebilirsiniz  . “Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver” ve “Disketi Var” düğmelerini kullanın ve güncelleme aracını .cab dosyasını Realtek sürücü paketinden çıkardığınız klasöre yönlendirin  . Otomatik veya manuel kurulumdan sonra, bilgisayarınızı yeniden başlattığınızdan emin olun. HD Audio Manager’ın

ana arayüzü  Windows görev çubuğundaki simgesinden erişilebilir. Uygulamanın kullanıcı arabirimi, hem Sol / Yan oranı hem de Ses Düzeyi, Hoparlör yapılandırması, surround ses ayarı ve ses jakı kaynağı yeniden görevlendirmesi için derinlemesine karıştırma ile iki sekme (Hoparlör veya Mikrofon yönetimi için) içerir. Ses Efekti sekmesi, taklit ses ortamını seçmek, ekolayzır ön ayarları veya Karaoke için mikrofon sesini değiştirmek için kullanılabilir.

Özelliker ve Öne Çıkanlar

Araç, derin sürücü desteği sağlamanın yanı sıra, ses kartı yeteneklerinizi yönetmek için kullanıcı tarafından erişilebilen mükemmel bir yardımcı program sunar. Aerodinamik kullanıcı arayüzü, ses girişlerini yönetmek, tercih edilen giriş / çıkışlardan herhangi birine ses bağlantı noktalarını yeniden atamak, esnek karıştırma, ince taneli koordinasyon fonksiyonları ve ses aşamasının (kulaklıklar, stereo, surround, dB kazancı ve mesafe ayarları). Ses yöneticisi ayrıca 3D ses oluşturma ve konuşma sentezini ayarlamak için de kullanılabilir

Ekolayzır, gürültü bastırma, ışın oluşumu ve Akustik Yankı Düzeltme de dahil olmak üzere ses girişi (mikrofon) seçenekleri de tam özelliklidir.

Dizüstü bilgisayarlardaki kullanıcılar ayrıca, cihazın alt köşesindeki küçük pil simgesiyle erişilebilen Güç Yönetimi özelliğinden de yararlanabilir. HD Ses yazılımı  penceresi. İçinde, dizüstü bilgisayarınız pil gücüyle çalışırken çeşitli güç tüketen ses özelliklerini devre dışı bırakabilirsiniz.

CCleaner Indir

Driver Booster Indir

Bandicam Indir

Camtasia Studio 8 Indir

Hamachi Indir

Cheat Engine Indir

PUBG Lite Indir

BlueStacks Indir

VPN Indir

Download links

Indir

How to install Realtek HD Audio Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Realtek HD Audio Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.