Rome Total War Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Rome Total War Indir - Güncellendi 2022

Rome Total War, eski Roma için sizi bir kenara bırakarak sizi doğrudan etkinliğin merkezine koyan bir metodoloji oyunudur. Başlangıçta 2004 yılında taburcu edilen oyun, dünyanın dört bir yanındaki alanlardan oynayan çok sayıda hayrana sahip.

Bu oyuncular, kronikleşmiş bileşenleri mantıklı bir oyunla birleştirmeyi seviyor. Oyunun başladığı noktada, oyuncular savaşta kavga eden üç aileden bir grup seçmelidir. Bu grupların her biri kendi niteliklerine ve eksikliklerine eşlik eder, ancak oyuncular dövüşe girene kadar toplantılarının nasıl performans gösterdiğini düzenli olarak keşfetmezler.

Oyunda 10 eşsiz dövüşten fazlası var ve bu dövüşlerin sonucu, oyuncuların yaptığı gelişmelere ve seçimlere bağlı olarak değişiyor. Marjinal olarak kurulmuş bir oyun olmasına rağmen, Roma: Total War, bilgisayar oyunlarının tüm varlığı boyunca mutlak en şaşırtıcı kavgalar sunuyor. 3D çizimlerden yararlanan oyun, oyuncuların tamamen kanın ve katliamın ortasında olduklarını hissetmelerine neden oluyor.

Oyun, bu seçimleri aşamalı olarak takip eder, bu da oyunculara verdikleri kararların oyunu her yerde nasıl etkileyebileceğini ve gelecekteki dövüşleri nasıl etkileyebileceğini gösterir. Şimdiye kadar gerçekten olağanüstü ve en makul dövüş turları olarak adlandırılan Roma: Total War, oyuncuları gruplarını geliştirmek ve oyuna tırmanmak için harekete geçiren inanılmaz süslemelere dikkat çekiyor.

Bu, oyuncuları oyunun bir noktasında verdikleri kararların daha sonra karakterlerine nasıl zarar verebileceğini düşünmeye zorlayan tekniğe bağlıdır, ancak oyun ayrıca oyuncuların bu seçimler yoluyla kendi oyunlarını yapmalarına izin verir. Ön hat şu anda kabul etmeniz gereken bir şey olsa da, oyuncuların pozisyonlarını iyileştirmek için savaş bölgesi boyunca ve pratik kentsel alanlarda hareket etmelerini gerektiriyor.

Birkaç oyuncu, aşağıdaki oyun derecesini açmak için sadece çeşitli kentsel toplulukları keşfetmek için önemli çaba sarf edebileceklerini buluyor. Oyun, oyuncuların aşağıdaki savaşı açmadan veya başka bir şehre taşınmadan önce bitirmesi gereken görevleri keşfetme yolunu kullanır. Bu görevler genellikle tüm yönetim kurulu kapsamına girer ve bulmak zordur. Bir dövüş oyunu olarak, Roma: Total War oyuncular için çeşitli avantajlar sunar.

Oyunu beğendiyseniz, yeni dövüşler ve görevler eklemenize izin veren uzatma paketleri keşfedeceksiniz ve oyun yeni dövüşleri ve karakterleri vurgulayan bir dönüş getirdi. Uzun süre oyun oynayan şaşırtıcı bir oyun arayan bu oyuncular buna bayılır ve hoş karşılanır.

Oyunu geçmek için oyuncu iki farklı parkur takip etmelidir. Roma Toplam Savaş Bedava İndir. Dövüş egzersizleri yapmalı ve sahayı korumalı, aynı zamanda devleti akıllıca geliştirmelidir. Dünya tarihinin MS 14 yılına dayanan tüm önemli olayları oyun süreci üzerinde etkilidir. Her eylem 6 yıldan oluşur.
Kazanan çizmek için ustaca savaşlar planlamak gerekir. Dahası, askeri sanatı geliştirmeli, ekonomi ve politik sistemi geliştirmelisiniz. Gerekli binaları inşa etmek, uluslararası anlaşmalar yapmak, casusluk yapmak, birliklerin konumunu, varış yerini ve gelişmesini ve savaşın ana hattını planlamak önemlidir.
Oyunun ana amacı Roma’yı tüm eyaletlerle fethetmek ya da on beş ille birlikte herhangi bir fraksiyonu yenmektir. Askeri eylemlerin büyüklüğü gerçekten inanılmaz, çünkü on binlerce asker savaşlarda savaşabilir. Düşmanı çevirmek ya da yenmek zafer için temel şarttır.

Roma toplam savaşı, doğrulanabilir prosedür ve stratejilerin fantastik turunu indiriyor. Roma İmparatorluğu emrinizde olduğunda, şu anda kılıcınızı belirlemeyin – Barbarlar geliyor. Saygın Total War düzenlemesinden iki onur kazanan unvanla, insan tarafından bilinen herhangi bir noktada en iyi alanı kontrol etmek ve fethetmek için aynı sayıda engel ve şansınız iki kat daha fazla olacaktır.

ROMA TOTAL WAR’UN ÖZELLIKLERI

  • 2 oyun modu: Haçlı seferi ve kavga.
  • Çok oyunculu mod içerir.
  • Oynamak için 3 benzersiz aile arasından seçim yapın: Julii, Brutii ve Scipii.
  • 20 benzersiz grup.
  • İnanılmaz tasarımlar.

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM

  • İşletim Sistemi: Windows XP / 7/8/10
  • CPU HIZI: Intel Core Duo 2 E4400
  • RAM: 2 GB veya üstü
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT
  • Disk Alanı: 35 GB

ROMA TOTAL WAR NASIL İNDIRILIR?

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “Rome Total War” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

KMSpico İndir

Saints Row 4 Indir

Undertale Indir

Photoshop CS6 Indir 

Fifa 2005 Indir

Granny Indir Pc Indir

PES 2015 Indir

Office 2019 Indir

Tomb Raider Indir

The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth 2 Indir

Cheat Engine 6.4 Indir

Lord Of The Rings Indir

Dying Light Indir 

Battlefield 2 Indir

Ben And Ed Indir

Word Indir

Kindergarten Indir

Tourist Bus Simulator Indir

Stardew Valley Indir 

Metin2 Indir

Dealer’s Life Indir

Slayt Programı Indir

Outlast 2 Indir

Spintires Indir

Sniper Elite 3 Indir

NBA 2k14 Indir

London 2012 Indir

RAR Indir

Nero 7 Indir

Download links

Indir

How to install Rome Total War Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Rome Total War Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.