Report this app

Description

SHAREit PC Indir - Güncellendi 2022

PC Windows için SHAREit Uygulaması: Hey Guys, Bugün en son bir Transfer & Share Uygulamasını paylaşacağım. artık windows.yes için mevcut, bu Uygulama adı SHAREit.SO, Şimdi SHAREit For Windows.ShAREit Uygulamasını İndir Android, iOS ve Windows için de mevcut.Ama bu SHAREit Uygulamasını PC’nizde veya Bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız. Doğru sayfayı yükleyin, Bu Makalede, BlueStack aracı kullanılmadan Windows için SHAREit’i İndirin ve PC’nize Nasıl Yüklenir’i paylaşacağım.Yani, SHAREit, dosya, video ve belgeleri paylaşmak için günümüzde en popüler olanlardır. Bluetooth’u karşılaştırın. Telefondan PC’ye ve PC’den Telefona gibi farklı cihazlara bir belge gönderip aldınız. SHAREit, özel WiFi ağı oluşturur ve ardından cihazı bağlar ve dosyaları paylaşır. PC için SHAREit.

Windows için SHAREit İndirin ve kurun.Yani bu Makalede, İndirme bağlantısını paylaşacağım ve size ana özellikleri anlatacağım. SHAREit Destek Multiplatform. Bu SHAREit, Lenovo tarafından piyasaya sürüldü.Yeni özelliklerin çoğunu paylaşın, bu, farklı cihazlar arasında güvenli ve güvenli bağlantı haline gelir.Yani, WiFi özel ağına bağlanır ve farklı cihazlarda ses, video, dosya ve belge paylaşır. ancak günümüzde En Popüler ve milyonlarca SHAREit download.it özel bağlantı ve yüksek aktarım hızı sağlanmıştır.Size SHAREit hakkında biraz daha bilgi vereyim.

Windows için SHAREit’i İndirmek ve belgeyi farklı bir platformla paylaşmak istiyorsanız, bugün SHAREit için İndirme bağlantısını paylaşacağım, Windows için SHAREit’i sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.SO, SHAREit.Ayrıca Android için SHAREit’i İndirin.

WINDOWS IÇIN SHAREIT NASIL İNDIRILIR

Öyleyse, Windows için SHAREit’i İndirmek ve Kurmak İstiyorsunuz, ardından Kılavuzumu takip edin kolay bir şekilde açıklamaya çalışacağım.Yani, Arkadaşlar önce SHAREit’in Exe Dosyasını gerekli, Paylaşın İndirme bağlantısını SHAREit Yazılımını kolayca indirin Form bağlantısını bu yüzden Download SHAREit Windows için ve Belgenizi hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşın. SHAREit Exe dosyası Lenovo inc tarafından geliştirilmiştir, bu nedenle official.so, Herhangi bir sahte dosya için Endişelenmeyin. İ SHAREit For Windows için Saf ve güvenli İndirme bağlantısını paylaşacaktır.

Windows için SHAREit En güvenli şekilde ve WiFi ağı oluşturur ve diğer cihazlar bunlara bağlanır. İ Max 5 Cihaz bağlanır ve dosya paylaşılır.Paylaşım tamamlandıktan sonra cihaz bağlantısı kesilir.Diğer Dosyayı tekrar Paylaşmak isterseniz Windows 2018 için
SHAREit’i indirin. Windows PC 10/8 / 8.1 / 7 Güncellemesi 2018 için
SHAREit’i İndirin, Windows 7, Windows 8 için SHAREit Yazılımını İndirin ve ayrıca Windows 10.i aşağıdaki bağlantıyı verecektir. Herhangi bir Windows işletim sistemi kullanıyorsanız, Yazılım Windows 7/8/10 tüm sürümleri destekliyor. Windows 2018 için SHAREit’i İndirebilirsiniz.Yani, Aşağıdaki Düğmeye Tıklayın ve Windows PC için SHAREit’i İndirin.

WINDOWS IÇIN SHAREIT DOSYA BILGILERI:

Uygulama Adı SHAREit4.0.6.177’dir.
Dosya Boyutu: -6.2MB.
Windows: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 tüm sürümler.
Dil Çoklu.

WINDOWS IÇIN SHAREIT ÖZELLIĞI

Güvenli ve Güvenli bağlantı.
Telefonu PC’ye Yedekleyin.
İnternet Bağlantısı gerekmez.
Grupta Paylaşım.
Yüksek Hızlı aktarım.
Bluetooth’tan 200 + daha hızlı. GBWhatsApp Apk

MAC IÇIN SHAREIT SON SÜRÜMÜNÜ İNDIRIN

Yani, Shareit Ayrıca Mac Kullanıcısı İçin Mevcuttur.Evet, Android kullanıcısı değilseniz ve MacBook’ta SHAREit kullandıysanız.Mack kullanıcısı için İndirme bağlantısını paylaşacağım, Cihazınız için SHAREit’i indirip kurabilirsiniz. Windows ve MAC, iPhone, Android için SHAREit’i indirin.Yani, MAC için SHAREit’i indirin ve ardından aşağıdaki butona tıklayın ve SHAREit’in tadını çıkarın.

SHAREIT FOR MAC DOSYA BILGILERI:

En Son Sürüm: MAC 0.9.0
Gereksinimi, Mac OS X 10.10 veya üstüdür.

ANDROID IÇIN SHAREIT UYGULAMASINI İNDIRIN

Pekala, Günümüzde Birçok aktarım Uygulaması google play store’da mevcut, Android Telefonunuz varsa ve Doküman veya görüntüleri farklı Cihazlar Paylaşmak İstiyorsanız, Android için SHAREit’i indirin ve yükleyin.SHAREit Uygulaması daha hızlıdır ve bir saniye içinde aktarımını güvenli hale getirir. PAYLAŞIN Çapraz platform Uygulaması. Farklı cihazlar kullandınız. Telefonunuzu PC’ye veya PC’ye Telefona yedeklemek istiyorsanız, SHAREit sizin için en yararlıdır. Milyarlarca Download SHAREit Apk.Son olarak, Android için SHAREit’i İndirdiniz. buton.

Eğer bir Android kullanıcısı değilseniz ve iPhone kullandıysanız. Ve SHAREit Uygulamasını İndirmek İstiyorsanız, İndirme Bağlantısını Paylaşacağım. İndirmek isterseniz bunu yapabilirsiniz. İPhone Cihazları için Ayrıca Paylaşabilirsiniz. ve farklı cihazdan cihaza görüntüler. basit bir adım size söylüyorum, sadece iPhone’unuzda App Store’u açın ve SHAREit’i arayın. iPhone’unuza SHAREit’i kurduktan sonra, doğrudan İndirmek İstiyorsanız Aşağıdaki düğmesine tıklayın

Yani, iPhone’da SHAREit’i kurduktan sonra Dosya, Dokümanı Farklı cihazlara aktarabilirsiniz.Yani, SHAREit Uygulaması Harika ve Her Türlü İşletim Sistemini Kullanan Tüm Kullanıcılar İçin En Kullanışlı Uygulamadır.Bu nedenle, Android ve iPhone için SHAREit’i İndirin.

WINDOWS TELEFONU İÇIN SHAREIT’I İNDIRIN

Windows Telefonunuz Varsa Windows Cihazınızda SHAREit’i de kullandınız.Microsoft Sitesini Ziyaret Edin ve Windows Cihazınız İçin SHAREit’i İndirin.Pencere Telefonu İçin Shareit’i İndirmek İstiyorsanız Düğmeye Tıklayın Resmi Microsoft sitesine Taşınır ve şunları yapabilirsiniz Resmi ve güvenli SHAREit For Window Phone’u indirin.

SHAREIT UYGULAMASI EN İYI ÖZELLIK 2018

Shareit Sizinle yapabileceğiniz her şeyi fotoğraf, video, ses, belge paylaşabilirsiniz.
Shareit Grup Paylaşımına İzin Ver 5 cihaz Bağlandı ve belgeleri bir cihazdan diğer cihazlara paylaşıyor.
Bluetooth’a gerek yok, Bluetooth’tan daha hızlı WiFi bağlantısı var.
Çoklu platform Desteği.
Resim Galary ve müzik albümü vb. Gibi dosyanın HUG’sini aktarın.

Öyleyse, Windows için Great SHAREit’i İndirin ve videolarınızı, görüntülerinizi, ses dosyalarınızı ve diğer belgelerinizi bir cihazdan diğer cihazlara paylaşın.Ayrıca, Mini Militia Apk Pro Mod İndir’i İndirin.

son İçerik:

Bu nedenle, bu Makalede Windows Pc için Download SHAREit’i, Android, Windows ve iPhone Cihazları için tüm İndirme Linklerini de paylaşacağım. Lenovo Yüksek, geliştirilen ve çok sonra shareit Windows PC 10/8/7 Son Güncelleme 2018 İndir Çok platformunda tam aktarılması App.you kullanım teneke kullanabilir ve Device.So shareit APK’nıza Dosyalar Cihazı aktarın tüm kullanıcı için müthiş Are inc
Etiketler # Download SHAREit Apk # Windows için SHAREit’i indirin
TWEET
PAYLAŞIMI
PIN BT
YORUM
fotoğrafı
eksik apk
MISSING APK Hakkında Tüm Son Virsion Virsion, Apk’nin En Son Güncellemelerini Sağlayın Ve Ayrıca Windows ve Android Cihazlar İçin En Son Teknoloji İpuçları ve Püf Noktaları Verin.

Download links

Indir

How to install SHAREit PC Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded SHAREit PC Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.