Slime Rancher Indir- Güncellendi 2022

Indir
3.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Slime Rancher Indir- Güncellendi 2022

Beatrix LeBeau, Dünya’dan binlerce ışık yılı uzakta uzaktaki meralarda geçimini sağlamaya çalışan genç bir çiftlik sahibi. Bu meralar ineklerden değil, bir servet elde etmek için bir sürüde bir araya getirmeye çalışacağı incilerle sıyrılır. Bu bize birinci şahıs nişancıyı hatırlatan ve kendinizi bir balçık yetiştiricisi olarak bir gelecek inşa etmeniz gereken Slime Ranche r’nin arkasındaki komplo .

Uzay kovboyları hakkında bir oyun

Bu PC oyunu, birçok filmde gördüğümüz Vahşi Batı’ya benzeyen bir ortamda geliştirildi, ancak fütüristik yönleri olan. Sıradan sığırlarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız, ancak inceltmelerle uğraşacaksınız. Oyun bir 3D atıcıya benzer, ancak aynı zamanda Minecraft’ta gördüğümüz gibi sandbox tipi oyunların unsurlarını ve benzer başlıklarını da entegre eder. İnce çizgileri yakalamak için bir  tür elektrikli süpürgeyi kullanmanız ve daha sonra muhafazalarına koymanız gerekir . Onları beslemek için aynı şeyi yapmanız gerekecek.

Göründüğü kadar kolay mı? Hayır, kesinlikle değil … bazı inceltmeler sevimli ve itaatkar; size hiç problem vermeyeceklerdir. Ancak diğerleri, size saldırmamalarına rağmen çok zararlı olabilir. Örneğin, yeşil balçık radyoaktiftir ve çok yaklaşırsanız size zarar verir. Bu ayrıntılara ve en asılsız olanlara özellikle dikkat etmelisiniz …

Galaksinin batısındaki en iyi balçık avcısı ol.

Bu oyunda, sen gerekecek  dikkate bazı önemli ayrıntıları almak . Aslında, belirli kavramları derinlemesine açıklamak için iyi bir rehber veya öğretici tutmaya ilgi duyabilirsiniz, ancak başlamak için şunu bilerek iyi olacaksınız:

  • Slimes açlığı, daha fazla atlar, bu yüzden kaçmasını önlemek için onları iyi besleyin.
  • Bazı incelikler vejetaryendir … bazıları değildir.
  • Yeni incelikler ve yeni ürünler keşfetmek için çevreyi keşfetmelisiniz.

Bu, bir çok yansıma kazandı bir indie stüdyo tarafından geliştirilen bir  oyundur . İndirme işlemi Steam üzerinden kullanılabilir ve sadece Windows için mevcut değildir, aynı zamanda Mac ve Linux’ta da oynatabilirsiniz. Ancak şu an için Slime Rancher’ın Android sürümü veya APK’sı hala   mevcut değil. Ama kesinlikle kısa süre içinde başlatılacak.

Bu oyunun 0.34 ve 0.35 sürümleri gerçek öfke oldu.

Peki ya oynamak için gerekenler?

Bu, bu uzay balçık yetiştirme oyununun başarısının anahtarlarından biri:  oldukça eski bilgisayarlarda çalışabilir . Bununla birlikte, Windows XP Service Pack 3 ile çalışabilir.

  • Windows XP (SP3) veya üstü.
  • 2,2 GHz’de çift çekirdekli işlemci.
  • 2GB RAM.
  • 512 MB VRAM grafik kartı.
  • DirectX sürüm 9.0c.
  • Sabit sürücünüzde 1 GB depolama alanı vardır.

Gördüğünüz gibi, bu gereksinimler büyük bir PC yüzdesi tarafından karşılanıyor, bu nedenle bu galaktik FarmVille’e gitmek istiyorsanız, hiçbir şey sizi durduramaz.

Crysis 3 Indir

Farming Simulator 19 Indir

UTorrent Indirme

ARK Indi

Call of Duty Modern Warfare 3 Indir

Red Dead Redemption 2 Indir

Max Payne 3 Indir 

Call Of Duty Black Ops 2 Indir

Mount & Blade II: Bannerlord Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.