Shadow Fight 2 2.6.1 Apk Mod (Coins/gems) Için Android Indir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

40 milyon kullanıcıya sahip ünlü Facebook başarısının devamı

Shadow Fight 2  , RPG ve klasik Fighting’in heyecan verici bir karışımıdır. Bu oyun, karakterinizi sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanıza izin verir ve düzinelerce gerçekçi animasyonlu Dövüş Sanatları tekniği içerir! Düşmanlarınızı ezin, iblis patronları aşağılayın ve Gölgeler Kapısı’nı kapatan kişi olun. Zafere giden yolu tekmelemek, yumruklamak, zıplamak ve kesmek için gerekenlere sahip misiniz? Öğrenmenin tek bir yolu var.

Shadow Fight 2 2.6.1 Apk Mod (Coins/gems) İçin Android İndir

  • Tamamen
    yeni bir animasyon sistemi tarafından şaşırtıcı derecede gerçekçi ayrıntılarla işlenen destansı savaş sekanslarına dalın .
  • Özellikle dokunmatik ekranlar için tasarlanmış yepyeni bir dövüş arayüzü sayesinde düşmanlarınızı nefis sezgisel kontrollerle yok edin .
  • Sürükleyici, ilgi çekici bir hikayeye sahip bu aksiyon dolu, adrenalin dolu savaş RPG’sinde tehditkar iblislerle dolu altı farklı dünyada yolculuk edin .
  • Dövüşçünüzü destansı kılıçlar, nunchacku, zırh kıyafetleri, büyülü güçler
    ve daha fazlasıyla özelleştirin .

Shadow Fight 2. Savaş başlasın!

NE VAR NE YOK:

* Android 10’a güncelledikten sonra oluşan sorunlar düzeltildi
* Yeni bildirim biçimleri
* Mağazada satışların iyileştirilmiş görüntüsü
* İyileştirilmiş anticheat sistemi
* Reklamlarda teknik güncelleme
* Drakaina’nın dönüşünün mekaniğini değiştirdi * Eğiticilerdeki
hata düzeltmeleri
* Baskınlardaki eşyalar
* Zorlukların ve mühürlerin açıklamaları düzeltildi
* Bir baskının sonunda bir hata düzeltildi

Shadow Fight 2 ile ilgili tüm konuşmalardan haberdar değil misiniz? Değilse, kayanın altında yaşıyor olabilirsiniz. Shadow Fight 2, şüphesiz Android ve iOS telefonlar için şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi aksiyon dolu oyunlardan biridir. 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyun, oyunculardan ve eleştirilerden eşit sevgi topladı. Oyunu oynayan her birey bir anda bu şaheserin hayranı oldu. Oyun, ünlü geliştirici “Nekki” tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır ve oynanmaya hazırdır. Yine de, oyunu kolayca indirebilir ve herhangi bir güçlük çekmeden Android akıllı telefonunuzda veya iOS cihazınızda oynayabilirsiniz ancak oyunda jeton vb. Çok fazla kaynak almayacağınız için bu oyunu sıfırdan oynamaya başlamalısınız.

Hepimiz oyun oynarken sınırsız para, bonus puan veya jeton kazanmayı dört gözle bekliyoruz. Ancak Shadow Fight 2 durumunda bu değişiklik mümkün müdür? Bu değişikliği yüklemek için jailbreak veya root kullanmanız gerektiğini önerecek insanlar var. Ama farklı olmak için yalvarıyoruz. Shadow Fight 2 Mod APK’yı indirmek ve yüklemek kolaydır  . Ayrıca, APK dosyasını yüklemek için android akıllı telefonunuzu köklendirmenize veya iPhone’unuzu jailbreak yapmanıza gerek yoktur. Gerçekleştirmek kesinlikle çok kolay ve tüm süreç boyunca size rehberlik edece

Leave a Reply

Your email address will not be published.