Red Dead Redemption 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Red Dead Redemption 2 Indir - Güncellendi 2022

Ücretli bir batı macera oyunu

Red Dead Redemption II,   hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak oynanabilen batı bir  RPG’dir . Oyun tüm mekanik ve yüksek grafik kalitesi nedeniyle kaynak yoğun. RDR2, eyleminize yanıt veren ve ortamı yansıtacak şekilde değiştiren açık bir dünyaya sahiptir.

Vahşi Batı

Red Dead Redemption 2,  herhangi bir açık dünya oyunu için yaşam ortamının ne olması gerektiğine dair standardı belirleyen güzel bir  oyundur. Oyun oynamadan önce satın almayı gerektirir, ancak aldığınız deneyim için paraya değer.

Oyuna yapılan son güncellemeler, yeni bir sınır arayışı ve oynanacak hikaye görevlerini içeren Moonshiners içeriğini ekledi. Moonshiner yolu, giyim ve aksesuarların kilidini açan kendi ilerleme sistemine sahiptir.

Oyun, en az 2 gigabayt grafik kartı, 8 Gb RAM ve 150 Gb depolama alanı gerektiren, kaynak ağırlıklı bir yazılımdır. Önerilen gereksinimler, oyunun maksimum ayarda çalışmasına izin vermek için 6Gb GPU ve 12Gb RAM listeliyor ve grafikleri kusursuz bir şekilde gösteriyor.

Yaşayan dünya

Red Dead Redemption 2 dünyası, çürüyen öldürdüğünüz bir hayvanın cesedi ya da arkadaşlarına yönelik eylemlerinize dayanarak karakterlerden gelen yanıtlar olsun, yaptığınız her eylem kendini dünyaya yansıttığı için canlı hissediyor. Canlı bir dünya hissi uyandırarak oyun boyunca karşılaştığınız her insanla etkileşime girebilirsiniz. 

Bir bar dövüşüne girdiğinizde, ertesi gün geçtikçe kendinizi rasgele yabancılar tarafından bağırıldığınızı, onurlu eylemlerinizi hatırlatarak bulabilirsiniz. Her biri daha sonra başkalarının sizi nasıl göreceğini etkileyen çeşitli şekillerde yanıt verebilirsiniz. Çevrimiçi koleksiyoncuların haritasını kullanarak,  hızlı bir şekilde gezinebilir ve tüm oyun içi koleksiyonları bulabilirsiniz.

Tarihsel doğruluk

Kurgusal Arthur Morgan’ın hikayesine girerken, bir dizi olayla karşılaşacaksınız. Bunlardan bazıları, tarihsel dönemde gerçekten olan olaylara dayanmaktadır  . Bunun bir örneği, oyunun gerçekleştiği 1890’ların sonunda yaygın olan arabaların nadirliğidir. Ancak, bu oyun tarihsel kurgu olarak sınıflandırılır  . Oyundaki birçok olay gerçekleşti, ancak gerçek bir Arthur Morgan hikayesi yok, en azından doğrulanmadı.

Bu, o döneme ait en yaygın ölüm nedeni olan Tüberküloz’u içeren örneklerle daha da devam eder.

Hikaye

Hikaye, 1899 yılında Amerika’da geçiyor ve  federal ajanlar ve ödül avcılarından kaçan Arthur Morgan ve  Van der Linde çetesini takip ediyor . Çete, ülke çapında yol alırken çeşitli işleri soymak ve tamamlamak zorundadır.

Derinleşen meseleler çeteyi ayırmakla tehdit ediyor, Arthur’u yükselten çete ile kendi ideallerini ve ahlakını seçmeniz gerekiyor. Bu hikayenin tadını çıkarmak için ilk oyunu oynamak zorunda değilsiniz.

Güzel grafikler

Red Dead Redemption 2 için grafikler şaşırtıcı. PC için yapılan geliştirmeler, bilgisayarların ayrıntılı bir yaşam ortamı sağlamak için çalışma yöntemlerinden yararlanır. Bu size daha fazla görüş mesafesi, daha yüksek kaliteli aydınlatma ve daha iyi gölgeler ve yansımalar sağlar.

Bu oyunun bilgisayar sürümü HDR desteği, çoklu monitör yapılandırmaları, 4K çözünürlük ve geniş ekran seçenekleriyle geliyor. Ayrıca, oyunun konsol sürümünden daha yüksek kare hızları yaşayabilirsiniz.

Ağır gereksinimler

Bilgisayarlarda oyun için yapılan tüm geliştirmeler nedeniyle, grafikler ve oyun içi mekaniği son derece ayrıntılıdır. Bununla birlikte, bu, oyunun aşırı derecede kaynak ağırlıklı olmasına neden olmuştur ve oynamak için güçlü bir bilgisayar gerektirecektir. Bu, manzara boyunca yürürken çarpıcı görünen ve gerçek hissettiren ayrıntılı arazi ve ağaçlar, ancak muhtemelen aşırı ısınan bir bilgisayar bırakır.

Çevrimiçi oyun

Tek başına çevrimdışı oynamak istemiyorsanız, çevrimiçi topluluğa katılabilir ve dünyada bir rol üstlenip diğer oyuncularla etkileşime girerken Blackwater’ı keşfedebilirsiniz. Suç işlemekten hazineleri açığa çıkarmaya veya moonshine demlemeye kadar bu sınırda ödül avcısı, tüccar veya başka bir rol olmayı seçebilirsiniz. Sen olabilir  arkadaşlarıyla oynamak  çevrimiçi Ancak hiç yerel-co op var.

Değişiklikler

Red Dead 2 için oyunu tamamen oynama şeklinizi geliştirebilecek veya değiştirebilecek modlar var. Mevcut indirmelerin bazıları,   ince renk düzeltmesi ile grafikleri daha da geliştirebilir veya silahınızla ölümsüz veya ölü gözlü bir atış yapan çeşitli hileler ekleyebilir.

Alternatifler

Red Dead Redemption 2 tercih ettiğiniz oyun değilse veya sahip olmadığınız özelliklere sahip bir bilgisayar gerektiriyorsa, bu alternatiflerin tadını çıkarabilirsiniz.

God of War, eski bir Yunan Tanrısı Kratos’u ve mitolojik bir evrendeki oğlunu takip eden tek oyunculu bir rol yapma oyunudur. Oyun sadece PS4 için kullanılabilir

Red Dead Redemption 1 serinin başlangıcı ve devamı gibi harika bir oyun. Ancak, bir emülatör kullanmadığınız sürece oyun PC için kullanılamaz.

Witcher 3: Wild Hunt  , canavarların dolaştığı bir ortaçağ fantezi ortamında yer alan başka bir rol yapma oyunudur. Dünya geniş ve tamamlanması gereken görevlerle dolu  .

Call Of Juarez: Gunslinger  vahşi batıda gerçekleşiyor, ancak RDR2’nin sunduğu açık dünyadan yoksun. Öğrenilecek silahlı çatışma becerileri var ve grafikler çekici.

Sınırı fethet

Red Dead Redemption 2, ortalamanın üzerinde bir bilgisayara ihtiyaç duymasına rağmen, grafiklerin ve dünya yaratımının bir başyapıtıdır. Tüm dünya canlı hissediyor, her karakter etkileşime girebileceğiniz biri ve eylemlerinizin daha sonra dünyada yansıtıldığını görüyor.

Son değişiklikler, yeni hikaye görevleri ve takip etmeniz için başka bir sınır yolu ekledi. Oyunda birkaç tarihsel doğruluk noktası ve Van der Linde çetesini takip eden etkileyici bir hikaye var.

Crysis 3 Indir

Farming Simulator 19 Indir

UTorrent Indirme

ARK Indi

Call of Duty Modern Warfare 3 Indir

Max Payne 3 Indir 

Call Of Duty Black Ops 2 Indir

Slime Rancher Indir

Mount & Blade II: Bannerlord Indir

Download links

Indir

How to install Red Dead Redemption 2 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Red Dead Redemption 2 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.