Report this app

Description

Ücretsiz ve Kullanımı Kolay Slayt Gösterisi Oluşturucu

Hiç ofiste sunum olarak kullanmak üzere göz alıcı bir slayt gösterisi yapmak istediniz mi? Veya yurtdışındaki son seyahatinizin fotoğrafik bir temsiliyle bir arkadaşınızı şaşırtmayı umuyor olabilirsiniz.

Slayt Programı Indir

Free Slideshow Maker, bu ve diğer birçok ihtiyacı kolayca karşılayabilir. Daha karmaşık yazılım platformlarına aşina değilseniz, akıcı bir kullanıcı arayüzü ve tek dokunuşlu kontrollere sahip bu mükemmel bir seçenektir.

Ismarlama ve Kişiselleştirilmiş Sunumlar Oluşturma

Free Slideshow Maker’ın ana gücü, sunduğu işlevlerden yararlanmak için önceden herhangi bir deneyime ihtiyacınız olmamasıdır. Görüntüleri kırpabilecek, müzik ekleyebilecek, farklı çerçeveler arasında ilginç geçişler uygulayabilecek ve parlaklık, renk dengesi, renk tonu ve doygunluk gibi metrikleri ayarlayabileceksiniz. Burada değinilmesi gereken bir diğer nokta da Free Slideshow Maker’ın bu alandaki diğer programlara göre çok daha az bellek gerektirmesidir.

Fotoğrafları Dönüştür ve Daha Fazlası

Slayt gösterinizi birden çok işletim sistemiyle uyumlu olacak şekilde dönüştürebilirsiniz. Bir SWF dosyası olarak dışa aktarılabilir veya bunun yerine en sevdiğiniz sosyal medya portalına yüklenebilir. 70’den fazla profesyonel şablon ve çoklu dil tanıma özelliği bu paketin avantajlarını tamamlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.