Spore Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Spore Indir - Güncellendi 2022

Tek hücreli olandan galaksinin efendisine: yarattığınız evrende varlığınızı geliştirin. Spore’un evriminin beş aşamasından geçin: bir hücre, yaratık, kabile, medeniyet ve evren. Her aşamanın kendine özgü bir tarzı, testleri ve hedefleri vardır. Kendi takdirinize bağlı olarak oynayabileceksiniz: kafesin aşamasında başlayın ve bir su birikintisinde bulunan galaksiler arası bir yolcunun içinde bulunan belirsiz bir organizmayı geliştirin veya hemen yeni gezegenlerde kabileler veya medeniyetler yaratarak başlayın. Evreninizle ne yaptığınız size kalmış. Spore, evreninizin herhangi bir unsurunu yaratacak birçok güçlü ama kullanımı kolay yaratıcı araç sağlar: yaratıklar, araçlar, binalar ve hatta yıldız gemileri. Spore bir oyuncu için bir oyun olmasına rağmen, oluşturduğunuz yaratıklar otomatik olarak diğer oyuncular tarafından kullanılabilir hale gelir,

“Spore” da, kendi yaratıkınızı neredeyse sıfırdan yaratarak, onu küçük bir tek hücreli cihazdan gelişmiş bir uzay kolonisinin son derece akıllı bir üyesine kadar geliştirirsiniz. Kesinlikle her şeyi seçebilirsiniz: kahramanınız otçul ve arkadaş canlısı olacak veya et yiyip diğer kabilelerle savaşacak. Spor Bedava İndir. Ayrıca görünümü yaratabilirsiniz; yaratıklarınızın her bir elemanı – bacaklar, eller, hatta kuyruk ve gözler – hareket ettirilebilir ve değiştirilebilir. Vücudun her bir parçasının, diğer türlerin temsilcileriyle temasa geçmesine veya onlara saldırıp boyun eğmesine izin veren kendine özgü özellikleri ve becerileri vardır.
Yaratığınızı türünüzün benzer bir temsilcisiyle çiftleşerek değiştirebilirsiniz. Her değişiklik için, oyunun farklı aşamalarında çeşitli şekillerde kazanılabilecek DNA puanlarına ihtiyacınız olacak.
Oyun sürecinin 5 bölünmüş aşaması vardır. Her aşamanın sonunda, oyun sonuçlarınızı sayar, bu da sonraki aşamalardaki değişiklikleri etkiler.
Oyunun son aşaması – uzay – sonsuz bir savaş ve gelişmedir, bu nedenle “Spore” da bütün gün oynayabilir ve kendi eşsiz yaratıklarınızın dönüşümünün unutulmaz zevkine sahip olabilirsiniz.

Kurulum Talimatı:

Sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci:  2.0 GHz Intel Pentium® 4 veya eşdeğeri
 • Rastgele  erişimli hafıza: 512 MB
 • Sabit Disk:  4 GB kullanılabilir alan
 • Ekran Kartı:  128 MB
 • DirectX:  9.0c veya üstü

SPORE NASIL İNDIRILIR VE KURULUR: GALAKTIK MACERALAR

Önemli:  Bu genişletme paketini indirebilmeniz  için SPORE temel oyununun kurulu olması gerekir  .

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. SPORE: Galactic Adventures için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. SPORE: Galactic Adventures indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

 

Just Cause 2 Indir 

F1 2018 Indir

Outlast Whistleblower Indir

WWE 2k18 Indir

X-Men Origins Wolverine Indir

FM 2019 Oyun Indir

Driver San Francisco Indir

Heavy Rain Indir

Total War Rome 2 Indir

Download links

Indir

How to install Spore Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Spore Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.