Report this app

Description

SnapTube ile YouTube, Facebook, Instagram ve daha fazlasından videoları MP3’e dönüştürebilirsiniz. SnapTube 2019’u ücretsiz indirin.Android sürümünde mevcut olan Snaptube, kategorisinde YouTube’dan ve diğer hizmetlerden herhangi bir video indirebilen tek uygulamadır ve ayrıca otomatik olarak MP3 formatında bir dosyaya dönüştürebilir. Ve bu, başka eklentiler yüklemenize gerek kalmadan: Kaydedildikten sonra, öğe istediğiniz müzik uygulamasında açılabilir.

Snaptube Apk Indir

Snaptube’u indirin

Hemen hemen aynı fikirde: Video oynatan hiçbir uygulama, onları cep telefonunuza indirmenize izin vermiyor. Ancak bu, çeşitli sosyal platformlardan video içeriğini kaydetme görevini yerine getiren bir araç olan Snaptube için sorun değil.

Snaptube ayrıca kanalları ve çalma listelerini bulmanız için yerleşik bir arama özelliğine sahiptir ve sonuçları kişisel zevklerinize göre filtreleme imkanı vardır.

Snaptube tarafından desteklenen hizmetler arasında şunlar bulunmaktadır: Facebook, WhatsApp, Vine, Soundcloud, Instagram, DailyMotion, Twitter, Funny or Die, VEVO, Vimeo, YouTube, Vide.me ve daha fazlası.

Google’ın uygulamaların YouTube videolarını indirmesini yasaklayan politikası nedeniyle, SnapTube Google Play’de mevcut değildir. Ancak uygulamanın virüs veya kötü amaçlı yazılım içermediğini garanti edebiliriz. SnapTube, indirilen müziğe ek olarak, indirmeden ve telefonunuzun ekranı kilitliyken de müzik dinlemenize olanak tanır.

SnapTube Güncellendi

En son güncellemesinde Snaptube apk bazı değişikliklere uğradı. Uygulama, arayüzünü değiştirmenin yanı sıra, kullanıcılara gece modunu bırakma ve diğer uygulamalarla entegrasyon gibi yeni seçenekler sunmaya da başladı.

Üreme: Camila de Moraes Cristofoletti Calvo

Snaptube tarafından desteklenen uygulamalar şunlardır:

 • Youtube

 • Facebook

 • Instagram

 • Naber

 • Vevo

 • video

 • Asma

 • Twitter, diğerleri arasında.
  Reprodüksiyon: Camila de Moraes Cristofoletti Calvo
  Videoları indirmek için her uygulamanın kendi yönergeleri vardır. Uygulamanın ana sayfasında YouTube’dan gelen bazı seçenekler var. Snaptube apk bu ilk videoları rastgele seçer.
  Diğer başlıklar için kullanıcı aramayı kullanabilir. YouTube durumunda, sadece arama yapın. Facebook giriş ve şifre gerektirir. Instagram, URL’yi Snaptube’a yerleştirerek çalışır. WhatsApp için, herhangi bir durumu indirebilmek için menüdeki seçeneğe erişmeniz yeterlidir.
  Snaptube Gece Modu
  Snaptube apk güncellemesindeki yenilikler gece modudur. Bu seçim, örneğin Twitter ve Instagram’ın trendini takip ederek uygulamanın siyah bir arka plana sahip olmasını sağlar.

Snaptube Hakkındaki Görüşümüz

YouTube videolarını mobil cihazlara indirmek için birçok seçenek vardır. Ancak hiçbiri, Google’ın video sitesine benzer gezinmesi kolay bir arayüze sahip olmanın yanı sıra, kullanımı çok basit özelliklerle gelen Snaptube kadar eksiksiz değildir. Akıllı telefonunuza kaydetmek istediğiniz bir klip mi gördünüz? Bu sadece birkaç tıklama ile mümkündür.

Bununla birlikte, Snaptube ve türün diğer uygulamalarını indirmek arasındaki temel fark, dosyaları başka harici hizmetler yüklemek zorunda kalmadan MP3 formatında kaydetme seçeneğidir.

Sesler yüksek tanımlı olarak saklanır ve sonuçlar tam olarak bu kalite sorunu nedeniyle bizi şaşırttı, çünkü bunlar You Tube’dan gelen içerik gibi görünmüyordu. Aslında YouTube, Snaptube’un indirme mekanizmasını destekleyen ve kullanımını daha da faydalı ve kapsamlı hale getiren birkaç uygulamadan sadece biridir.

Yapış tüp 2020

Basit arayüzü, bilgilerin kolayca bulunmasını sağlar. Ayrıca bu uygulama, bir uygulamanın nasıl indirileceği veya Snaptube’a nasıl bağlanacağı gibi konularda kullanıcıya rehberlik sağlar.

Videolar ve sesler için Snaptube apk, format ve kalite seçenekleri sunar. En basitinden Full HD’ye kadar mevcuttur. Uygulama, filmleri 4K olarak da indirmeyi garanti ediyor, ancak bu durumda videonun bu formatta mevcut olması ve cep telefonunun 4K’yı desteklemesi gerektiğini belirtmekte fayda var.

Artılar ve eksiler

profesyoneller

 • Excelente arayüzü

 • basitleştirilmiş gezinme

 • Birden çok video sitesi için destek

 • Videoları MP3’e dönüştürün

 • %100 ücretsiz kullanım

Eksileri

 • Play Store’da mevcut değil

 • Güncellemenin manuel olarak yapılması gerekiyor

Leave a Reply

Your email address will not be published.