Report this app

Description

The Sims 4, Maxis tarafından geliştirilen bir yaşam simülasyonu oyunudur ve oyun Maxis ve Electronic Arts altında serinin dördüncüsüdür. Sims 4 ve önceki tüm oyunlar PC için yapıldı, ancak sonunda belirli konsollarda piyasaya sürüldü. 2000 yılından bu yana, bu oyun serisi piyasadaki en iyi yaşam simülasyonu oyunu olmuştur. Kendi karakterinizi, aile soyağacınızı, evcil hayvanlarınızı, yaşam alanlarınızı, kariyerinizi ve daha fazlasını yapma ve özelleştirme yeteneği ile, sıradan oyuncular için temiz bir soluk. Saatlerce kendi başınıza oluşturup oynayabilmek veya diğer oyuncular tarafından yapılan öğeleri ve Sim’leri (karakterleri) indirebilmek, özelleştirme için seçeneklerinizi sonsuz hale getirir.

Sims 4 Indir

Bir video oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamanın kolay bir yolu

Şimdiye kadar yapılmış en detaylı yaşam simülasyon oyunu.

İster PC ister dizüstü bilgisayar kullanıyor olun, kontroller basittir. Bir dizüstü bilgisayarda, sadece bir izleme pedi ve yön tuşlarıyla oynamak mümkündür, ancak en verimli yol bir faredir. Bu oyunun harika bir işlevi, The Sims 3’ün bir parçası olan kamera kontrollerini kullanma seçeneğidir; Üçüncü oyun, birkaç tıklama ile öğeleri döndürebildiğiniz ve dördüncü oyunda bir dizüstü bilgisayar izleme pedi ile daha fazlasını yapabildiğiniz için bir fareye daha uygundur (döndürmek ve yakınlaştırmak için iki parmağınızı kullanın).

Yeni bir oyuna başladıktan sonra, yaşamak istediğiniz dünyayı seçtiniz. Temel oyun, Sim’inizin görünümünü özelleştirmenize, evlerini yaratmanıza ve dekore etmenize (‘lot’ denir) ve bir kariyer yapmanıza olanak tanır, ancak seçenekler çoktur. sınırlı. Dünyada, daha önce yapılmış çok şeyi veya kendi kendinize inşa edebileceğiniz boş bir arsayı seçin. Simoleons adlı oyun para biriminde verilir, kendi partinizi inşa etmek istiyorsanız, Sim’inizin bir kariyeri olana kadar özelleştirmek için daha az paranız olacağını unutmayın. Partiniz seçildikten sonra, Sim’inizi oluşturacağını tahmin edebileceğiniz ‘Sim Oluştur’ sayfasına yönlendirileceksiniz!

Sim oluşturmak çok eğlencelidir. Cinsiyet, isim ve genç veya tamamen yetişkin yetişkin yaşamın evresi gibi temel bilgileri düzenleyin. Sonra bir Sim’in sesini, yürüyüşünü ve görünümünü değiştirebilirsiniz. Baştan ayağa Sim’inize Mohawk, peri kesimi, örgüler, piercingler, dövmeler verebilir, vücut şeklini ve tipini değiştirmek için kaydırıcıyı kullanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Doğal bir saç rengine sahip olabilirler ve çok az neon renk de mevcuttur. Sırada kıyafet geliyor. Üstleri, tankları, etekleri, şortları, pantolonları ve daha fazlasını karıştırıp eşleştirin veya önceden hazırlanmış bir tam kıyafet seçin. Son olarak, Sim’inizin özlemini ve kişilik özelliklerini seçeceksiniz. Özensiz mi yoksa temiz bir ucube mi olacaklar? Güzel mi yaramaz mı? Obur mu, yoksa sağlıklı bir fındık mı? Zamandan kazanmak için Sim’inizi rastgele hale getirebilir ve doğrudan ana oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Sim’iniz oluşturulduktan sonra hayatlarına başlayabilirsiniz. Tüm temel ihtiyaçlarını karşılayacak bir kariyerleri olduğundan emin olun. Barista veya astronot ol! Sim’iniz kariyer basamaklarını tırmanırken daha fazla para kazanmaya başladığında, görünümünü veya partisini daha da özelleştirebilirsiniz. Sim’inizin ölmesini önlemek için (ki bu gerçekten çok havalı ve Grim Reaper sizi ziyaret edecek!), Onlara bir insanmış gibi davranın, yediklerinden, uyuduklarından, diğer Sim’lerle sohbet ettiklerinden, egzersiz yaptıklarından, Aspirasyon gereksinimlerini karşıladıklarından emin olun. ve istersen bir aile kur. Bir Sim bir kez bir ilişkide olduğunda veya başka bir Sim ile evlendiğinde, onları partinize taşıyabilirsiniz ve o andan itibaren hayatları sizin tarafından kontrol edilir.

Muhtemelen oyunda daha gerçekçi hale getirecek, hava koşullarındaki değişiklikler veya evcil hayvanlar gibi birkaç şeyin eksik olduğunu fark edeceksiniz. Bunlar, Genişletmeler ile satın alabileceğiniz eklentilerdir. Genişletmeler, sizi dört mevsimsel değişikliğin (tatiller de dahil!) İçinden geçiren Mevsimler, bir ev yerine bir apartman dairesinde yaşayabileceğiniz ve festivallere katılabileceğiniz City Living ve daha pek çok şeyi içerir. Oyun Paketleri ve Eşya Paketleri tam kapsamlı genişletmeler değildir, ancak Vampirler, farklı konumlar, moda ve bahçe eşyaları gibi eğlenceli tematik öğeler eklemenize izin verir ve liste uzar.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu programı Windows ve MacOS, Playstation 4 ve Xbox One çalıştıran bilgisayarlarda çalıştırabilirsiniz.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Bize göre The Sims 4 ve diğer Sims oyunları için daha iyi bir alternatif yok. Şu anda piyasadaki en gerçekçi (veya gerçekçi olmayan Vampirlerden bahsetmiş miydik?), Kapsamlı, yaşam simülasyonu oyunu. Bu seçenekler oyun açısından daha iyi olmasa da, IMVU başka bir yaşam simülasyonu oyunudur. IMVU’nun sahip olduğu, The Sims serisinin sahip olmadığı en önemli şey, çevrimiçi oynama ve diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak bağlantı kurma seçeneği. IMVU, hareket seçenekleri ve IMVU’da serbest hareket olmayan diğer önemli işlevler dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok yönden The Sims kadar gelişmiş olmadığından, tek satış noktası budur.

Bizim almamız

The Sims 4’te sahip olunması gereken bir şey. Bu gerçekten sonsuz eğlencedir ve ister bir Sim alanı oluşturmak, ister partinizi özelleştirmek veya Sim’inize ‘Suçlu’ kariyer vermek olsun, her oyuncu için bir şeyler vardır.

İndirmeli misin?

The Sims 4’ü indirmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Oyun, yıl boyunca Genişletme Paketleri, Oyun Paketleri ve Malzeme Paketleri ile sürekli güncellenmektedir. Daha da eğlenceli olan şey, oyuncuların kendi özel içeriğini oluşturması ve geliştiricilerin tam olarak desteklediği downloada özelliği için çevrimiçi olarak yayınlamasıdır. Bu nedenle, bir eklenti bir öğe içermiyorsa, muhtemelen bir yerlerde birileri yapmıştır.Bu oyunu oynamayı planlıyorsanız, en azından birkaç saat boş zamanınız olduğundan emin olun, bağımlı olmamak imkansızdır. Yapacak ve yaratacak o kadar çok şey var ki, başlat’a tıklamak kadar basit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.