Rust Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Rust Indir - Güncellendi 2022

Güç dolu bir aksiyon oyunu!

Rust, popüler bir  hayatta kalma tabanlı, aksiyon dolu bir macera oyunudur . Büyük sanal dünyalarda, oyun 300 kişiye kadar birden fazla sunucuda oynanabilir. Birinci şahıs, inşaat oyunları arasında Rust, hardcore hayranları için bir niş yaratmayı başardı. Benzersiz ve ilginç bir şey arıyorsanız  , bu mükemmel bir seçim olacaktır. Erken erişim sürümü ve geliştirme aşamasından bu yana, oyun dünya çapında kalpleri kazanmak için uzun bir yol oldu. PUBG ve Day-Z gibi rakipleri kazanmak için mükemmel bir inşaat, aksiyon ve hayatta kalma karışımına sahiptir.

İlgi çekici bir oyun sizi devam ettirir!

Eğer aşina iseniz  sanal  gibi oyunlar  Minecraft , oynamak kolay Rust bulacaksınız. Çok sayıda oyuncuya açıkça düşman olduğu için mükemmel bir hayatta kalma oyunu olarak hizmet ediyor  . Bilinmeyen bir dünyada yükseldiğiniz andan itibaren düşmanları uzun süre koşarak, Rust çok sayıda savaşta savaşmanıza, silah toplamanıza ve kendinizi korumak için nöbet tutmanıza izin verir  . Zamanla, ‘adalardaki’ yaşam hoş olmayan, tehlikeli ve hatta felaket olabilir.

Rust’un amacı nedir?

Oyunu başlattığınızda, rastgele bir noktada adalardan birine düşersiniz. Karakteriniz çevreye yabancı, çıplak ve fazla yardım almadan. Tüm sahip olduğunuz bir meşale, bir taş ve iki lastik. Vahşi hayatta kalmak için hızlı düşünmeniz ve hayatta kalmak isteyen diğer çevrimiçi oyuncularla savaşmanız gerekir. Hammaddeleri toplamaya başladığınızda, taşınız bir çeşit savunma sağlar.

Materyal toplama kavramı diğer sandbox oyunlarına benzer. Çok fazla malzeme topladıktan sonra, ortamınızı değiştirmek için nesneler üretebilirsiniz. Örneğin, silah depolamak için bir garaj inşa edebilir  , susuzluğunuzu gidermek için kaynaklar bulabilir veya barınak aramak için bir ev inşa edebilirsiniz .

Bazı sanal alan oyunları sanal dünyaların güzelliğine, yaratıcılığına ve hayal gücüne odaklanırken, Rust GTA: Vice City gibi aksiyon dolu oyunlardan bir ipucu alıyor  . Nesneleri inşa etmek ve inşa etmek için yenilikçi olmanız gerekirken, diğer oyuncular sizi ölümcül savaşlarla meşgul ediyor. Barınağınızı soyabilir, silahlarınızı çalabilir ve birkaç dakika içinde sizi öldürebilirler.

Oyun ilgi çekici mi?

Yıllar geçtikçe, oyun  Steam’de güçlü bir Rust topluluğu oluşturabildi . Diğer hayatta kalma oyunları gibi çeşitli özelleştirme seçenekleri olsa da, birçok benzersiz özellik ve hikaye vardır. Barınak bulmak, yemek pişirmek ve sıcak kalmak çok önemlidir. Hayatta kalma oyunu kazanmanın anahtarıdır. Ek olarak,  kendinizi savunmanız, silah bulmanız ve zırh yaratmanız gerekir . Oyunun hayatta kalma ve çatışmaya odaklanması oyuncuları uzun saatler meşgul etmeyi başardı.

Oyunu başlattığınız andan itibaren mükemmel grafikler ve görseller fark edersiniz. Intel Core i7-3770, FX-9590, AMD veya GTX 670 2GB işlemcili bir Windows 7 veya 10 PC’niz varsa, hızlı tempolu oyunu seveceksiniz. Bunu söyledikten sonra, Rust tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır ve gerçekten gecikmelere veya çökmelere neden olmaz.

Teknik ve programlama avantajlarına rağmen, ortamlar tekrarlı hissedebilir. Birden fazla adayı geçtikçe, çeşitlilik eksikliğini fark edersiniz ve kaya ve çimenlerin geniş alanları yorucu ve monoton hale gelir.

Oyuncular rol yapma ve yaratıcılık arasında bir denge kurduklarında Rust’un güçlü bir oyun gibi davrandığını belirtmek gerekir. Project IGI gibi oyunlar  Rust’da  bulunanlar gibi kendine yeten, şaşırtıcı deneyimler üretemedi. Silahlı çatışmalar, baskınlar, açlık, ateş, hayvanlar, savaşlar ve hayatta kalma  , oyunu oynarken harika zaman geçirmenizi sağlar.

Pas yapmanıza olanak sağlar  f rastgele oyuncularla orm ittifaklar . Bunlar hızla malzeme ve nesneler üzerinde çatışmaya ve kavgalara dönüşebilir. Popüler bir haritada, her zaman sizi meşgul eden bir şey vardır. Her oyuncu konuşmalar, etkileşimler arayabilir veya hayatta kalmaya çalışırken düşük kalmayı seçebilir.

Sadece birkaç gün içinde Rust’da çok şey olabilir. 300 rastgele oyuncu ve birden fazla sunucu arasında hayatta kalmak küçük bir görev değildir. Oyundaki cezalandırıcı hayatta kalma sistemleri her oyuncu için zorlaşır. Ancak zaman ayırmaya istekli iseniz, Rust sizi her zaman ayak parmaklarınızda tutan çekici bir macera sunar.

İnce iyileştirmeler gerekiyor

Bu türdeki diğer tüm ürünler gibi mükemmel bir oyun olsa da Rust’un bazı iyileştirmelere ihtiyacı var. Örneğin, oyun  beklenmedik şekilde yavaşlar , bu da animasyonların doğal olmayan ve sert görünmesine neden olur. Rust’u uzun süre oynayan biri için büyük bir endişe olmasa da, yeni başlayanlar bu tür sorunları rahatsız edici ve rahatsız edici bulabilirler.

Birçok karakter modeli donuk ve çirkin görünüyor, bazıları oyunun güzel arka planında kesin bir kontrast gösteriyor. Oyundaki adalar hoş, sakin ve rahatlatıcı görünüyor. Mor puslu gün batımları ve açık mavi gökyüzü, oyunu başlattığınız andan itibaren hoş görünüyor.

Tekrarlayan ortamları maskelemek için Rust, güzellik ve çekicilik kullanmaya odaklandı. Tutarsız dokular savaşlarda kaybolur ve silahlar, malzemeler ve yapılar gibi önemli unsurlara odaklanmanıza izin verir.

Rust  , hayatta kalma oyunlarında bulunan çeşitli unsurları harmanlar . Çıplak bir adama domuz sürme roket fırlatmak, büyük hoparlörlerden yabancı dilde punk müziği patlatmak veya birisini mikrofonla öldürmek gibi aptal unsurları seviyorsanız, Rush ideal bir seçim olacaktır. Rakiplerden daha az cilalı olsa da, eğlenceli ve maceracı bir sürüm.

Aksiyon oyunları hayranları için hayatta kalma macerası!

Rust rekabetçi, agresif, hayatta kalma oyun modeline dayanmaktadır  . Sizi meşgul etmek için yazılım çöp konuşmasına ve çatışmaya odaklanır. Diğer oyunlar oyuncuları çekmek için bireysel bileşenleri düşünürken, Rust hayatta kalma, strateji, aksiyon, yaratıcılık ve hayal gücünün mükemmel bir karışımıdır. Bu türün hayranıysanız, Rust indirme mükemmel bir seçim olacaktır. Oyunu her gün birkaç dakika oynamak ya da sizi uzun saatler boyunca meşgul edebilecek bir şeye ihtiyacınız olsun, bu sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Assassin’s Creed Unity Indir

Subnautica Indir

Tomb Raider Indir

Spider Man Indir

Euro Truck Simulator 1 Indir

Rise Of Nations Indir

Age of Empires Definitive Edition Indir

Microsoft Office 2007 Indir 

W2K15 Indir 

The Amazing SpiderMan Indir 

Cat Goes Fishing Indir

PC Building Simulator Indir

Far Cry 5 Indir 

Spore Collection Indir

Driver San Francisco Indir

Total War Rome II Indir

Poly Bridge Indir 

Just Cause 3 Indir

Farming Simulator 2013 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.