Stoneshard Pc İndir Oyunu Full İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Roguelike oyunu, Stones hard, serbest oyun stili ile dolu ve çeşitli hayatta kalma numaralarına dayanan açık dünya RPG tarzı oyundur. Oyun arsa ortaçağda derinlemesine takip sistemi ile ayarlanır. Bu oyun efsanevi ve klasik ADOM ve Diablo unvanının yanı sıra Karanlık Zindan ve Afiş Efsanesi gibi oyun deneyimlerinden esinlenilmiş ve tasarlanmıştır – bu oyun, Taşlar Aldor’un krallığını kurtarmak için oynamanıza izin verir.
Stoneshard Pc İndir Oyunu Full İndir

Usulle oluşturulan geniş bir ortaçağ dünyasında maceranın kontrolünü elinize alın. Cesaretini müttefik müttefik kuvvetiyle genişlet – Karavan. Mücadele ederken psikolojik ve fiziksel travma geçirin ve ne yapmak zorunda olursanız olun, ilaç veya diğer daha farklı araçlar onları tedavi etme şansını elde edin. Karakteri olmasını istediğiniz şekilde özelleştirin ve yükseltin.

Rakibinize karşı savaş ilan edin – yüzün üzerinde silahı olan ölümsüzler, düşmanlar, vampirler ve paralı askerler. Tanrıları gücünüz, savaşınız ve mirasınızla tatmin edebiliyorsanız, eski Tanrılar sizi manevi güçlerinin bir kısmı ile kutsasın – kesinlikle düşmanlarınız için lanetleyin. Eğer intikam almak için savaşta başarısız olursanız, bir diğeri hedefe ulaşmak için hazırdır – intikam.

Taşlar sahnesinin arkasındaki ana kahraman karakterleri zor öğrenin. Acımasız zindanların altındaki Aldor krallığını keşfedin. Karakterinizi özelleştirin ve vampirleri indirin. Çeşitli silahlar ve setlerle savaşın ve kazanın.

PC GEREKSINIMLERI

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10.
İşlemci: Intel veya AMD Dual Core CPU.
Bellek: 4 GB RAM.
Ekran Kartı: DirectX 10 Feature Level 1 GB VRAM özellikli AMD veya NVIDIA Kart.
DirectX: Sürüm 10.
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan.

STONESHARD TAM SÜRÜM PC OYUNU

NASIL KURULUR?

  1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
  2. “Stoneshard”  Yükleyicisini indirin ( Sürdürülebilir İndirmeleri  Destekler).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
  5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.