Spider Man Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

SpiderMan Indir - Güncellendi 2022

Oyun incelemesi

Bu arada, ofise geri dönelim … Doğrulukla ilgili sorulara dalarsanız, bu gerçek çizgi roman heyecanı çağrısına gerçekten cevap veren bir oyundur. Tüm unsurlar orada: bayat akıllıca çatlaklar, hayat süper kahramanlarından daha büyük, acımasızca verimsiz kötüler. Örümcek Adam, özellikle 3D’ye geçişinde harika görünüyor ve çok fazla hamlesini kendisinden beklendiği gibi yürütüyor. Destekleyici kadro ve karakterler kendi belirgin stillerini oldukça iyi gerçekleştirerek, son Cumartesi sabahı karikatürünü her şeyden daha fazla akla getiriyor.

Ancak seviyelerin kendileri o kadar iyi dayanmıyor. Yeterli bir çizgi roman hissi yansıtırken, bazen hala biraz yumuşaktırlar. Oyunun konsolun kökenleri nedeniyle, elbette ve en başından beri büyük iyileştirmeler yapmayacaklarını biliyorduk, ancak PC çok daha fazla ayrıntıya sahip olduğunda utanç verici görünüyor. Yine de, bu yaşamamız gereken bir şey, bu yüzden oyunun kendisine de bakabiliriz.

Destekleyen Oyuncular

Arsaya çok fazla güvenmeyen bir türde, çok önemli bir şey beklemeyin. Hikaye etkilerini çizgi romandan çekerken, temelde, yol boyunca hızla eğrilmiş bir dizi U dönüşüne yol açan birkaç farklı temalı seviyede itmek için bir bahane. Kendi kendine yeten ve çizgi romanların sürekliliğini sürdüren bir şeyden çok ‘en iyi’ bir koleksiyon gibi oynuyor. Tabii ki kötü bir şey yok ve en azından hayranlar için sonunda orta derecede yeni bir şeyin tanıtımına katılıyorlar. Yıllar boyunca bir dizi kötü adamla, kimin dahil edileceğine karar verirken seçim için şımartıldılar, ancak daha iyi bilinen isimlerin çoğu, Doktor Octopus, Venom ve Mysterio’dan The Green Goblin gibi diğerleriyle kendilerini sıkmayı başardı,

Gerçekten sadık olanlar için, oyunu Marvel Universe’ye sıkıca entegre eden birkaç kameo görünümü bile var. Örümcek Adam sürekliliğinin daha kafa karıştırıcı sorunları ana menüden kısaca açıklanmaktadır. Oyunun tadını çıkarmanın ne olduğunu tam olarak anlamak gerekli değildir, ancak Spider-Man yenilerinin tam olarak bir simbiyotun ne olduğu ve neden bir laboratuvarda insan boyutunda bir kertenkele olduğu konusunda şaşkın hissetmelerini durdurmak için yerleştirmelerine yardımcı olur. kanalizasyonda gizlenen ceket. Keskin sahnelerde görünen Punisher ve Daredevil gibi kahramanların yanı sıra, reklam panoları ve diğer şeyler şeklinde seviyelerin etrafında noktalı atılabilir referanslar görmeyi bekleyebilirsiniz. Her şey, her yerde bulunan Doyen’in büyüleyici sesi Stan Lee’yi güzel bir şekilde tamamladı ve oyunu eşsiz tarzında tanıttı.

Benim Marvel Yapma

Ve oradan yokuş aşağı bir eğimde akıyor. Örümcek Adam’ın herhangi bir yüzeyde tarama yeteneği iyi görünebilir, ancak ne yazık ki, garip kamera nedeniyle hareket etmeniz gereken yolu kontrol etmek zor. Aslında, tüm oyun bu problemle boğuşuyor: tüm aksiyona ayak uydurmaya çalışmak çok yavaş. Özellikle kopma ve farklı bir yönde sallanma yeteneğinin görme eksikliğinizle birleştiği web sallanma seviyeleri sırasında. Kamera kendini otomatik olarak ayarlar, ancak onu durdurmanın ve kendiniz kontrol etmenin bir yolu yoktur ve bu nedenle hayal kırıklığı faktörü önemli ölçüde yükselir.

Daha sonra, kavga yaparken bu gecikmeli kamera sorununu hafifletmek için bir şeyler yapan otomatik hedefleme özelliği için işaretler. Seni çok fazla düşünmüyorum, ama yardımcı oluyor. Benzer şekilde, ağları vurmak -Spider-Man akıllıca en yakın duvarı zorluk çekmeden hedefler, ancak kendinizi ayarlamaya veya göz alıcı hedef moduna girmezseniz, kendiniz görmeye çalışmak tamamen farklı bir konudur.

Basit tutmaktan bahsetmişken, evet, tahmin ettiniz: bu çok kolay. Dört zorluk modu vardır, ancak en zor ayarların bile tamamlanması uzun sürmez. Bu ölmenin mümkün olmadığı anlamına gelmez, çünkü bu, seviyelerin kendisinin kısalığıdır. 34 seviye var ama çoğu çok kısa hissediyor, hatta bazıları kısa bir sahneye bölünmüş bir seviyenin parçası gibi görünüyor. Konuşacak hayatınız yok, ancak sınırsız devam ediyor, yakında zor bölümleri geçebileceğiniz anlamına geliyor.

Ne var ki, çeşitlilik hoş bir girişimdir. Bunun anlamı, bir seviye, New York’ta bir polis helikopteri tarafından çatıların üzerinden kovalanırken, diğeri trenin tepesinde savaşan ve üçüncü olarak patronlardan birini yenerek göreceğinizdir. Düşündüğü kadar karışık olmasa da, Örümcek Adam’ın güçlerini tam olarak kullanmanıza izin verir. Ana dövüş, yüksek derecede akılsız yumruk ve unut taktik olmayan küfürle devam eden bir Final Dövüş tarzı seviyesinde çalışır.

yonga

Oyunu tamamlamak çok yakında geliyor. Seviye boyunca gizlenmiş kostümler ve çizgi romanlar bulmak için geri dönüp tekrar oynamak için bir seçenek var, ancak bu da uzun sürmüyor. İkincisi, eski sayı kapaklarının bir galerisine ve arazilerinin kısa bir özetine erişim sağlar. Çizgi roman tarihiyle ilgilenenler için toplamaya değer. Daha sonra, içindeki gerçek sayfalardan bazılarını göstermeleri daha iyi olabilirdi. Bir yan not olarak, onlar da o kadar net görünmüyorlar ve daha yüksek bir çözünürlüğe yerleştirilmiş olabilirler.

Yani, ana menüde daha yüksek çözünürlük ve fare desteği dışında yeni bir şey eklemeyen başka bir konsol oyunu geçişidir. Kamerayı tamir etmek için tam bir fırsat eksikliği, biraz hayal kırıklığı. Aynı şey oyun kolaylığı için de geçerli. Bu bir utanç çünkü çizgi roman oyunu olarak en iyilerinden biri. Sadece çoğu zaman ne yaptığınızı görebiliyorsanız yardımcı olur.

Assassin’s Creed Unity Indir

Subnautica Indir

Tomb Raider Indir

Rust Indir

Euro Truck Simulator 1 Indir

Rise Of Nations Indir

Age of Empires Definitive Edition Indir

Microsoft Office 2007 Indir 

W2K15 Indir 

The Amazing SpiderMan Indir 

Cat Goes Fishing Indir

PC Building Simulator Indir

Far Cry 5 Indir 

Spore Collection Indir

Driver San Francisco Indir

Total War Rome II Indir

Poly Bridge Indir 

Just Cause 3 Indir

Farming Simulator 2013 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.