Soccer Manager 2020 Mod Apk V1.1.5 (Sınırsız Sm Kredisi Nakit)

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Oyun hakkında

Futbol, ​​dünyanın en popüler sporudur ve dünya çapında en fazla oyuncu ve taraftar sayısına sahiptir. “Sporun Kralı” olarak adlandırılır ve dünya çapında turnuvalara sahiptir, tipik olarak Dünya Kupası. Bu, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden en güçlü takımları şampiyona kupası için bir araya getiren turnuvadır. Oyun pazarında oyuncuları memnun etmek için oluşturulmuş birçok futbol oyunu da bulunmaktadır. Futbol, ​​dünyanın en popüler sporudur ve dünya çapında en önemli oyuncu ve taraftar sayısına sahiptir. Sporun Kralı olarak anılır ve dünya çapında turnuvalara sahiptir, tipik olarak Dünya Kupası. Bu, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden en güçlü takımları şampiyona kupası için bir araya getiren turnuvadır. Oyun pazarında,

Soccer Manager 2020 Mod Apk V1.1.5 (Sınırsız Sm Kredisi Nakit)

Öyleyse, diğer ünlü takımlara karşı savaşma becerisine sahip birinci sınıf bir futbol takımına sahip olmak ister misiniz? Futbol tutkunuz varsa Soccer Manager 2020 görmezden gelemeyeceğiniz bir futbol oyunu olacak. Soccer Manager tarafından üretilen bu, yayınladığı birçok başarılı ürünle futbol türünde başlıklara sahip ünlü bir oyun şirketidir. Bu oyun “Soccer Manager” ın devamı niteliğindedir, Mobil platformda çok başarılı olan ve oyunculardan övgü alan bir oyundur. Bu başarının devam etmesi için oyunun ikinci bölümü resmi olarak yayınlandı. Çok uzun zaman önce piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen, oyun oyunculardan büyük beğeni topladı. Tüm takımın menajeri olma hissini yaşamak için hemen oyuna gelmeden neyi bekliyorsunuz?

OYNANIŞ

Oyuna gelince, oyuncunun başlangıçta önce bir ülke seçmesi gerekecek. Her ülkede, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı ekip olacak. Örneğin, İspanya’yı seçerseniz, en büyük iki turnuva olacak, La Liga ve La Liga 2. Bunlar İspanya’nın en büyük iki turnuvası olacak ve oyuncunun katılmak için 2 turnuvadan birini seçmesi gerekecek. La Liga turnuvasını seçtiğinde, İspanya’nın La Liga’sına katılan birçok futbol kulübü olacak, Atletico Madrid, Barcelona gibi büyük takımlar olacak… Her takımda, seçebileceğiniz gerçeklikten futbolcular olacak. Takımınızı seçtikten sonra, turnuvanın sonuna kadar o takımın menajeri olacaksınız.

Oyuncular, daha iyi olabilmeleri için takımlarını birçok farklı şekilde geliştirecekler. Oyuncular takas edebilir, diğer oyuncularla sözleşme imzalayabilir ve kulübünüz için rekabet etmeleri için onlara ödeme yapabilirsiniz. Başlangıçta, oyuncular oyunda sadece iki şeyi, yani Stadyum Kulübü Bölgesi’ni kullanabilecekler, bunlar oyuncuların ücretsiz olarak alabilecekleri iki şeydir. Stadyum heyecan verici maçların mekanıdır ve Club Zone kulüp aktivitelerinin yapıldığı yerdir. Kulübün antrenman programını Antrenman Alanından da kontrol edebilirsiniz. Burada kulübünüz için uzun veya kısa antrenman seansları arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Gençlik Akademisi bölümünde genç oyuncuları eğitmek için bir akademi inşa edebilirsiniz. Ve oyunda keşfetmen için başka harika yerler var. Bunlar gerçeğe çok benziyor, oyuncular en iyi kulübün sahibi gibi hissedecekler.

ÖZELLİKLERİ

En İyi Maçlar

Diğer oyunların aksine, oyuncularınızı diğer takım oyuncularına karşı kontrol etmeniz gerekecek. Ama bu oyunda kesinlikle bunu yapmayacaksınız, seyirci gibi olacak, devam eden maçı izlemek için standlarınızda oturacaksınız. Bu, bazı insanları rahatsız edebilir, ancak oyunun en otantik deneyimini getirir. Elbette ilk 90 dakika oturup izleyemeyeceksiniz. Oyun, gereksiz zamanlarda ileri sarılacak ve oyuncuların bunu gözlemlemesi için en çekici olduğu söylenen şeyde duracaktır.

Takımınızı Seçin

Onlara liderlik etmek için 33 farklı ülkeden 800’den fazla farklı takım arasından seçim yapabileceksiniz. Hepsi gerçek hayattan esinlenmiştir, gerçek takımlardır ve gerçek oyuncuları vardır. Oyunda Barcelona’dan Lionel Messi veya Real Madrid’den Cristiano Ronaldo gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

GRAFİK

Soccer Manager 2020, ağabeyi Soccer Manager Worlds’e benzer bir 3D grafik formatına sahiptir. Oyundaki oyuncular göz alıcı bir şekle sahip değil ama oyunun oynanışı ile birleşince çok önemli değil. Oyuncular da bu oyunla birlikte harika deneyimler yaşayabilirler.

ETKİLER & SES

Oyunun performansı çok düzgün ama yine de gerçekçi değil. Neyse ki bu oyunun sesi ile dengelendi, seyircilerin tezahüratları çok dikkatli bir şekilde oyuna taşındı. Oyuncular, oyunun otantik sesinin keyfine varacaklar. Soccer Manager 2020 size harika bir deneyim yaşatacak.

Soccer Manager 2020, bir futbol kulübünü zafere taşımaktan sorumlu olduğunuz bir yönetim oyunudur. Dünyanın her yerinden 800’den fazla takım ve düzinelerce ligden alınan resmi lisanslarla bu oyunda, spor yönetimi becerilerinizi test etmek için gereken tüm malzemeler var.

Soccer Manager 2020’nin en iyi özelliklerinden biri takımınızı yönetmeyi çok kolaylaştırmasıdır. Uygulamanın iyi düzenlenmiş menüsü, ekibinizin herhangi bir yönünü değiştirmeyi çocuk oyuncağı haline getirir. Bir kulüp seçtikten sonra, takımda her yönden iyileştirmeler yapmaya ve sezonlar boyunca yapılan inanılmaz ilerlemeye katkıda bulunmaya hazırsınız.

Soccer Manager 2020’de, sonsuz sayıda güncel kadroya erişebilirsiniz. Ancak bazı kulüplerde artık gerçek hayatta takımda olmayan oyuncular bulabilirsiniz. Öyle olsa bile, oyunun gerçekçi oyuncuları onu gerçekten heyecanlandırıyor. Zaman geçtikçe, tüm rakiplerinizi yenmek için yeni taktikler ve dizilimler geliştirmelisiniz. Artı, bütçenizin bir kısmını stadyumda daha fazla taraftar tutabilmesi için iyileştirmeler yapmaya ayırabilirsiniz.

Arayüzün üst kısmında, takviminizde ileriyi görmenize yardımcı olacak bir düğme var. Bir maç oynama zamanı geldiğinde, düelloyu 3D olarak görmeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, değişim piyasası zamanı geldiğinde, en iyi oyuncuları ekibinize katılmaya teşvik eden harika teklifler yapmakla görevlisiniz. Sonunda, asıl amacınız kulübünüzün giderek daha önemli unvanlar kazanmasına yardımcı olmaktır.

Soccer Manager 2020, bir futbol kulübünün tüm yönlerini idare etme yeteneğinizi test edebileceğiniz Android için bu popüler futbol menajerliği oyununun yeni bir sürümüdür. Elinizde binlerce hayranın hayalleri var. Bu yüzden şampiyonaları kazanmak istiyorsanız doğru kararlar verin.

Futbol menajeri 2020  – menajerlik becerilerinizi uygulayın ve en iyi futbol menajeri olun. En iyi takımı toplayın ve kulübünüzü geliştirmek için her şeyi yapın. Kendi birinci sınıf futbol kulübünüzü oluşturun. Ünlü oyuncularla sözleşme imzalayın ve davet edin. Yeni gelenleri eğitin ve yetenekleri seçin. Çarpıcı 3D animasyonla devasa bir stadyum inşa edin. Oyuncularınızın yeteneklerine göre en iyi taktiksel yerleşimi düşünün. Maçları, oyun sırasında rakibinize karşılık verme yeteneği ile gerçekçi bir simülasyonda izleyin. En iyinin en iyisi olun.

Oyun özellikleri:

  • Güzel grafikler
  • Heyecan verici oyun
  • Birçok yükseltme
  • Gerçekçi futbol maçları
  • Spor inşaatı oluşturun

Leave a Reply

Your email address will not be published.