Report this app

Description

SlimDrivers Free’nin Temel Ayrıntıları

Yukarıdaki Şimdi İndir (Siteyi Ziyaret Et) düğmesine tıklamak, üçüncü taraf bir siteye bağlantı açacaktır. Download.com, üçüncü taraf sitelerde barındırılan yazılımın güvenliğini tam olarak sağlayamaz.

Slimdrivers Indir

Editörün İncelemesi

SlimDrivers, tüm sürücüleriniz için mevcut güncellemeleri tarar ve ardından indirme ve yükleme sürecini sizin için yönetir. Hangi programların güncelliğini yitirmiş olabileceğini bulmak ve ardından güncellemeleri tek tek kontrol etmek yerine, süreci önemli ölçüde kolaylaştırmak ve tüm programların sorunsuz çalışmasını sağlamak için bu programı kullanabilirsiniz.

PROS

Hızlı taramalar:  Uygulamayı ilk açtığınızda, yalnızca bir düğmeye tıklayarak bir taramayı hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Tarama, makinenizdeki güncel olmayan tüm sürücüleri kapsar ve mevcut güncelleme indirmelerinin konumlarını tanımlar.

Sezgisel arayüz:  Bu programın kontrolleri, bir tarama başlatmak için büyük bir düğme ile basittir. Tarama tamamlandığında, mevcut güncellemeleri olan programların bir listesini göreceksiniz ve bu güncellemeyi doğrudan uygulama üzerinden indirmeyi seçebilir veya belirli programlar için güncellemeleri yoksaymayı seçebilirsiniz. Her indirmeye başladığınızda, uygulamaya bir geri yükleme noktası oluşturma talimatı verebilirsiniz, böylece bir şeyler ters giderse, yazılımınızı o noktaya kadar olduğu gibi kurtarabilirsiniz.

EKSİLERİ

Yavaş indirmeler:  Bu uygulama aracılığıyla denediğimiz indirmelerin tamamlanması çok uzun sürdü, bazen beş ila on dakika arasında. Tamamen başarısız oldukları birkaç örnek de vardı.

Kendi kendini tanıtma:  Bu uygulama, bu geliştiricinin diğer programlarını veya otomatik güncellemeler sunan ücretli ürünlerini tanıtan birçok afişin yanı sıra açılır reklamlar içerir. Ücretsiz program, güncellemeleri yalnızca manuel olarak indirmenizi mümkün kılar.

SONUÇ OLARAK

Bilgisayarınızdaki çeşitli programlar için sürücü güncellemelerini kontrol etmenin hızlı bir yolunu istiyorsanız SlimDrivers iyi bir ücretsiz seçenektir. Uygulamayı baştan sona indirmekten kaçınmak en iyisi olabilir, çünkü bu biraz zahmetli bir süreç olabilir, ancak arama sonuçlarını almak hızlı ve basit bir işlemdir.

Özellikle çok fazla sürücünüz yoksa bu uygulamaya göz atmanızda fayda var. Bu geliştiricinin sunduğu ücretli programların tam indirmeleri daha hızlı olması mümkündür, ancak ne yazık ki öğrenmek için ödeme yapmanız gerekecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.