Scrap Mechanic Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Scrap Mechanic Indir - Güncellendi 2022

Scrap Mechanic, sizi tam anlamıyla kendi maceralarınızı tasarladığınız bir dünyaya bırakan yepyeni bir yaratıcı sanal oyun! Hizmetinizde olan 100’den fazla bina parçası arasından seçim yapın ve çılgın dönüşüm araçlarından hareket eden bir eve kadar her şeyi yaratın. Birlikte inanılmaz şeyler yaratmak için arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz: Scrap Mechanic’te hayal edebileceğiniz her şeyin usta yaratıcısı sizsiniz!

Axolot’un Hurda Teknisyeni ,  sanal alanda ve çok oyunculu bir dünyada  yaratıcılık ve saf hayal gücüne sahip bir makine odaklı mühendislerin yaratıcı mekanik cenneti sunuyor  . Oyuncular yenilikçi makineler, dönüştürülebilir araçlar veya kurnaz tuzaklar tasarlamaya ve üretmeye zorluyorlar  . Hurda Mekaniğinin güçlü araçlarıyla çok sayıda olasılık vardır.

ŞAŞIRTICI MAKINELER YARATIN

Anlatı, oyuncunun tamamen mekanize bir tarım gezegeninde yeni bir işe seyahat eden bakımda çalışan robotik bir mekanik rolünü üstlenmesini içeriyor. Kahramanı, işçilerin robotlarını tarlalarda çalıştıklarında denetlemek, emeklerinin meyvelerini kentleşmiş gezegenlere dağıtmakla görevlendirilmiştir. Aşağıya dokunduktan sonra, uzay aracı çökerek her şeyin çiftlik gezegeninde iyi olmadığını ortaya koyuyor. Daha önce itaatkâr Farmbotlar isyan etti ve çılgın bir çılgınlıkla diğerlerini açıyorlar, yani oyuncular yaratıcı düşünmeyi  ve  canlı hayatta kalmak için saf  hayatta kalma içgüdüsünü kullanmak zorundalar . Oyuncular, seçim yapabileceğiniz sınırsız sayıda parça seçeneği sunan yaratıcı mod ile özelleştirebilirler  . Cinsiyet de özelleştirilebilir, mekanik erkek veya kadın olabilir.

Teknisyenin doğuştan gelen yaratıcı içgüdülerini serbest bırakmasını sağlayan, benzersiz boyutlarda ve şekillerde önceden seçilmiş 100’den fazla  parça var . Mekanik el kitabı, dünyada inşa etmek için “parmaklarınızın ucunda” bir rehber sunar. Oyun, oyuncunun ısmarlama yaratımlarını hareket halinde görmesini sağlayan, oyuna heyecan verici ve benzersiz bir avantaj sağlayan etkileşimli işlevlere sahiptir. Diğer benzersiz özellikler arasında, her şeyi birleştiren ve mekaniğin vizyonunun tüm yönlerini gerçek bir mühendis için yerine getirilen bir rüya olan meyveye getiren bağlantı aracı yer alır. Kaldırma fonksiyonu, mühendislik projeleri fizik yasaları tarafından kısıtlandığında yükleri hafifletir. Hem yaratıcıyı hem de yaratımı daha yüksek bir düzleme yükseltebilir! Oyuncular sonsuz eğlencenin tadını çıkarabilir  balyozla parçaların gevşemesi ve uçması için.

TEKNIK GEREKSINIMLER

Scrap Mechanic, Windows XP üzerinde çalışan eski makinelerde ve Windows’un daha yeni yinelemelerinde çalışır. En az 4 GB RAM’e sahip bir Çift Çekirdekli 2.6 Ghz işlemci gerektirir. Bununla birlikte, optimum işlevsellik sağlamak için 8 GB RAM ve 2 GB kullanılabilir alan ile Intel i5 Core 2.8 Ghz önerilir. Apple Mac OS ve Android platformlarında şu anda kullanılamıyor.

SONUÇLAR

Minecraft ve Exploration Lite gibi temalı oyunların hayranıysanız, özellikle dünyadaki mekanik ayar klasik bir Bilim Kurgu hissi verdiği için Scrap Mechanic ihtiyaçlarınız için idealdir  . İsyancı robot kolonisinde sıkışıp kalma hikayesi, ona Minecraft’ın beğenilerinin her zaman sunmadığı ve hayal gücünüzü kullanma yeteneği rakipsiz bir tehlike ve aciliyet hissi veriyor. Mekanize bir mucize sizi bekliyor, bu yüzden bugün indirin!

HURDA MEKANIK NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Hurda Mekanik bitti indirme sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “Scrap.Mechanic.Survival.v0.4.6.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. Hurda Mekanik klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

HURDA MEKANIK BEDAVA İNDIR

Scrap Mechanic Free Download’u doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Microsoft Windows Vista (SP1)
 • İşlemci:  2.6 GHz Çift Çekirdekli
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce 220 / ATI Radeon HD 3870 veya daha iyisi
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply

Your email address will not be published.