Report this app

Description

Bir PDF dosyasını bir görüntüye dönüştürün veya tam tersi işlemi anında yapın SmallPDF, PDF belgelerini JPG’ye dönüştürmek veya görüntüleri yukarıda belirtilen formatta dosyalara dönüştürmek için kullanılabilen çevrimiçi bir hizmettir. Ayrıca, bu tür belgeleri sıkıştırmanıza ve hatta birden fazlasını aynı dosyada gruplandırmanıza da olanak tanır.

Küçük PDF İndir

Ayrıca program tamamen tarayıcınızdan çalıştığı için herhangi bir kurulum gerektirmeden ihtiyacınız olan makinede ve uygun olduğunu düşündüğünüz zamanda kullanılabilir.

hızlı dönüşüm

Resim biçimindeki metne ek açıklamalar veya ayarlamalar yapmak zorunda kaldıysanız, bunun ne kadar sinir bozucu olabileceğini bilirsiniz. Aynı şekilde, bir PDF’yi bir görüntüye dönüştürmeniz gerekirse, bu dönüştürmeyi yalnızca herhangi bir programın tatmin edici bir şekilde yapamayacağını bilirsiniz.

Bu nedenle, SmallPDF gibi bir çevrimiçi hizmet, bu tür programları çözmek için aradığınız çözüm olabilir. Uygulamanın en büyük avantajlarından biri, basit bir arayüze sahip olması, işlevlerinin görünürlüğüne ve kullanım kolaylığına odaklanmış olması, yeni başlayanların bile onu çalıştırmak için çok fazla zorluk çekmemesini sağlıyor.

Programı kullanmaya başlamak için ilk adım, yapmak istediğiniz eylemi temsil eden alternatife tıklayarak istediğiniz işlevi seçmektir. Bu yapıldıktan sonra, her durumda, dosyayı ekrandaki mevcut alana “sürüklemeniz” veya “Dosya Seç” düğmesine tıklayarak bilgisayarınızda bulmanız istenecektir.

değişiklikleri yapmak

Görev seçildikten ve dosya yüklendikten sonra, prosedürü tamamlamak için bazı ek adımlar gerekli olacaktır. PDF’yi bir görüntüye dönüştürüyorsanız, yalnızca görüntüleri çıkarmayı veya tüm sayfayı dönüştürmeyi seçebilirsiniz. Tercih ettiğiniz seçeneği seçtikten sonra işlemin tamamlanması için birkaç dakika beklemeniz yeterlidir.

Ardından belgenin tamamını indirebilir veya belirli sayfaları görüntüleyebilir (ve indirebilirsiniz). Bir görüntüyü PDF formatına dönüştürmek için ters işlem yapıyorsanız, sayfanın boyutunu (“Letter” veya A4) seçebilir ve dosyayı dikey mi yoksa yatay mı aktarmak istediğinizi belirleyebilirsiniz.

Diğer seçenekler, kenar boşluğunu yeniden boyutlandırmayı içerir. Belgeleri gruplandırıyorsanız, işlemi sayfaya veya dosyaya göre seçebilirsiniz. Yalnızca PDF’yi hizmete yükleyerek çözülen tek işlem sıkıştırmadır. Ekledikten sonra, boyutu en iyi şekilde kullanan kopyayı saniyeler içinde alırsınız.

SmallPDF Hakkındaki Görüşümüz

SmallPDF, böyle bir dosyanın biçimini değiştirmeniz gerektiğinde harika bir müttefik olabilir. Program, bu tür yazılımlarla fazla deneyimi olmayanlar için iyi bir araçtır. Bunun nedeni, arayüzünün çok sezgisel olması ve işlevleri ekranın üst kısmında çok görünür bir şekilde kullanılabilir hale getirmesidir.

Öte yandan, en azından ilk başta, işlevler, özellikle yerleştiriliş biçimleri nedeniyle, sayfanın bölümleriyle karıştırılabilir. Yine de hizmet, hem PDF’den görüntüye dönüştürme hem de ters format sunmanın yanı sıra iki belgeyi birleştirme veya bir dosyayı sıkıştırma olanağı sunar.

Tüm prosedürler, biraz daha büyük boyutlu dosyalar söz konusu olduğunda bile çok hızlıydı. Nihai sonucun, özellikle özel karakterler ve vurgular (hepsi yeni belgelerde mükemmel bir şekilde tanınmış) açısından orijinaline mümkün olduğunca sadık olduğu ortaya çıktı.

Aynı şekilde, görüntüler metnin ortasında karıştırılmamış veya “kırpılmış”, bu olumlu bir nokta olarak kabul edilebilecek bir şey. Hizmeti, herhangi bir ayarlama yapmak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz, özellikle bu tür uygulamalarla fazla ilgisi olmayanlar için çok ilginç olabilecek bir şey.

Bir başka olumlu nokta da, tüm görevlerin seçeneklerinin olması, böylece nihai sonucu beklendiği gibi bırakabilmenizdir. Bu nedenle, özellikle metin parçalarını çıkarmak için bir PDF’yi hızlı bir şekilde dönüştürmeniz gerekiyorsa, SmallPDF’ye göz atmaya değer olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.