Si̇x Guns Gangs’ı (Mod, Sınırsız Para) Ücretsiz Indirin

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Oyun hakkında

Six Guns, Arizona ve Oregon’da geçen, Red Dead Redemption’a çok benzeyen, silahlarınızı ateşlerken ve atınızı sürerken devasa açık sahnelerde seyahat etmenizi sağlayacak üçüncü şahıs aksiyon oyunudur.

Bu oyun, her türden zorlukla karşılaşacağınız kırktan fazla farklı göreve sahiptir. At yarışından silahlarla donanmış düşman çetelerine … ve hatta vampirler gibi doğaüstü yaratıklarla savaşmaya kadar.

Emrinizde ayrıca karakterinizi özelleştirmek için çok sayıda ehancement öğesi, sekiz farklı at, neredeyse yirmi silah, kıyafet ve çeşitli nesneler olacak … Oyunun olanakları bu açıdan çok büyük.

Grafik düzeyinde, Six Guns oldukça iyi bir başlık. Bu alanda uzman olan Gameloft’tan en iyi çalışma değil ama yine de oyun sizde büyüyor.

Six Guns, eğlenceli bir oynanışa ve kabul edilebilir sürenin üzerinde bir süreye sahip çok iyi bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Bu oyunu yükledikten sonra Android’inizde önünüzde onlarca saat var. Ayrıca tamamen ücretsizdir.

Six-Guns: Gang Showdown  – Vahşi Batı atmosferine sahip bir Hollywood gişe rekorları kıran, GTA tarzı bir hikaye ve neredeyse hatasız bir şekilde ateş etmeye zorlayan alışılmadık şekilde uygulanan savaş mekaniği.
Gameloft geliştiricilerinin mobil western’i bir trajediyle başlıyor: ana karakter, bilinmeyen soyguncuların ve haydutların emriyle bir aileden yoksun kaldı ve bu nedenle sararmış çöllerin ve muhteşem kanyonların eteklerinde küstah rakipleri aramak için intikam almaya zorlandı. Ve Six-Guns’da hareket etmek için: Çete parçalarına ayırmanın hızlı olması gerekecek: bu nedenle kovalamacalar, işkence (ve önemli bilgileri başka nereden alacaksınız?) Ve başkalarının hatalarını affetmeyen topraklı tabancalar olmadan yapamazsınız. .
Six-Guns: Gang Showdown – Etkileyici bir Vahşi Batı atmosferi, öngörülemeyen flora ve faunaya ve her fırsatta ortaya çıkan ölümcül çatışmalara sahip dinamik ve hikaye odaklı bir aksiyon filmi. Oynanış açısından, Six-Guns: Gang Showdown, türün klasik bir temsilcisidir: geliştiriciler hemen dramayı başlattı, bir tutam karmaşıklık ekledi ve sürekli rol yapma geliştirme ile ilgilendi. Ana karakter gayrimenkul satın alabilir ve silahları, eyer atlarını yükseltebilir ve boş zamanlarının yarısını atmosferik salonlarda güçlü içecekler ve kokulu sigaralarla geçirebilir.
Six-Guns: Gang Showdown 2.9.6a Açıklama
Six-Guns: Gang Showdown (Paket Adı: com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM), Gameloft SE tarafından geliştirilmiştir ve Six-Guns: Gang Showdown 2.9.6a’nın en son sürümü 4 Şubat 2020’de güncellendi. Six-Guns : Gang Showdown, Aksiyon kategorisindedir. Six-Guns: Gang Showdown’un geliştiricisinden tüm uygulamaları kontrol edebilir ve Six-Guns: Gang Showdown’a Android için 59 alternatif uygulama bulabilirsiniz. Şu anda bu uygulama ücretsizdir. Bu uygulama Android 4.1+ üzerinde APKFab veya Google Play üzerinden indirilebilir. APKFab.com’daki tüm APK / XAPK dosyaları orijinaldir ve hızlı indirme ile% 100 güvenlidir.
Vahşi Batı’nın yeni bir sınır olduğu ve kovboyların, haydutların ve daha fazlasının … bu üçüncü şahıs nişancı macera oyununda doğal olmayan düşmanlar devasa, geniş alana yayıldığı bir zamanı keşfedin.
Buck Crosshaw, bunu hak etmeyen bir adamı asla vurmadı, ama şimdi kendi ölümünü taklit etmek ve kurtuluş aramak için Arizona’ya kaçmak zorunda kalan bir kanun kaçağı. Ancak bir kötülükten kaçarken Buck bir başkasıyla yüzleşmek üzeredir, çünkü bu gizemli bölgenin tepelerinde kadim ve kötü bir güç hareket eder.
ÜCRETSİZ VE VAHŞİ BİR FRONTIER’I KEŞFEDİN
Arizona ve Oregon’un kan kırmızısı kumları üzerinde kurulu, korkunç olaylar, karanlık gizem ve keşfetmeniz için cüretkar zorluklarla dolu engebeli, açık bir dünyayı keşfedin. Tamamen hikayeye ve kırmızı sıcak aksiyona daldığınızda, aranan bir adamın yolunda, kefarete çıkmış olacaksınız. Ancak bu ülkenin güzelliğine aldanmayın – kanun kaçakları, yaşayan ölüler ve diğer birçok doğal olmayan düşman her gölgenin arkasında pusuda bekliyor.
MEYDAN OKUMAYI KABUL ET
Üstesinden gelmen gereken çok çeşitli görevler içeren 40 görevi üstlen. Yol boyunca atlarla yarışacak, soyguncuları alt edecek, düşman dalgalarını (canlı ve ölü) savuşturacak ve çok daha fazlasını yapacaksınız!
EYERLEMEK
Bu öldür ya da öldürülecek topraklarda, kurtuluş maceranızda size yardımcı olacak 19 silah ve çok çeşitli kıyafet, cephane ve diğer teçhizatın kilidini açarken 8 farklı ata ücretsiz bineceksiniz.
OYNAMAK İÇİN ÖDEME YAPMAYIN
Bu kadar derin veya eğlenceli bir oyunun size mal olacağını düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz! Bu oyunu sonuna kadar indirmek ve oynamak için gerçek para kullanımına gerek yoktur. Böylece bütçenizi kırmızıların dışında tutabilirsiniz

Six-Guns: Gang Showdown  – Vahşi Batı’da geçen harika bir aksiyon macerası. Oyun, ana karakterin ölümünü taklit ederek infaz yerini terk etmesi ile başlar. Geçmişle işini bitiren kahraman, hayata yeniden başlamaya karar verir. Ancak eski alışkanlıklar süreli yayınlar hissedilir. Onlar sayesinde, aktör yine, kulaklarının dertte olduğu ortaya çıkıyor.

Yerel Şerif, adaleti sağlamak için suç teşkilatları tarafından saldırıya uğradı, bu mümkün değil, bu yüzden oyuncuya yardım istedi. Haydutlarla kanlı bir çatışma olacak, onları yenecek, güzel bir bayanı kurtaracak ve şükran simgesi olarak piyango oynayacaksınız. Yeni ekipman veya silahlar almak için harika bir fırsat.

Artık yükümlülüklerden özgürsünüz ve Dünya size kibarca kucak açtı. Herhangi bir yöne gidebilirsiniz, ancak oyuncunun her adımında tehlikeli maceraları ve kötü niyetli suçluları beklersiniz. Yerliler saldırılarından çok acı çekiyorlar ve adaleti sadece Siz yerine getirebilirsiniz. Savaşa katılmaktan ve kötüye karşı büyük zaferler kazanmaktan çekinmeyin, zorlu değişikliklerden çıkan mutlak galip.

Doğal kötü adamlara karşı mücadele Sizin için ilginç olmayı bıraktıysa, mezarlığa gidin ve hayaletler ve ölülerle savaşın. Kahkahalarından kan damarlarda soğuk akar ve durumun kendisi çok niteliksel ve doğal olarak çekilir. Çeşitli iksirler ve ilaçlar sağlamaya yardımcı olmak, bunlar olmadan kötü ruhlarla savaşmak biraz zor. Tek dezavantajı, gerekli eşyaları gerçek parayla satın alma ihtiyacıdır. Six-Guns’ın geri kalanı: Android’deki gang Showdown, renkli grafikler ve gerçekçi seslendirme ile kaliteli bir aksiyon. Oyun tamamen Ruslaştırıldı.!

Download links

Indir

How to install Si̇x Guns Gangs'ı (Mod, Sınırsız Para) Ücretsiz Indirin APK?

1. Tap the downloaded Si̇x Guns Gangs'ı (Mod, Sınırsız Para) Ücretsiz Indirin APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.