Revenant Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Revenant Indir - Güncellendi 2022

Although Revenant has arrived at a time when PC role-playing games are at their strongest, it would be wrong to dismiss it as a beardy weirdy fly-by-night with nothing much to offer the average PC gamesplayer. Okay, so Revenant is a distant cousin of the original  Diablo’nun  (şimdi biraz ilerlemeye başladı ) ve oyunun tasarımcıları belli ki biraz Baldur’s Gate oynadılar  , ama esasen burada sahip olduğumuz şey profesyonelce bir araya getirilmiş bir ‘kaydırma’ macerası. yeterince ciddiye almaya hazırlanan herkesi işgal edecek kadar derin.

Büyüler, büyücüler, kılıçlar ve büyücülük geçmişte hiç bu kadar “ hırslı ” olarak sunulmamış olabilir (Garriot’un belki de en kötü çabaları dışında), ancak ana karakterin Locke D’Averam olarak adlandırıldığı gerçeğini affetmeye istekli iseniz The House of Averam) ve oyunun, onları öldürdüğünüzde altın paralar ve tavuk sopaları düşüren dev örümceklerle dolu olduğunu, o zaman onunla büyük miktarda eğlenebilirsiniz.

Revenant grafiksel olarak oldukça rafine. İzometrik grafikler mükemmel bir şekilde çizilmiştir ve arayüz tanıdıktır ve alışması kolaydır. Dövüş gerçek zamanlıdır ve sert çekirdekli zar atma sistemlerinden daha çok ünlü beat ’em up’ların etkisinden kaynaklanır. Tek engelleyici blok, basmakalıp ve klişeleşmiş olan Revenanfs hikayesidir. Tükenmiş, yaşlanan safçılar sevimsiz diyaloglar ve tehlikeli ses oyunculuğu ile alay edecekler, ancak daha kalın bir cilde sahip olanlar buna yapışacak ve aksi takdirde oldukça yetkin bir rol yapma oyununun tadını çıkaracaklar. Revenant dünyayı değiştirmeyecek ama sizin ‘peynirinizi’ beğenenler bundan keyif alacak.

Locke D’Averam, Ahkuilon adasını gizemli bir tarikattan kurtarmak için güçlü bir büyücü tarafından çağrılan ve erken yaşlardan dirilen bir savaşçı-büyücü olan bir Revenant’tır. Locke’un geçmiş yaşamına dair hiçbir anısı yoktur, ancak arayışına girerken, yavaş yavaş gerçeği… ve yıllar önce ruhuna gerçekte ne olduğunu hatırlar.

Yüzyılın başında yayınlanan Revenant, ilgi çekici bir anlatı ve ilgi çekici bir deneyim sunan fantastik bir ortamda bir Aksiyon RPG’si. Locke’un yolculuğu sizi Revenant’ın zindanlar ve kaleler, ilginç karakterler ve ortaya çıkarılacak sırlarla dolu garip ve güzel dünyasına götürecek. Revenant’ı zamanının diğer Aksiyon RPG’lerinden ayıran şey, türe kendine özgü bir tat katan ve standart hack-and-slash’e zarar vermeyen çekici bir sihir ve yakın dövüş dövüşü karışımı sağlayan kendine özgü savaş sistemidir. formül. Revenant, yaşına rağmen, sizi sonuna kadar kavrayacak sürükleyici bir deneyim sunuyor.

Revenant, Eidos Interactive ve geliştirici Cinematrix’in hibrit bir aksiyon / rol yapma oyunudur. Akhuilon adasında geçen Revenant, tamamen senaryolu bir hikayeye sahip doğrusal bir oyundur. Çok uzun zaman önce bir büyücünün yardımıyla hayata döndürülen ve dağların ötesinde yükselen zahmetli bir tarikatı yok etmek için gönderilen ölü bir adam olan bir Revenant’sın.

Revenant alter-egonuz Locke için işleri kolaylaştırmak için tasarıma bir dizi özellik yerleştirilmiştir. Sırt çantası öğeleri ve büyüler, hızlı erişim sağlayan kısayol tuşlarına (F1-F12) atanabilir. İstatistikler, büyü kitabı, haritalar ve ekipman, bir dizi ekran üstü simge ile kolayca değiştirilebilir. Işınlanma düğümleri karada özgürce dağılmış durumda ve Locke’u bilgi ve erzak için bir yolu takip etmeye gerek kalmadan kaleye geri getiriyor. Canavarlar da sık sık yeniden doğar; aslında, herhangi bir geri dönüş, aynı savaşların çoğunun tekrar tekrar yapılmasına izin vermelidir.

Ve savaşacaksın. Locke, burnunu kale duvarlarının dışına soktuğu andan itibaren, çeşitli örümcekler, ejderhalar, ölümsüzler ve büyücüler tarafından saldırıya uğradı – düzinelerce antagonistten sadece birkaçı. Hikaye, oyuncudan herhangi bir gerçek girdi olmadan ilerleyebilir, Locke’u yalın bir hale getirebilir, demek ki dövüş makinesi gerçekten oyunun asıl amacıdır. Locke, bir dizi silah sınıfında (çıplak eller dahil) yeterlilik kazanabilir ve periyodik olarak, savaş teknikleri ve kombinasyon hareketleri öğreten silah ustası Jong’dan özel eğitim alabilir. Locke büyü de öğrenecek ve silahlarda olduğu gibi, onu ne kadar çok kullanırsa o kadar iyi ve güçlü hale gelir.

Oyunun içinde birkaç dikkate değer konu var. Oyun boyunca, bir dizi NPC, zamanında Locke’a katılacaklarını belirtir, ancak asla katılmazlar. Otomatikleştirme özelliğinin okunması zordur ve yalnızca seyrek bilgi sağlar. Altın çok fazla miktarda bulunur ve sihir çok güçlüdür, savaşa odaklanan bir oyun için oldukça basit taktikler sağlar. Öne çıkan savaşların biri hariç tümü, bir hack-and-heal tekrarına dönüşüyor.

Bu sorunlara rağmen, Revenant’ın yüksek noktaları var. Oyunu tamamen durduran geniş bulmaca yok. Savaş, gerçek zamanlı olsa da, büyük refleksler gerektirmez. Ve diyalog, onu eğlenceli hale getirmeye yetecek kadar melodramatik abartı içeriyor. Karmaşıklık ölçeğinde, Revenant iyi bir giriş oyunu ya da daha deneyimli oyuncular için aşırı çalışan beyin hücrelerini dinlendirmek için güzel bir bira ve simit oyunu yapacaktır.

REVENANT NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Revenant için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Bir torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Revenant indirmeyi bitirdiğinde, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkartın  .
 4. Setup_revenant_2.0.0.6’yı çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandığında, artık masaüstünüzdeki oyunun kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

REVENANT SISTEM GEREKSINIMLERI

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7/8
 • İşlemci:  1.8 GHz
 • RAM:  512 MB RAM
 • Grafikler:  DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumlu olması önerilir)
 • Depolama:  2GB HDD

Download links

Indir

How to install Revenant Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Revenant Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.