Serious Sam 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Serious Sam 2 Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

İkonik Serious Sam, ticari markasını acımasız yoğunluğunu klasik Serious Sam: First and Second Encounters’ın bu daha büyük, daha cesur, daha renkli devamı için getiriyor! Ciddi Sam, düşmanları dolaşan ezici zaman ordularına karşı her seferinde bir kurşunla kurtarılmakla görevlendirilen Ciddi Sam, Mental ve aşağılık ordularını yıkmak için kalın ormanlar, bulanık bataklıklar, donmuş tundra ve fütüristik şehirlerde savaşmalıdır. Ciddi Sam 2, dünyadaki birinci şahıs nişancı hayranlarının kalbine bir adrenalin vuruşudur. Bu ciddi!

Ana Özellikler:

 • Çılgın Arcade Tarzı Aksiyon – Tetiği basılı tutun ve Sam’i her açıdan ve her köşeden takip eden, hiç bitmeyen tuhaf düşmanlara israf edin.
 • Korkunç Düşman Yaratıklar – Bomba yapan palyaçolardan ve kurnaz gergedanlardan zombi borsacılarına ve ikonik kafalı kamikazlara kadar 45 çirkin düşmana ve 7 korkutucu patrona karşı silah alın!
 • Muhteşem Ortamlar – 7 eşsiz ortama yayılmış 40’tan fazla güzel, geniş seviyede savaşın ve ilginç yerli kabilelerin desteğini kazanın.
 • Yıkıcı Silahlar – Sam’in av tüfeği, minigun, roketatar ve topla klasik cephaneliğini serbest bırakın veya Klodovik gibi yeni silahlarla kare yapın. Ayrıca, ilk kez, yaklaşmakta olan bir canavar kalabalığına ve kötü adamların patlamasına ne kadar el bombası atmak için alternatif ateş düğmesini kullanın!
 • Güçlü Kuleler ve Çılgın Araçlar – Acımasız düşman ordularını yok etmek ve vahşi, monte edilebilir hayvanların ve yoğun, ölümcül araçların üstünde kalp atma eylemine girmek için güçlü kuleler kullanın.
 • Faydalı Yerli NPC’ler – Tek kişilik kampanyada ek bir işbirlikçi oyun hissi yaşamak için ortamlarda yaşayan farklı ırklarla tanışın ve hatta düşmanlarla yan yana savaşın.
 • Co-Op ve Deathmatch Kaos – Çevrimiçi olarak 16 oyuncuya kadar Mental’ın kalabalığına karşı savaşa gidin ve 45 kargaşa seviyesinden geçen her şeyi yok edin ya da gauntlet’i düşürün ve acımasız Deathmatch ile yüzleşin.

Serious Sam 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Serious Sam 2 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Serious.Sam.2.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Serious Sam 2 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Serious Sam 2 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Serious Sam 2 Free Download uygulamasını başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

 Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • İşlemci: 1.5 GHz Athlon XP veya Pentium M veya 2 Ghz Pentium 4
 • Bellek: 256 MB RAM
 • Grafikler: DirectX 8.0 / 8.1 uyumlu veya düşük kaliteli DirectX 9 3D hızlandırıcı (NVIDIA GeForce3 ve 4 serisi (MX değil), GeForceFX 5200 – 5700 serisi, ATI Radeon 8500 – 9200 ve X300 serisi, S3 DeltaChrome veya XGI Volari)
 • DirectX®: 8.0
 • Sabit Sürücü: 3 GB HD alanı
 • Ses: DirectSound uyumlu herhangi bir ses kartı

Far Cry 1 Indir 

Detroit Become Human PC Oyun Indir

PAYDAY 2 Indir

Battlefield 2 Indir 

Dying Light The Following Enhanced Edition İndir

Wallpaper Engine Indir

Wallpaper Engine Indir

Astroneer Indir 

Outlast 2 Indir

Download links

Indir

How to install Serious Sam 2 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Serious Sam 2 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.