Spiderman 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Spiderman 2 Indir - Güncellendi 2022

Oyun İncelemesi

Örümcek ve ahtapotun üstünlük için savaştığı bir dünyada, dünyanın kaderi alçakça, yapışkan bir iplikle asılı duruyor. Bu iplik Örümcek Adam, yani Peter Parker’a (Tobey Maguire) aittir. Peter’ın uzun zamandır arkadaşı Harry Osborn’un finansmanı ile Dr. Otto Octavius ​​(Alfred Molina) yanlışlıkla metalik dokunaçlarla şeytani bir deliğe dönüştü. İşleri daha da kötüleştirmek için Pete’nin sevgilisi Mary Jane, patronu J.Jonah Jameson’un oğluyla çıkıyor. Bu karışık bir ağ

TV’nizde:

Daha hızlı, daha ince webslinging, “bir örümcek ne yapabilirse onu yapmak”, Manhattan’ın doğru bir şekilde yeniden oluşturulan kentsel yayılımında özgürce gezinmeyi, rastgele suçları sıfırlamayı ve onları soğuk tutmak için alçalmayı içerir – birisi Vice’ta bu adamı gevşek bırakmalıdır Kent. Spidey, film düşmanı Dr. Octopus ile dolaşmanın yanı sıra Electro ve Lizard gibi çizgi roman kötüleri ile de baş başa. Ünlü cephede, Tobey’in ses çalışmasını kaydetmek için zamanı yoktu, ama neyse ki güzel Kirsten Dunst yaptı.

 Yıllar boyunca üç farklı sistemde Spiderman oyunları oynama fırsatım oldu  ve şunu söylemeliyim ki, yapılan tüm Süper Kahraman oyunlarından Spidey en iyilerini alıyor gibi görünüyor.

Lansmanından bu yana DS sahipleri, geliştiricilerin benzersiz dokunmatik yüzey teknolojisini nasıl kullanacaklarını merakla bekliyorlar. Ve bu unvanı aldığımda Activision’un benim için ne gibi sürprizleri olduğu konusunda biraz düşünmüştüm. Sonuçta, video oyunlarındaki en kullanıcı dostu çizgi roman karakteri olan Spider-man.

Spider-man, konsol Spider-man oyunlarından farklı olarak oldukça doğrusal bir başlıktır, oyun 3 boyutlu bir dünyaya değil, 2 boyutlu bir dünyada daha sıkı bir şekilde ekildiği için bir keşif faktörü yoktur. Öncelikle bir yan kaydırıcı gibi görülen oyunun 3 boyutlu elemanlardan tamamen arınmış olması değil. Spidey atlar, sallanır ve tararken, arka planlar ufka doğru uzanır ve oyuncuya görsel derinlik hissi verir. Oldukça akıllı ve oyunun genel dinamiği ile iyi çalışıyor. Spidey’in kendisi de mavi ve kırmızı bir piksel kümesi için oldukça iyi görünüyor. Kasıtlı bir zarafetle hareket ediyor, ilk başta beni şaşırttı, ve kontrolünün kolaylığı

Ve kontrollerden bahsetmişken, başlık gerçekten dokunmatik yüzeye çok fazla güvenmiyor, herhangi bir şeyden sonra daha fazla D-pad kontrolü. Emin olun, ekran kalemini çırpmanızı ve ekranda vahşi terkederek eğilmeye başlamanızı gerektiren birkaç senaryo var, ancak kişisel olarak benim için yeterli değil. Bunun dışında, Spider-man’in bu başlıkta yapabileceği şaşırtıcı miktarda hamle var.

Şimdi oyun, gerçek Spider-man 2 filmine dayanıyor, sadece mevcut olmayan sahnelerin çoğunu genişletiyor. Oyunun 16 seviyesinin her biri, seviyeyi tamamlamak için belirli gereksinimleri tamamlamayı içerir. Bir seviye belirli bir sayıda kötü adamı yenebilir, bir başkası insanları yanan bir binadan kurtarır. Tamamen orijinal bir fikir değil, ama oyun sadece ortalamanın biraz üstünde.

Günün sonunda  Spider-man 2 iyi bir oyun, PSP versiyonundan daha iyi, çünkü sadece DS’nin dokunmatik yüzeyini kullanarak oyunu genişletmeye çalışıyor. Ol ‘Spidey hayranları bunu isteyeceklerini söyleyebilirim, aksiyon başlıklarını gerçekten seven oyuncular gibi. Aksi takdirde, oyun bir hafta sonu kiralanabilir ve yenilebilir.

Örümcek Adam, dünyadaki cüzdanları boşaltmak için bir örümceğin ne yaptığını yapıyor ve eğer bir oyuncuysanız, bu gerçeğin dışında değilsiniz. Tüm büyük platformlarda Spidey lisanslı oyunlarla Spider-Man’ın PSP lansmanında yer alması  , PSP’nize sadece bir UMD filmi olarak değil, aynı zamanda rezil web sapanı.

PSP’deki Spider-man 2  , konsollarındaki büyük kardeş meslektaşlarının düz bir limanı değil; bunun yerine, her iki başlıktaki en kötü unsurlardan bazılarını alır ve her ikisini de tek bir karmaşaya dönüştürür.

Spider-Man 2’nin konsol versiyonunu  dikkate değer yapan tek şey  , açık uçlu deneyimdi. Örümcek Adam, şehrin irade etrafında sallanabileceği için Grand Theft Auto 3 serisinden çok ödünç aldı ve bir örümcek olabildiğince hızlı bir şekilde şehrin etrafına sıkıştırılmasından çok eğlenceli bir şey elde edildi. Sorun şu ki  Spider-Man 2  PSP’de serbest dolaşım elemanının tamamı çıkarılıyor. Bunun yerine, gerçekten açık bir şehir ortamı yoktur ve etrafta dolaşırken, ilk Örümcek Adam’da olduğu gibi başınızın üzerinde görünmez bir çatı ile çok daha sıradan bir şekilde yapılır. Bu bir utanç, çünkü Spider-Man’ın muhteşem yeteneklerinin basit sevinci, Spider-Man 2’de tamamen aşağılanıyor  PSP; açık ortamlarda sallanmanın sevinci yok ve kapalı alanlarda dolaşmaktan hiçbir eğlence çıkmadı.

Savaş, aynı şekilde, doğası gereği kötü olmayan Spider-Man 2’den çıkmış gibi geliyor  ; sadece garip ve tepkisiz kontrol hepsinin akışını mahvediyor. En kötü suçlu, genellikle ağır analog yumru; Oyunun hızlı aksiyonu ile çok iyi çalışmıyor. PSP’deki Spider-Man 2’nin geri kalanı  ne yazık ki, seviye tasarımı vasat ve sık sık ağırlaştırıcı olduğu için sizi ayaklarınızdan süpürmek için çok şey yapmayacak.

Spider-Man 2’nin  güçlü noktası güzel görünüyor ve kulağa hoş geliyor. Tahtını onlardan sökmeyi başaramasa da, büyük kardeş konsolu versiyonları arasında birçok benzerlik barındırıyor. Animasyon pürüzsüz görünüyor ve ortamlar sağlam, ancak ekranda çok fazla hareket olduğunda biraz gölgelenme var, ancak bu muhtemelen PSP’nin doğal bir kusuru.

Yine de, birçok harika PSP lansman başlığı var, ancak  Spider-Man 2  bunlardan biri değil. PSP’nizde kesinlikle Spider-Man aksiyonuna ihtiyacınız varsa, PSP’nizle birlikte gelen Spider-Man 2 UMD filmine sadık kalın. Aksi takdirde,  mümkünse tüm küçümsemeyi Spider-Man 2’ye görmezden gel, nefret et ve yönlendir  .

London 2012 Indir

Solidworks Indir 

The Rings Battle For Middle Earth 2 Indir 

Red Alert 3 Indir

The Sims 2 Indir

Watch Dogs Indir 

American Truck Simulator Indir

Far Cry 4 Indir

Dead Island Indir

Download links

Indir

How to install Spiderman 2 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Spiderman 2 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.